Jump to content

Charon


diluvium

Recommended Posts

ma, to cesh lako - one ce sve biti previshe zauzete fincima icon_wink.gif

 

ok su reflexion (sad sam cheknula sajt) .. manje gay od one predgrupe za to/die/for (zaboravila sam ime).. iako im je bubnjar isti (boze, kakva uzasna tetovaza icon_mrtav.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ufuramo na stage, uvescemo vas u backstage..big deal  icon_cool.gif

pazi sta si rek'o icon_wink.gif

 

On cje verovatno biti u fazi nastajanja uvek  laugh.gif  ...Mada, za Charon ima da se svira!!!  orangelistening.gif 

samo je charon i vazan..... mislim, da se odsvira little angel toliko dobro da se charon postidi icon_wink.gif

pivopije.gif

 

Fala bogu....da ne bude ko prosli put...5 bendova od kojih je jedino Phantasmagoria bila dobra...  znaci umrla sam.... 

neeeee... bas je bilo doooobroooo.... svi bendovi su bili odlicni icon_da.gif

 

ko ce docekati oktobar.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa, ladno Reflexion... Charon beshe vrh, ali sad ima da idem zbog Reflexion-a mhihi.gif ... btw, zar nije isti pevach i u For My Pain?!... AAAAAA!!!! icon_wink.gif

 

Crashing Down, aaaaa... biggrin.gif

jeste, isti baja im peva. s tim da je FMP projekat clanova vise razlicitih sastava, a reflexion je pravi band.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Jebem li ga sta se desava ja nisam vise kod kuce nemam pristup mailovima, mislim da nikakvih problema nije bilo, do duse koncert i nije bio potvrdjen ne znam odakle njima uopste da stave koncert.

Za 10ak dana cu znati sta se desava...

Mozda ih smorilo da drze tba,pa sklonili...Sklonili su i neke druge nastupe,mislim da im sada stoje samo potvrdjene svirke... sad.gif

Nadam se da ce biti svirke icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste, isti baja im peva. s tim da je FMP projekat clanova vise razlicitih sastava, a reflexion je pravi band.

Meni je bolji For My Pain... mada, ni ovaj Out Of The Dark nije losh icon_wink.gif

 

Sleeping With Death = Autumn Harmony... ali nema veze, extra su obe... biggrin.gif

 

Jebem li ga sta se desava ja nisam vise kod kuce nemam pristup mailovima, mislim da nikakvih problema nije bilo, do duse koncert i nije bio potvrdjen ne znam odakle njima uopste da stave koncert.

Za 10ak dana cu znati sta se desava...

 

I, shta bi na kraju...?! ph34r.gif

 

Blah, valjda ce doci...

 

icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...