Jump to content

Charon


diluvium

Recommended Posts

Videla sam da je bila tema za Poisonblack,pa buduci da isti pevac je u u charon volela bih da znam sta mislite o njima i ko je bolji.

p.s.imam jos jedno pitanje.da li neko zna gde mogu da nabavim albume sl.bendova:after forever,to/die/for,within temptetion,sentenced?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja imam 2 albuma od Charon:Downhearted i Tearstained. Oba mi se jako jako svidjaju. Za njih sam saznala preko drugarice iz Finske koja mi je doticne CDe i poslala. Bas su dobri...imam cak i spot za Little Angel...cool!

Jukka Pekka (pevac) je sasvim otkacen tip!

A omiljene pesme:Bitter Joy, Craving, Desire You, Sorrowsong, As We Die...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videla sam da je bila tema za Poisonblack,pa buduci da isti pevac je u u charon volela bih da znam sta mislite o njima i ko je bolji.

p.s.imam jos jedno pitanje.da li neko zna gde mogu da nabavim albume sl.bendova:after forever,to/die/for,within temptetion,sentenced?

Pa imas i the69eyes ja bar mislim da je to sl.

Inace vidim da imamo isti ukus sto se tice muzike,mogli bi da prokomentarisemo,preko maila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Opet ja...

...ima li neko 2 albuma od Charon koje ja nemam: Sorrowburn i In Trust of No One?

 

Sorrowburn jeste prvi album, a In Trust Of No One ti je singl(i to kakav!)...prvi sa novog albuma The Dying Daylights koji izlazi 22.septembra...drugi singl je takodje izasao i zove se Religious/Delicious...Marko iz Nightwisha peva pratece...

Charon volim najvise od svih finskih goth bendova i mislim da su po kvalitetu ispred svih...a, the 69eyes nemaju blage veze sa njima...my two cents...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skroz ok bend... JP je mnogo jak lik (sudecji po intervjuima) a i stvarno ima do jaja glas odnosno odlicno peva to sto peva...Nazalost jos uvek nemam ni jedan album njih vecj samo "Little Angel" i "Sister Misery" sto mu dodje kao singl "Little Angel" s obzirom da singl i cine upravo ove dve pesme biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam 2 albuma od Charon:Downhearted i Tearstained. Oba mi se jako jako svidjaju. Za njih sam saznala preko drugarice iz Finske koja mi je doticne CDe i poslala. Bas su dobri...imam cak i spot za Little Angel...cool!

Jukka Pekka (pevac) je sasvim otkacen tip!

A omiljene pesme:Bitter Joy, Craving, Desire You, Sorrowsong, As We Die...

 

nemoj da palis da imas drugaricu u Finskoj! Super! Ja ucim finski i sve u vezi njih me zanima. Odakle je i je'l ti poslala nesto na finskom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Howling Wind

Moja drugarica zivi u gradicu tik na polarnom krugu, Rovaniemi...blizu je Deda Mrazovo selo Napapiri...a sta to tebe interesuje? I gde ucis Finski? Mozda ti se pridruzim...I ja sam sto se Skandinavije tice paljevina! A inace poslala mi je neke prospekte, ili bolje receno turisticke brosure o njenom gradu. I ocekujem jos biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ja...

...ima li neko 2 albuma od Charon koje ja nemam: Sorrowburn i In Trust of No One?

 

Sorrowburn jeste prvi album, a In Trust Of No One ti je singl(i to kakav!)...prvi sa novog albuma The Dying Daylights koji izlazi 22.septembra...drugi singl je takodje izasao i zove se Religious/Delicious...Marko iz Nightwisha peva pratece...

Charon volim najvise od svih finskih goth bendova i mislim da su po kvalitetu ispred svih...a, the 69eyes nemaju blage veze sa njima...my two cents...

 

Glupo je da citiram sebe, ali tu sve pise...i, album je fenomenalan biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate li da je izasao novi album :"The Dying Daylights"? Nadam se da ce moja Finkinja moci da mi ga nabavi... :roll:

 

princezo, ako ga nabavis, moracemo ukrstiti rezace... imam ja dosta stvari...

 

wind, gde ucis finski? hocu i ja... zarazio sam se u zagrebu... njihova cela goth/love metal populacija "prica" finski, odnosno znaju par reci sto ih je jedna riba zalozila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@ Howling Wind

Moja drugarica zivi u gradicu tik na polarnom krugu, Rovaniemi...blizu je Deda Mrazovo selo Napapiri...a sta to tebe interesuje? I gde ucis Finski? Mozda ti se pridruzim...I ja sam sto se Skandinavije tice paljevina! A inace poslala mi je neke prospekte, ili bolje receno turisticke brosure o njenom gradu. I ocekujem jos biggrin.gif

 

Pitaj je da li bila u klubu "Rio Grande"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

hajde da vratim malo temu na vrh, jer je vec duze vreme album "the dying daylights" aktuelan, a meni se sve vise i vise dopada..ovo je jos jedan dokaz da je charon bend koji na sceni finskog heavy rock/metala ima najvise da ponudi, oni su nepresusan izvor fenomenalnih melodija i prelepih aranzmana, a JP zvuci bolje nego ikada...Marco iz Nightwisha gostuje na nekoliko pesama...usudio bih se izjaviti da oni odrzavaju ovaj pravac na ovoj sceni, jer bi on uvenuo kao i hiljade njih odavno da nije bilo downhearted-a, a sada ce i tdd produziti njegov vek trajanja...do narednig charon albuma :wink:

bendovi entiwne, to/die/for, lullacry i jos mnogi bi morali charonu zahvaliti sto imaju i dalje kakve takve tiraze od strane publike koja je okrenula ledja him-u u nadi da ce od pomenutih bendova dobiti nesto dublje...izgleda da samo charon moze ispuniti njihova ocekivanja(mozda u manjoj meri t/d/f)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@kentkg

Gde si nabavio najnoviji Charon? Ja nikako da se cujem sa drugaricom iz Finske, koja mi je prva poslala njihov "Downhearted" i odusevila me! :cry:

Pa...zaista bih zelela da sto pre nabavim "The Dying Daylights"... ako hoces da se razmenimo, posalji mi pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hajde da vratim malo temu na vrh, jer je vec duze vreme album \"the dying daylights\" aktuelan, a meni se sve vise i vise dopada..ovo je jos jedan dokaz da je charon bend koji na sceni finskog heavy rock/metala ima najvise da ponudi, oni su nepresusan izvor fenomenalnih melodija i prelepih aranzmana, a JP zvuci bolje nego ikada...Marco iz Nightwisha gostuje na nekoliko pesama...usudio bih se izjaviti da oni odrzavaju ovaj pravac na ovoj sceni, jer bi on uvenuo kao i hiljade njih odavno da nije bilo downhearted-a, a sada ce i tdd produziti njegov vek trajanja...do narednig charon albuma :wink:  

bendovi entiwne, to/die/for, lullacry i jos mnogi bi morali charonu zahvaliti sto imaju i dalje kakve takve tiraze od strane publike koja je okrenula ledja him-u u nadi da ce od pomenutih bendova dobiti nesto dublje...izgleda da samo charon moze ispuniti njihova ocekivanja(mozda u manjoj meri t/d/f)...

 

aktuelno pljuvanje HIM-a... ok... medjutim, najprodavaniji album u finskoj je gle cuda - love metal. na drugom mestu nova apocalyptica. charon jeste odlican band, ali goth/love populacija jos uvek slusa HIM, a slusace ga jos dosta dugo, jer su sa love metal isprali bedu koju su navukli sa deep shadows...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...