Jump to content

Charon


diluvium

Recommended Posts

Tja, ja mislio JP neki dasa...na bini jos i izgleda OK, ali van nje je smesan skroz...nizak i grbav...na stranu sto nema prednji zub :wink:

 

hahahaha biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif unisti ga nacisto! hahaha biggrin.gifbiggrin.gif

inace jp kaze da je visok 180cm. mozda, ako je "grbav" kao sto kazes, bude i nizi, pa jos manje "dasa" :wink:biggrin.gif hahaha :wink:

mada to sve nije ni bitno kad chovek fenomenalno peva! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif 8) 8) 8)

 

juce sam tek nabavila sorrowburn i taaako sam se odusevila!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif meni je to najbolji njihov album!! bilo bi dobro kad bi se vratili malo tom stilu na sledecem albumu.. a usput, ne razumem sto je uzimao chasove pevanja posle sorrowburn-a. jeste da sad chistije peva, ali meni se vise svidja kako je tu zvucao.. nekako mu je tu i "raznovrsniji" glas..

 

u svakom slucaju, ko nije nabavio sorrowburn- pravac u nabavku! hehe biggrin.gif 8)

 

p.s. lestate- potvrdi ovo za zub sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nacista, nego sta! tongue.gif

To da fenomenalno peva stoji, ali mu, zbog svih tih socnih detalja koje sam izneo, ne stoji darkerski imidz 8) Fernando, iako ima zaliske vece od Luisa, moz da mu drzi casove iz dark pozeraja smile.gif

Zub je navodno slomio na Novoj...ma, zela, napucao ga neko, samo tako, muvao neciju ribu 8O :wink:

Sorrowburn je dobar album, ali da je najbolji, no way, jose, moje je misljenje da je Tearstained potcenjen dosta...nema vracanja na taj stil, to je profurano mnogo pre Charona, sada sledi samo eksperimentisanje i progres...dosli su do te faze da ih sada svi motre i ocekuju od njih da usmeravaju finsku goth scenu...neozbiljno bi bilo da se vracaju u sorrowburn periodu, koliko god ona iskrena bila...

 

ch

Share this post


Link to post
Share on other sites

troo - nema prednji zub. troo - zajebant je, i napio se k'o zver zajedno sa ville-om jos dok je passenger svirao, pa su sat vremena zajebavali neke curke - pseudodarkerke. inace o grbi 1,80m visine cu reci kad razvijem slike i kad nabavim ostatak slika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej kentkg .. tek sad vidim ovo da si moje nacisto pogresno shvatio .. tj. to je moja greska :oops: - trebalo je da pishe naCHisto smile.gif

 

jedva cekam te slike lestate smile.gif

 

jao da! .. coca-cola nagradna igra .. do kad to moze da se posalje? ne pijem coca-cola-u ali vredi za glavnu nagradu biggrin.gif

 

cujemo se :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

smile.gif znam nasta si mislila, ja sam promenio smisao toj reci NACHISTO :wink:

 

Don`t worry 8)

 

ja sam bio ubedjen da te je pomesala sa nekim od nazi-ja na sajtu. 8)

 

zar ja?? :? sad.gif

ali necu nista da kazem u svoju korist..

oni koji me poznaju mogu da kazu sta misle biggrin.gif:wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon preslusavanja celog opusa mnogo mnogo puta, mogu da kazem da mi se nekako najvise dopada "Tearstained"...najvise se emocionalno tu nalazim...

Bas bih volela da vidim kako zvuce uzivo! Ima li tih koji su ih i gledali uzivo? I kakvi su utisci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej kentkg .. tek sad vidim ovo da si moje nacisto pogresno shvatio .. tj. to je moja greska :oops: - trebalo je da pishe naCHisto smile.gif

 

jedva cekam te slike lestate smile.gif

 

jao da! .. coca-cola nagradna igra .. do kad to moze da se posalje? ne pijem coca-cola-u ali vredi za glavnu nagradu biggrin.gif

 

cujemo se :wink:

 

Do 20. januara... Dobila nagradu ili ne, ima da idem tamo ovog leta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

c c c c ili sto bi neki rekli nc nc nc nc biggrin.gif sta se desava sa ovom temom? svi charon fanovi su toliko fiiiini (kao finci) da, ako nemaju sta da kazu (o charon-u), ne pricaju nista uopste :wink: pravi finski mentalitet! biggrin.gifbiggrin.gif

a sad jedna vest za devojke:

mogu da se naruche charon majice - crne sa charon logo-om i kostaju 17 eura (u to je ukljucena postarina) a velicine su s i m.

 

poz. 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...