Jump to content

Nevermore


KRANG

Recommended Posts

Ја мислим да Бродерик није имао никакав удео у писању музике, ваљда је био само члан за уживо свирку.

Али ја бих волео да се реализује то што каже Шими

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сви Лумисови рифови су исти, пржиш нулу на седмој и убациш коју ноту око дванаестог на седмој. Или евентуално нека диминишд брљотина

 

У осталом ево и послушајте

 

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

хехе :redface: па не баш

 

Није ни битно у суштини поента моје приче се види у песми коју сам поставио јасан је закључак колико је заправо Бродерик креативно и технићки инфериорнији од Лумиса,који је реално,један од најбољих гитариста на свету тренутно. Џеф је једноставно геније за рифове и Крис му не може ни присмрдети.

Edited by PajatheTrut
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni to tehnicki dobar nista ne znaci. sa megadethom nema nijednu solazu koja se moze pamtiti kao dobra.

 

a meni loomis bio mnogo bolji gitarista pre nego sto je nagruvao tehniku. mnogo intersantniji i cudniji pristup je imao pre nego sto je uvezbao sav sweep picking ovog sveta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

a meni loomis bio mnogo bolji gitarista pre nego sto je nagruvao tehniku. mnogo intersantniji i cudniji pristup je imao pre nego sto je uvezbao sav sweep picking ovog sveta.

Дај пример неког албума да послушам то што ти се допада, мрзело ме да слушам све пре Непријатеља реалности....

 

šta ti pišeš, čoveče :haha:

 

Што, јесам погрешио негде ? :o:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Broderick je tezgaros klasican, zato sam i mislio da upadne jer kontam da moze da odsvira ono sto mu se kaze, tj sto neko drugi zamisli. Da je Lumis bogotac, jeste, i mesto mu je u Nevemore-u definitivno. Nego sto se uskurcao da se takmici za najboljeg gitaristu sveta (doduse to su krivi ovi djentasi koji ga hajpuju), to je druga prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма ко јебе ђенташе. Гитаристички шкарт и олош највећи, нек дувају рацку.

То је тачно што си реко,јесте му место у Невермору,али изгледа да је Лумис нањушио лову сад , и паметно би му било нек се држи Арч Енемија колко може да сабије неке паре.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pеално Бродерик > Лумис , и што се техникалности тиче, и што се креативности тиче....

Није ни битно у суштини поента моје приче се види у песми коју сам поставио јасан је закључак колико је заправо Бродерик креативно и технићки инфериорнији од Лумиса,који је реално,један од најбољих гитариста на свету тренутно. Џеф је једноставно геније за рифове и Крис му не може ни присмрдети.

 

:haha: :haha:

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...