Jump to content

Nevermore


KRANG

Recommended Posts

Blah, to kao DTA ili Blaze varijante. Iskeno, dosao bih da je karta bas jeftina i da se nadjem u gradu tad.

Ali nemoj ja da vas sprecavam :haha:

 

vise je kao DiAnno, samo sto bi ovo verovatno odlicno zvucelo a DiAnno ne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je pristojna cena karte, verovatno bih došao.

 

Na DTA sam došao, pa sam kukao, i na ovo ih isto došao, pa bih verovatno isto kukao.

 

S tim što sam Nevermore gledao live, pa i Sanctuary, pa mi ovo u startu krajnje minimalno privlačno. Ništa gore nego Diannovska tezga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocigledno nisam slusao accept u zivotu jer je i udo uzasan vokal ali svakako ne zelim da platim 30 evra za fakeryche i slicne varijante :D

 

ovo ce biti tezga pristupacne cene gde ce svejedno 70 posto publike pevati pesme umesto warrela. zato sam i u fazonu da nije losa prica.

 

cert za ortake i ortakinje i sve te pesme u srbiji kad vec ne pistoji drugi nacin :)

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispade iz tog tvog da se u svim bendovima sve vrti oko vokala. Da se razumemo, i Nevermore da je sa nekim levim na vokalu bih bio meh.

Accept da je sa nekim failom od pevača nastupio ili da su dosadni albumi verovatno bih drugačije pevao, ali činjenica je da odlično rade trenutno.

 

A ako ćemo tom logikom da će mi da pevamo na neki prateći anonimo bend, koji će mi Warrel uopšte, kao neka voštana figura na sceni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo ozbiljno shvatas situaciju :)

 

svakako postoji klasa pevaca koji definisu zvuk benda, WD tu spada, kapiram da i Udo koliko god bio uzasan :D

 

Mada ti mozes da slusas HoM sa onim milquetoast pevacima, tako da nas ima raznih :)

 

ja gledam na ovo kao na zabavnu tezgu, koja ce pritom verovatno dobro da zvuci.

 

Ako imas priliku da dovedes pevaca koji ti je u top 5 svih vremena u svoj grad da ti peva na uvce hitove benda koji ti je u top 5 svih vremena, sto da ne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"mnogo ozbiljno shvatas situaciju" - ne može ovo da ti bude svaka druga replika na forumu :haha:

 

Mislim da se priča svodi na to što je tebi on u top5, da dolazi bilo koji drugi pevač u sl. varijanti, mislim da bi i ti hejtovao barem koliko i ja :]

 

A HoM neću ni da komentarišem..u stvari malo, pa nije Scalzi be all end all njihov.

 

P.S. probao sam define milquetoast, ali nisam mogao da ispratim do kraja ovako rano

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da dolazi bilo koji pevač u bilo kojoj varijanti sa Nevermore mislim da bi bio epic fail :D

Jbg tezga će biti, neće biti ni Loomisa niti bilo koga drugog ali opet ... Meni je Warrel veći sinonim za NM nego bilo ko od ostalih muzičara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni uvek bilo frapantno da citam YouTube komentare u fazonu "kad bi neki death growl zamenio ovo pevanje, Nevermore bi bio najbolji bend" :haha:

 

imao sam priliku da cujem neke Loomis solo stvari uzivo sa death vokalima, nije bilo dobro :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...