Jump to content

Nevermore


KRANG

Recommended Posts

E, zbog takvih stvari ne zelim da slusam tu promo verziju koja iritira, vec cu biti strpljiv i nabavicu album kad zvanicno bude pusten u prodaju. Za sada sam samo cuo "Final Product" koju sam "skinuo" sa njihovog sajta, i super je! To je Nevermore, i oni ne mogu da omanu icon_rockdevil.gif

2.oktobra ce odrzati koncert u Ljubljani, i to treba da bude prilika da se i u BG dovedu. Promoteri, budite se, hocemo Nevermore!

Share this post


Link to post
Share on other sites

TGE je fenomenalan!

 

Za sada mi je jedan pretendenata za album godine!

 

Ovako treba da zvuchi bre moderan mteal album! Produkcija je jedna od najboljih ikad! Pesme, i sam songwriting dignut na max po kvalitetu..ovo mozda i 'obori' Dead Heart...ma fantazija album!

 

Slushah album za sada "samo" 5 puta..i svaki put se najvishe uzivim na neku drugu pesmu..Sell My Heart, Sentinet 6, Lydia...ma sve, ali SVE pesme su carske!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoshe dechaci, ja cu da potvrdim. Izvanredno izdanje. Obilje riljanja, ponesto malo growla, upecatljivi prepoznatljivi vokali, razliciti ritmovi i melodije, odlicne solaze ... nema sumnje da je Nevermore jedan od najzrelijih bendova danasnjice icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
O koncertu Nevermore-a mozete diskutovati na temi koju sam otvorio u sekciji "Koncerti i okupljanja".

sacramento, CA - 26. jul 2005.

 

e ja bi da pricam o koncertu, tj Gigantour na kom je ucestvovao Nevermore..

nastupili su na velikoj bini i to prvi, u sred bijela dana na 60 Celzijusovih.. malo izreklamirali album novi, dobili pola sata u vr` glave i onako.. americka publika ne sjece bas vene za njima, tesko da se i 200 ljudi skupilo u prvim redovima.. dal zbog smorenosti, vrucine, pijeska, ko to zna.. uglavnom, zvucali su opasno, da ne duzim, evo par slika onako bezveze, nije nam se islo u onaj pijesak i prasinu.. omatorilo se za sutke.

 

negde u toku Dream Theatre svirke, pokusali smo da upadnemo na Meet And Greet Megadeth (o tome na Megadeth temi ako koga briga) te smo negdje u backstageu skontali Tommy Leeija, zviznuli mu ko kucetu.. i covjek je bio ljubazan da se slika s nama, da poprica, otraca druge bendove.. odusevio se sto imamo nekog pojma o Dimmu Borgir, pricao nam je o turneji s njima i zezanju, i kakve su pijanice Children of Bodom, i kako su bolji nastupi i koliko su prihvaceniji u Evropi.. takodje je bio ljubazan da mene i Ivana_Creeda uvede u backstage, skroz do bungalova u kome je citav bend bio smjesten zajedno sa Fear Factory.. pokupismo neke autograme, slike i tako to.. ajd pa poz.

 

 

user posted image

 

user posted image

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warrel Dane: I've never been this healthy since my fucking twenties, so I feel really fucking good. Unfortunately I'm diabetic, but I don't have to shoot up, I just have to take a pill every day. That's not so bad. When you have to give up alcohol, and sugar, at the same time, guess what happens? You lose a lot of weight! I'm pretty fucking god damn skinny. I'm trying to gain weight back, but my metabolism went through this fucking incredible shift. I can fucking eat so much, it's not even funny. Every girl I know hates me. I can fucking stuff myself with carbs and I'm not ever going to have to really worry about going on the Atkins diet. Let's leave it at that.

 

 

ps: imam slicnu majcu kao van u onoj slici.

 

to je taj

golf/chale fazon.

 

vrh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...