Jump to content

Nevermore


KRANG

Recommended Posts

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

skroz je posten album, all things considered.

 

Jeste WD kreativno oslabio dosta, melodije i tekstovi mu nisu toliko cudesni kao nekad. Cuje se i da je vokal malo nedovrsen, ali su se potrudili da se to sto manje primecuje, verujem da su i neki drugi ljudi snimali neke backing vokale i harmonije.

 

Bend je jebeno odlican, svirka je sjajna, vidi se ne samo da su dobri muzicari vec da jako postuju rad Nevermore-a i da su ga dosta izucili.

 

Svakako je mnogo bolji od poslednjeg Nevermore albuma, ima nekoliko hitcina. Madame Satan bas kida.

 

Dobar ispis za WDa sto se mene tice, nisam razocaran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dao bih plus, bukvalno sve si rekao sto bih i ja, Madam Satan je bas odlicna Nevermore pesma, i Shadow Work mi se isto dosta dopada. A vokale su krpili dosta, tacno se cuje gde je negde prelepljeno sa puno efekata da se prikrije taj demo kvalitet koji je on usnimavao pre-production ... Ali dobro, sta je tu je. I da, uopste nisam osetio da fali Loomis u pesmama, bas iznenadjen bendom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da budem iskren, ja sam na osnovu prvog solo albuma ocekivao neki Nevermore lite a uzimajuci u obzir katastroficnu situaciju oko coveka u poslednje vreme i informaciju da je album trebao da traje 80 min a jedva nakrpljen na 40 (sto in hindsight i nije tako lose hah) ja bas nisam zurio da cujem ovo. No onda pozitivni komentari krenuse, aj da se ubaci u plejlistu i da, moze da se racuna kao prijatno iznenadjenje. Ovo je punokrvni Nevermore zvuk, jeste bolje od poslednjeg njihovog (sto doduse ne znaci mnogo jer je isti jako slab) i svojom crnom aurom jos vise rastuzuje kad se skonta da je ovo poslednje sto cemo cuti od njega (mada ima sad nekih traceva da ce se skrpiti jos jedan EP). Jos jedan fin tribjut za NM je The Cure obrada koju su potpuno izvrnuli i nacinili svojom, bas kao Sound of Silence nazad u dan.

Sve u svemu prigodan epitaf za Vorela, za kraj zaista album u njegovom pravom stilu, nije otisao kao raspali alkos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...