Jump to content

Agalloch


azal

Recommended Posts

Jebote zivot da te jebo zamalo srchka da me strefi kad sam video link. Skidajte sa jDownloader-om sa ifoldera, meni skinuo za 5 minuta, plus nema tih talvijevih zajebancija i ruske mafije.

Edited by F.O.A.D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslushao sam dva puta (the watcher's monolith i ghosts of midwinter fires 10tak puta) i ovo mi je najslabiji njihov album, chak i u poredjenju sa EP-ovima, i dalje je odlichan ali nekako su mi previshe spore pesme. Mada siguran sam da shto vishe budem slushao da ce mi se sve vishe svideti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest милка зоофилка

тежак је албум, требаће времена да се слегну утисци, за сад ми звучи прилично занимљиво.

Share this post


Link to post
Share on other sites

preslusahao sam ga samo jednom sinoc, pa ne bih da dajem komentare. ali, otprilike ovo sto je Talvi rekao, tj. kul mi je i njihov black trip, ali sam se nadao da ce ovaj album biti nastavak tamo gde su stali sa The Whitei EP-em. daleko od toga da je loshe, meni zvuci prilicno kul, samo bih bio srecniji da su nastavili u drugom pravcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je Haughm negde napomenuo da je The White za njega samo jedna strana Agalloch-a i da zvuk na buducim izdanjima nece bazirati na The White zvuku..

 

inace,novi album je jako tezak..predugacke su mi pesme

 

dosta tu ima eksperimentisanja,u Black Lake na interesantan nacin ubacuju klavijature sto mi se svidelo..

 

ne zanm,jos ovo mora da se slusa da bi leglo kako valja..po mom utisku..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviđa mi se. Zvuči album dosta retro, produkcijski sa suvim zvukom bubnjeva i tankim gitarama, kao da su baš hteli da uhvate 90's vibe, a naravno i muzički dosta vuče na tu black školu datog perioda. Sasvim mi prija što nisu otišli u neko eksperimentisanje što je sad u trendu, već su kroz retro pristup i uvek dobre kompozicije napravili nešto dobro. Mora da se sluša mnogo? Pa koji je Agalloch album išao na prvu? Naravno vreme će odrediti poziciju u diskografiji, ali nije ukaljano slavno ime, to je bitno.

 

Nisam ni mislio da je moguce napraviti nesto bolje od "The White" EPa. Poslusacu ga kad predjem The Ghost, konacno sam pronasao ceo album.

 

 

preslusahao sam ga samo jednom sinoc, pa ne bih da dajem komentare. ali, otprilike ovo sto je Talvi rekao, tj. kul mi je i njihov black trip, ali sam se nadao da ce ovaj album biti nastavak tamo gde su stali sa The Whitei EP-em. daleko od toga da je loshe, meni zvuci prilicno kul, samo bih bio srecniji da su nastavili u drugom pravcu.

 

Ne razumem ove komentare, White je bio samo jedan iskorak u njihovoj diskografiji. Zna se kako zvuči Agalloch.

Edited by Grobodan
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ashes against the grain je album koji je 'isao na prvu', tako da su neki ocekivali da ce se to ponoviti i sa ovim albumom.

ovaj album nije bas toliko na prvu, nema taj neki uplifting vajb, ali ne bih rekao da je nesto sad tezak za slusanje, prilicno je pitak meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako uzmes da nije intro nego neoclassical numera u njihovom manje vise uobicajenom maniru (sto i jeste) onda ti ne pada teorija :D

 

ashes je cak pomalo hipsterski sa rokajucim delovima, znaci svideo se bio i publici koja nije strogo orijentisana na metal.

ne moze vise na prvu od ovoga -

http://www.youtube.com/watch?v=nS3Cxg7AMtg

Share this post


Link to post
Share on other sites

bubanj na novom bas zvuci kao bergtatt

 

napravili su neki balans dobar svega

 

black lake ima onaj srednji deo koji bas vuce na noviju neurosis atmoferu (the eye of every storm, given to the rising)

 

poslednja pesma se zavrsava temom koja je manje vise ista kao cronos quartet za requiem for a dream ost :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...