Jump to content

Isis


azal

Recommended Posts

Cetvorka,cetvorka.... icon_smile.gif odma' mozes da izvalis razliku po ploci za magnet..

Kod petice je veca i mnogo ruznija... icon_da.gif

Zna covek sta valja...ista k'o Vladina samo druge boje...

ne ide mi samo u glavu zbog cega je namestao ceo setup u H stimu na cetvorci.. ako je mogao sve normalno da ima na 5ici.. mozda si u pravu da je cetvorka mnogo bolji bass pa vredi i zrtvovati ceo setup zbog toga..

 

ne znam..

 

sto vise slusam Isis jasno mi je da ne mogu da zivim u iluziji da ce Consecration moci ikada da im pridje.. mozda zazvucimo kao Callisto za godinu-dve.. i to je to.. a koga boli racq za Callisto.. what's the point in playing anyway..

 

ne znam.. idem da spavam.. ko zna, mozda sanjam nesto lepo

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto vise slusam Isis jasno mi je da ne mogu da zivim u iluziji da ce Consecration moci ikada da im pridje.. mozda zazvucimo kao Callisto za godinu-dve.. i to je to.. a koga boli racq za Callisto.. what's the point in playing anyway..

 

ne znam.. idem da spavam.. ko zna, mozda sanjam nesto lepo

 

pozdrav

Sta je koji djavo Callisto???Losa verzija Isisa?Ili?

Sto da ne, mozda cemo zvucati iole ko Isis ,za par godina,ni oni nisu pali sa neba odjedanput ....prosli su sigurno dovoljno dugacak put da bi zvucali onako kako zvuce na Panopticonu.....brate sta da ti kazem jutarnja depresija... icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je koji djavo Callisto???Losa verzija Isisa?Ili?

Sto da ne, mozda cemo zvucati iole ko Isis ,za par godina,ni oni nisu pali sa neba odjedanput ....prosli su sigurno dovoljno dugacak put da bi zvucali onako kako zvuce na Panopticonu.....brate sta da ti kazem jutarnja depresija... icon_cry.gif

pa, tako nesto.. imaju dobrih momenata.. ali kome se napolju jebe za takav neki bend.. koji je polukopija.. bemliggah, ne znam vise.. spavao sam prilicno al se ne osecam nista bolje.. moracu veceras da se napijem pod hitno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam

 

a evo tracklist sa tog live-a

 

1. from sinking

2. glisten

3. carry

4. weight

5. the beginning and the end

6. celestial ext-altered version

 

sad nemam vremena da ga skinem, u skorijoj buducnosti sigurno...

Edited by Vintersorg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa, tako nesto.. imaju dobrih momenata.. ali kome se napolju jebe za takav neki bend.. koji je polukopija.. bemliggah, ne znam vise.. spavao sam prilicno al se ne osecam nista bolje.. moracu veceras da se napijem pod hitno..

Ma ,nemoj da se tripujes i bedacis ...kad se ne bedacim sto nikada necu svirati kao Gary Willis ,mojne se ti bedacis...oko Isisa...bice bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitah cliffa koji su im uslovi da dođu 'vamo i on odgovori:

 

"well, the booking is up to our booking agent in belgium, vincent at

conspiracy. do you know of him? anyway, he is the man. thanks for the

interview, hopefully i will see you in a couple months. - clifford"

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

isis su najbolji.

"a kako drugacije starac, kako drugacije?!"

 

@uBezrechnojProstoriji: daj tom liku cliffiju link za ovu temu mozda se rastuzi kad vidi kolko qkam pa odluce da dodju za dz. evo dovescemo ih superkrangmobilom ako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...