Jump to content

Nargaroth


Ravendark

Recommended Posts

Jel slusao neko Orke demo? Sedam odlicnih instrumentala, sporiji ritam, rifovi koji se ponavljaju u nedogled, monotonija, savrsena OS produkcija... stvarno fenomenalno.

Odlichan je taj demo. Bas muzika bez vokala ume ponekad da bude bolja nego sa vokalom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
KANWULF JE SRBIN!!!!!

Imam uzivo snimak kad peva Black Spell Of Destruction (Burzum obrada) i na pocetku pesme dize tri prsta u vis! icon_biggrin.gif

pazi kad je stvarno srbin,gledao sam taj koncert,stvarno je pokazao tri prsta na pocetku pesme icon_smile.gif

na sred iste te pesme pocne da urla i da se valja po podu,a na kraju koncerta tresne mikrofon o pod i ladno odseta sa bine u pravcu publike,dok ostali jos sviraju,skroz lud icon_cool.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prosatanica je mnogo dobar,ja sam na osnovu nekih postova ovde stekao utisak da ce biti neko sranje,ali nije tako.Be Dead or Satanic,I Bring my Harvest Home,Black and Blasphemic Dm...brdo dobrih pesama.Samo je mogao malo glasnije da se bubanj snimi,jedva se cuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U potpunosti se slazem sa vama, Geliebte je najaci NARGAROTH album i retko koji drugi moze da mu prismrdi, a ponajmanje Prosatanica. Ovo je moje misljenje naravno, mozda je nekome bolji Herbstleyd (valjda sam ukucao kako treba icon_smile.gif), ali meni je Geliebte neprevazidjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Kada sam preslusao Black Metal Ist Krieg cinilo mi se da je ovaj bend sranje,ali kada sam preslusao Herbstleyd totalno druga prica

 

Kanwulf je genije,onakvu albumcinu je sam odsvirao,ovih dana cu da preslusam jos i Geliebte Des Regens i Prosatanica Shooting Angles

 

ODLICAN BEND!

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

Evo mene posle nekoliko godina i, ko veli, ajde da prvi post bude za moj omiljeni bend!

Trenutno se ceka Semper Fidelis. Vec duze vreme se odlaze izlazak, koji je, gle cuda, opet pomeren! :angry: Sad kazu iz No Colours rec. da ce biti na leto! Pa dajte vise! Poprilicno neozbiljno za jedan od bendova koji BM kol'ko tol'ko odrzava u zivotu (ili smrti :bigblue: ). Nadajmo se da ce biti na to leto!

 

 

Kada sam preslusao Black Metal Ist Krieg cinilo mi se da je ovaj bend sranje,ali kada sam preslusao Herbstleyd totalno druga prica

 

Kanwulf je genije,onakvu albumcinu je sam odsvirao,ovih dana cu da preslusam jos i Geliebte Des Regens i Prosatanica Shooting Angles

 

ODLICAN BEND!

:rockdevil:

 

 

Pa kakav si ti to zao, opak i naopak blacker ako ti je BMIK sranje!

Pa ti decko nemas pojma!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...