Jump to content

Symphony X


Recommended Posts

Hmm... ma koliko ih ja voleo, mislim da nema šanse da napune SKC. Bilo je nekih certova za koje su se očekivale velike posete (da ne nabrajam sad), pa je bivalo po svega 300 ljudi, nažalost. Da se razumemo, ja bih bio jedan od najsrećnijih na svetu da oni dođu ovde i sigurno bih bio u prvom redu na tom certu, ali mislim da je nerealno očekivati da oni napune SKC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uh, opasan video! Stvarno svaka čast autoru (ili autorima), vidi se da je uloženo mnogo truda, odlična je ideja, kao i realizacija! Svaka čast! Inače, imam utisak da je autor malo bio inspirisan Tool-ovim spotovima, ali razumljivo je i zašto. :) Jedino šteta što se ne pojavljuje čitav bend već samo Allen, ali kontam da bi to bila dodatna komplikacija na sve ovo. Sve u svemu - čista desetka, fenomenalan fan video! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Symphony X Concert Setlist at De Boerderij, Zoetermeer, Netherlands on September 30, 2011

 

01. Iconoclast

02. The End Of Innocence

03. Dehumanized

04. Bastards Of The Machine

05. Electric Messiah

06. When All Is Lost

07. Children Of A Faceless God

08. Heretic

09. Inferno (Unleash The Fire)

10. Of Sins & Shadows

-

11. Eve Of Seduction

12. Domination

13. The Serpent's Kiss

14. Set The World On Fire (The Lie Of Lies)

 

:no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Zadnji album je dobar ali najbolji? Najbolji njihov? Najbolji uopšte u zadnjih x godina? Pa sad...

 

Što se mene tiče, istoimeni debi (Rod Tyler na vokalima :wub: ), The divine wings of tragedy i The odyssey su mi i dalje omiljena Sym X izdanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da u modernoj istoriji metala ces tesko naci kvalitetan niz cetiri albuma kao sto je bio TDWOT, TIO, V, TO. Meni nijedan drugi bend od 1995 pa nadalje ne pada na pamet. Vama sigurno pada jer su vam kriterijumi uglavnom nizi ovde na yumetalu :haha:

 

Ali od tad bas ogroman pad u kvalitetu. narocito ovaj poselednji koji je jedan od banalnijih albuma decenije kad uporedis sa kvalitetom ranijih izdanja benda. jedino su nevermore i dream theater zabelezili gori pad u kvalitetu od SXa u tom periodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...