Jump to content

Symphony X


Recommended Posts

Pa nisu preterano skupi, kontam da bi uspeli da nakupe 1000 ljudi u Srbiji, samo sto im je menadzer zadrk zajeban i uglavnom uklapa samo proverene varijante i dilove koje vec radi godinama, tako da se ne upusta u preterane neke izlete po Srbiji i tako to. Odrade jednu EU turneju po albumu i to je to, a mi se skoro nikada ne uklapamo u koncept te turneje. A inace bas bas peglaju do jaja uzivo, nema sta, jedan od najboljih koncerata prosle godine koji sam odgledao. Pored Opeth.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda sam ja preoptimistican malo vise :D Mada mi je nelogicno da bude ista kolicina ljudi na SyX kao sto bi na Leprous recimo. Dosta vise ljudi ima koji su spremni da dodju na SyX i koji kukaju za tim koncertom vec godinama, kao sto su nekada svi zivi kukali za COB ... Doduse, nije ista publika, i ne bi toliko mladje ekipe doslo kao na COB, ali kontam da bi 500 ljudi moglo da se navuce? Ako je vec tih 1000 nerealno ... U Minhenu je bilo oko 1.5 - 2k ljudi na poslednjem certu, kontam da bar pola moze da se izvuce nekako u Bg-u ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

buraz, za leprous smo na najboljem koncertu prodali 110 karata :)

 

fates warning 220-250 koliko se secam.

 

350 za symphony x ako se svi progeri skupe i dodju jos neki iz bugarske :D

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda sam ja preoptimistican malo vise :D Mada mi je nelogicno da bude ista kolicina ljudi na SyX kao sto bi na Leprous recimo. Dosta vise ljudi ima koji su spremni da dodju na SyX i koji kukaju za tim koncertom vec godinama, kao sto su nekada svi zivi kukali za COB ... Doduse, nije ista publika, i ne bi toliko mladje ekipe doslo kao na COB, ali kontam da bi 500 ljudi moglo da se navuce? Ako je vec tih 1000 nerealno ... U Minhenu je bilo oko 1.5 - 2k ljudi na poslednjem certu, kontam da bar pola moze da se izvuce nekako u Bg-u ...

 

Ovde COB kad bio (pre 2 god cca.) oko 500 ljudi, ne više. A COB je mislim mnogo popularniji nego SyX u Srbiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

COB su sigurno imali vise od 500, bila je krcata velika sala D.O. Vise od Flames-a sigurno. Al dobro, da ne trtomudimo vise, znaci nema sanse da se to isplati u Srbiji, ni nama ni njima. Bolje im je da zaobidju i samo roknu Bugarsku li Madjarsku i napune 1000 bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al im je lista da se usereš, aj ovo je festivalska, ali bend sa onakvim katalogom i da dođeš na koncert a da ne odsviraju ništa pre Paradise Lost, tačno bi ih gađao stolicom.

 

Premotao sam samo na Sea of Lies da čujem, bruka kako zvuče. Ako budu radili neku golden era turneju dok su još ovako napucani valja se potegnuti za to.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al im je lista da se usereš, aj ovo je festivalska, ali bend sa onakvim katalogom i da dođeš na koncert a da ne odsviraju ništa pre Paradise Lost, tačno bi ih gađao stolicom.

 

Premotao sam samo na Sea of Lies da čujem, bruka kako zvuče. Ako budu radili neku golden era turneju dok su još ovako napucani valja se potegnuti za to.

 

najgore od svega je sto kad odsviraju te mozda dve starije stvari, uvek su iste. fazon sea of lies i of sins and shadows. mozda i ubace negde onaj instrumental sa V. bas jad i beda,

 

I da, bas je cudno sto su Symphony X bukvalno jedini bend koji nije do sad radio neki 10/20 year anniversary tour. Taman bi mogli da sviraju ceo DWOT ove godine.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam. Meni nema logike da su oni posle Paradise Losta upecali neku publiku koja ima mnogo drugačiji ukus, možda ih samo sluša više ljudi nego pre.

 

Ovi noviji radovi su i dalje u njihovom stilu samo uprošćeno i manje maštovito. Da sviraju In the Dragon's Den ili King of Terrors isto bi se valjda publika ložila koliko i na Serpents Kiss.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, i treba da sviraju šta im se svira, to poštujem više nego išta. Ali neosporivo je da takav pristup utiče i na posećenost koncerta. Dobro su prošli noviji albumi, nije da nisu, ali stara garda fanova neće biti zadovoljna.

 

Što se tiče anniversary tour, evo im prilike za 15 godina od Odiseje, nek' se organizuju. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...