Jump to content

Symphony X


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

SX nece nikad lose da zvuce ako si vec fan muzike. Uvek ce Russ dobro da zvuci, uvek ce Romeo da jebe majke, ali je meni zao da ovoliko talentovana grupa toliko ne zeli da proba bilo sta novo. Nista strasno, ali bar malo nesto novo da ubace. Ovo je toliki sablon da manje vise znam sta ce da se desi pre nego sto cujem celu pesmu. od riffova, do pevanja, do teksta, sve zvuci kao da ih uopste ne zanima da prave novu muziku nego stancaju zato sto moraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se skroz, ali cim neko ubaci nesto novo danas po defoltu ga ispljuju sa svih strana, pa krenu oni debilni izrazi prodali su se, picke zaboravili su stare fanove, komercijalizacija, sta ce im koj kurac elektronika, growl, balade su im mnooogo gore nego one stare :haha: svako ima svoj idealan album vec snimljen u glavi, samo bend treba da ga izda :no:

Licno mislim da je ipak mala promena samo Russelov stil pevanja, mislim da je agresivniji nego na ranijim albumima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SX nece nikad lose da zvuce ako si vec fan muzike. Uvek ce Russ dobro da zvuci, uvek ce Romeo da jebe majke, ali je meni zao da ovoliko talentovana grupa toliko ne zeli da proba bilo sta novo. Nista strasno, ali bar malo nesto novo da ubace. Ovo je toliki sablon da manje vise znam sta ce da se desi pre nego sto cujem celu pesmu. od riffova, do pevanja, do teksta, sve zvuci kao da ih uopste ne zanima da prave novu muziku nego stancaju zato sto moraju.

 

Upravo to, odslusah novu stvar i u sustini dobro zvuci, ali vec kao i svakoj prici imas ideju kakav ce da bude zaplet, rasplet i kraj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuuu! Kad se sad nisam šlogirao! xD :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Objasnili su, svaka im čast! Nisam verovao da će ovo izvoditi uživo, ali mi je jako drago što nisam bio u pravu! Još SAMO da i ja ovo vidim uživo, po mogućstvu u Bg-u. :zuba:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhh, dobra polo majica, mogao bih u njoj 'ladno na posao.

Inace, prije dvije godine sam pokusao da preko zvanicnog SympX sajta narucim neku obicnu T-shirt od 15ak dolara, uz posredstvo ovog naseg E-ducana koji se bavi prodajom i dostavom proizvoda sa Neta. Uglavnom, kad su mi sve to preracunali u dinare, to je sve trebalo da me izadje oko 7000 din cini mi se, pa sam naravno odustao od naruzdbe. Valjda taj americki distributer ne isporucuje proizvode direktno u Srbiju, nego bi to islo nekim zaobilaznim putem, pa otuda tolika cijena.

Sad u martu na Power of Metal koncertu sam pazario njihovu tour majicu sa motivom sa Iconoclast albuma, pa sam i tu zelju podmirio. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...