Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

I sumnjao sam da je nesto slicno icon_smile.gif .

Mislim,dovoljno je samo nik pogledati i onda ime tog benda,i ima sve da bude jasno u istom momentu.Black i dath su isto sranje,samo drugacije pakovanje,joj sad kada se okome blackeri na mene icon_smile.gif ,mad oni i ne dolaze na  ovaj forum.

Svima zelim prijatno veche i poslusajte Blue-Jason becker icon_rockdevil.gif

Kakav retard...

Inache gitarista Morticiana koristi jackson warrior gitare pogledaj slike benda toliko znam da ti pomognem al to je verovatno 1%od njihovog inache odlicnog zvuka

Edited by STARSHOOTER_SUPREME

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav retard...

Inache gitarista Morticiana koristi jackson warrior gitare pogledaj slike benda toliko znam da ti pomognem al to je verovatno 1%od njihovog inache odlicnog zvuka

ajd ne kenjaj,majke ti,da si malo bolje pratio sta sam napisao,shvatio bi da i ne znam za taj bend,nego sam s emalo nasalio i to iz dosade,takod a evotigana.gif

Moguce da su izuzetak,sta ja znam.

Edited by Sitch Boe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Debeli (Roger) koristi BC Rich gitare. Ron koristi Ibaneze. Sta vam nije jasno? A da, nije vam jasno da they suck ass :da: .

 

Ha, kao Bc Rich i Ibanes suck ass! Brate, to su ultimate (Extreme) Metal gitare, neki custom ili uopste neka visa serija kao ne valjaju?!? :uhoh: ma daaa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Wolflord

 

Nemoj si palisha. Anyway, htedoh reci gore, Mortician (the band) suck ass. Ne gitare.

 

Izvinjavam se na nesporazumu. Ma volim ja i "klasike" od gitara samo me nekako vise privlace extremniji oblici! Sto se tice Mortician-a on pravi buku do maximuma i tesko je ponekad razlikovati "tonove", nisam ni ja neki njegov ljubitelj, ali se treba zapitati "Kako uspeva da napravi toliku buku?" Koliko sam cuo, on na gitari koristi neki drop "ko ce ga znati koliko spusteno" i prikaci na neku bolestinu od distorzije-overdriva i ono zvuci onako kako zvuci. Mada ja licno ne slusam Mortician, nije to bas "muzika" za mene.

:pivopije::pivopije::muzicar:

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Octave divider' mislis? Moguce. Ma ne slusam ja te likove, poslusao sam par online pesama. Katastrofa. Meni je to dosadno, nista se ne desava (muzicki). Anyway, vratio sam se poslednjih par godina svojim prvim ljubavima, klasika, opere i flamengo :)

 

A imam i neku ubitacnu stanicu (LinkTV, zasluzuju reklamu) koji pustaju ziku iz celog sveta. Havarija kako dobrih ekipa ima. Recimo baje iz zapadne Afrike na instrumentu zvanom kora. Da ti srce poleti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne vidim razlog za toliko pljuvanje morticiana. definitivno bend ima svoju svrhu (ko voli tu muziku)

 

btw. njihov 'ton' nije nishta sofisticirano :) :) neki metal master ili death metal ima da odradi to bez problema. josh ako imate nekog basistu da brunda u pozadini...eto opshtenarodnog veselja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm,khm... zamolio bi da mi neko pomogne ako moze:

Neki lik (drug od mog caleta) mi nudi pojacalo:

USA - Marlboro g-50r...

Fora je sto se ja ne razumem bas najbolje :redface: a informacije na netu o ovom pojacalu su krajnje oskudne :(

Pa rek'o da pitam ovde,mozda se nadje neko ko moze da mi

pomogne,tj kaze nesto o pojacalu,da li vredi kupovati i koliko para da potrosim na kupovinu istog.

Hvala unapred!!! :pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel imao neko priliku da proba distorzije Electro Harmonix Metal Muff i Dr. Boogey? Ova druga je kao neka simulacija Mesa Boogie Dual Rectifer-a i to jedna od onih DoItYourself zajebancija.

Imam pojacalo peavey classic, a ono i nije bas za hi-gain svirku, pa sam mislio da nabavim nesto ovakvo za neki heavy/thrash. Znam ja da bi bilo najbolje da imam odgovarajucu glavu i box, ali nemam pare za tu varijantu. Probao sam napr. metal zone, ali on mi je bio suvise sintetican i nije mi se svideo. Mozda imate neki drugi predlog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...