Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Sta da radim kad nemam vise para za gitaru. Imam tih ~300evra i to je to.

A imam 3 meseca slobodno, i hocu da kupim dzitru da mogu da vezbam celo leto.

I sam sam kontao da zaobidjem pojacalo, i taj scenario ce najverovatnije da prevagne.

 

pa problem je sto u srbiji generano postoji vise strat like " gitara nego svih ostalih zajedno pa ti je zajebano da kupis bas lespaul a da lici na nesto...

zna se koji su dobri les paulovi ESP, Edwards, Tokai i naravno Agile, EPI itd..

 

ali ne ti koje ti navodis neka ti potvrde to i ostali slobodno...

uzmi pacificu i nema da brines

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj rad, mora da se proba :da: ...ja sam pre neki dan u Mitrosu probao gomilu Stratocastera i definitivno zakljucio da kod njih ne postoji odnos kvalitet-cena vec da sve iskljucivo zavisi od komada do komada, gde god da su napravljeni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhapšen s 13.650 tableta ekstazija

18. jul 2007. | 13:12 | Izvor: FoNet

Beograd -- Beogradska policija saopštila da je uhapsila Dušana S, u čijem je automobilu našla 13.650 tableta ekstazija.

 

Droga je bila sakrivena u kućištu kompjuterskog monitora, na zadnjem sedištu, upakovana u četiri najlonske kese. Prema policijskim saznanjima, droga je nabavljena u Beču i autobusom dovezena u Beograd, kaže se u saopštenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :)

Strašno! A delovao je zaista kao lepo vaspitan, kulturan mladić...

 

Šokiran ovom vešću, malo sam pročačkao po netu i otkrio mračne tajne ovog beskrupuloznog kriminalca, za koga smo svi mi verovali da nam je prijatelj.

 

Preko noći je izigravao muzičara, ali danju je bio policajac, i to da ga ne bi prepoznali, u KRAGUJEVCU.

Evo šta o tome kaže http://danas.co.yu:

Istraga je pokrenuta protiv policajaca Dušana S.,Vladimira V. i Mirka B. Prema informaciji iz Okružnog suda, Dušan S. i Vladimir V. osumnjičeni su za primanje mita, a Mirko B. se tereti za neprijavljivanje krivičnog dela i njegovog počinioca.

Istražni sudija Okružnog suda odredio je Dušanu S. i Vladimiru V. pritvor, dok će se Mirko B. braniti sa slobode.

Nije mu to bilo dosta. Tek što se prašina slegla, Dušan prelazi u prefinjenije vode kriminala. Shvatio je da najviše para leži u banci, a opšte je poznato da se Dushan razume oko računara...

Evo šta je o tome pisalo pre pola godine na http://danas.co.yu

Policija je prekjuče podnela krivičnu prijavu protiv operatera Rajfajzen banke zbog sumnje da je klijentima te banke ukrao 16 hiljada evra. Dušan S. je, kako se navodi u saopštenju MUP, tokom 2006. unosio netačne podatke u elektronski sistem banke i tako uticao na rezultat elektronske obrade i prenos podataka sa deviznih računa klijenata.
I kako se izvukao iz toga, odmah novi posao. Shvatio je da više para od banke imaju jedino dileri droge...

 

Užas...

 

Primanje mita, zloupotreba položaja, prodaja droge,...

...gde bi bio kraj da ga nisu uhvatili?

 

A mi se još pitamo odakle mu para za Delta wing...

 

:D :D :D

 

ps.

mogao bi neko od moderatora da ovo sve nakači na muzikantsko ćoše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima

 

imam pitanje

nasao sam na netu da je najbolji nacin za snimanje bas gitare DI. posto mi je dosadilo da klikcem po sekvenceru da li bih mogao da kacim bas preko digitekovog rp80( onaj za el gitaru) na line in zvucne karte, i koliko bi to bilo upotrebljivo? do sada sam radio u reasonu, snimao gitare i mix u cubase. bas iz reasona zvuci ok za synth stvari , ali mozda bi ipak bolje zvucao neki jeftin bas snimljen live.

totalno kucna varijanta, no gigs.

 

hvala na vasem vremenu

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhapšen s 13.650 tableta ekstazija18. jul 2007. | 13:12 | Izvor: FoNetBeograd -- Beogradska policija saopštila da je uhapsila Dušana S, u čijem je automobilu našla 13.650 tableta ekstazija.Droga je bila sakrivena u kućištu kompjuterskog monitora, na zadnjem sedištu, upakovana u četiri najlonske kese. Prema policijskim saznanjima, droga je nabavljena u Beču i autobusom dovezena u Beograd, kaže se u saopštenju.
:D:D:D:pivopije: Evo pre par sati sam izašao, malo sam ugruvan, jebali mi kevu dok su me ispitivali, najviše to za drogu, ali jedan pandur je nešto pitao i za arpeđa, jebe ga sweep picking, ali odbrusio sam mu "I da znam ne bih rekao"!
http://www.maric.co.yu/srp/proizvodi/?coni...;l2=3&l3=42Jel imao neko susreta sa ovim i jel vredi tih para?
Jebo gitaru, za te pare donesem ti ekstazija da si dobar par meseci i ti i ortaći!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko mozda dolazio u kontakt sa PROEL gitarama.

Trenutno mi se izbor suzio na Ariu i Proel.

 

 

 

I da jos jedno pitanjce. Posto necu odmah kupovati pojacalo,koliko ce lose zvucati ako prikljucim gitaru na komp. I da li mi treba posebna zvucna kartica ili ce mozda i integrisana moci da obavi posao za tih 2 meseca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto da mi sluzi kao pojacalo. Ne nameravam da snimam ili tako neke poslove

 

pa kao pojacalo za "tvoju dusu" da tako kazem moze da ti odradi posao i obican integrisani zvuk ako imas solidne zvucnike, a i dva meseca je jako malo, tako da slobodno gruvaj na komp i ali pazi da ne produvas zvucnike (ne preteruj sa glasnocom) jer onda nisi napravio nikakav posao!! tih dva meseca, za koje si rekao da ces kupiti pojacalo, procice dok se osvrnes veruj mi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kao pojacalo za "tvoju dusu" da tako kazem moze da ti odradi posao i obican integrisani zvuk ako imas solidne zvucnike, a i dva meseca je jako malo, tako da slobodno gruvaj na komp i ali pazi da ne produvas zvucnike (ne preteruj sa glasnocom) jer onda nisi napravio nikakav posao!! tih dva meseca, za koje si rekao da ces kupiti pojacalo, procice dok se osvrnes veruj mi!

 

E taj rad. Ma ni ne mislim da panjim. Cisto da se cuje, dok ne skupim pare pa ne kupim neko polu posteno pojacalo.

 

Jos jednom da budem ekstremno dosadan. Jel se neko susreo sa tim Proel gitarama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...