Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Imam ja ValveKing 212 kombo varijantu, oratak pazario glavu.

 

Pojačalo radi extra.'Oćeš da radi još bolje nije frka ,kupiš dva bolja zvučnika i eto ti ga onda u rangu sa tim "ozbiljnim pojačalima".Dist je dovoljno zajeban veruj mi.Ja sviram na svom pojačalu rock, a taj drugi ortak metalcore.Tako da veruj mi da je dist dovoljno "zajeban".

Slobodno pitaj ako te još nešto interesuje. :pivopije:

 

BTW nema apsolutno NIKAKVE RAZLIKE izmedju dotičnog komboa i glave.Testirano više puta :)

 

A pa onda do jaja.Posto se do zesce razmisljam to da uzmem samo jos da vidim dal 112 ili 212 combo zbog lakseg nosenja na svirke.

Edited by Zli Meda

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ta lazna uteha. :)

 

Pa sto?

Glava je samo glasnija (snaznija) definicija tona je ista jer je sema pojacala ista i lampe su iste,e sad ti kad imas kabinet 4x12 sigurno zvuci masivnije nego 1x12 ili 2x12.

Edited by Zli Meda

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ta lazna uteha. :)

Nije.Kao što rekoh probaoe više puta. :da:

 

@High_roller majku im njihovu izgeleda da nema još. :no:

 

Život bez footswitcha je težak život :lol:

 

P.S.Snaga je ista na oba pojačala izmereno od starane veoma stručnih ljudi sa opremom za to.Jedina razlika je u zvučnicima.

A možeš ti i da prikačiš kombo ( barem ovaj dotični ) na kabinet sa 4x12 i eto ti.Kao da imaš glavu i kombo :smoke:

Edited by Painkiller_JP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glava je samo glasnija (snaznija) definicija tona je ista jer je sema pojacala ista i lampe su iste,e sad ti kad imas kabinet 4x12 sigurno zvuci masivnije nego 1x12 ili 2x12.

 

Jesi probao? :)

Pusti ti sta kazu defanzivci svoje opreme...da ne kazem opremice :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Culi ste za Boss BE-5 multi efekat? Jeste.. ok. On ima ugradjen distortion/overdrive, digital deelay, chorus, sustainter. Sad me interesuje po cemu se razlikuje sa pojedinacnim (tim) bosovim papucicama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je kao da si pitao, sta je bolje, BMW ili Mercedes? Znaci sve je stvar licnog ukusa i utiska. Ja naprimer vise volim EMG, vise mi odgovara, kao i BMW... :) Mislim jedno je sigurno, sta god da uzmes neces pogresiti, samo prvo probaj i jedno i drugo pa odluci sta tebi nabolje lezi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je kao da si pitao, sta je bolje, BMW ili Mercedes? Znaci sve je stvar licnog ukusa i utiska. Ja naprimer vise volim EMG, vise mi odgovara, kao i BMW... :) Mislim jedno je sigurno, sta god da uzmes neces pogresiti, samo prvo probaj i jedno i drugo pa odluci sta tebi nabolje lezi....

 

Ma lave sve ja to znam, samo sam zeleo da cujem neka vasa misljenja, zasto recimo tebi licno bas EMG/BMW vise odgovara ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ljudi da vas pitam kakvi su ovi career-i heavy serije? poshto ja posedujem career s serije qpio ga u beginner's pack-u i gitara je stvarno za te pare dojaja,dosta ljudi je sviralo kazhu da je sasvim ok..sad kontam da mi sledeca bude mnogo sqplja pa me interesuje kakva je ta heavy serija jer se isplati to uzimati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oo zashto iz nemacke kad u somboru imam prodavnicu muzickih uredjaja i opreme i ima career-a al samo s serija,a i imash njihovog uvoznika u novom sadu SMS Music doo, D. Brashovana 14

Edited by dimmu_

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...