Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Imas u Silken electronics-u, trzni centar Balkanska. Lik ga licno preporucuje, ima cak i kao neku garanciju. Ispod 1000din je. Ne daje sum, plus ima podesiv onaj klinac sto se gura u struju, mozes da mu menjas ugao (sto je narocito pogodno ako imas npr. produzni sa nezgodnim drugim adapterima i sl.)

 

Da napomenem da to nije dzabalebaroska radnja, na tom mestu je godinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to nije skupo onda, mogao bih da skoknem da pogledam..

 

 

 

Ja sam pre mozda 2god kupio na buvljaku adapter za tipa 150-200din, onako fancy (providan, flouroscentno zelen) i stvarno je radio VRH! ni suma ni nicega. Da sam znao kupio bih 2kg. :haha:

 

Ali mi ispao na jednoj probi i crko.. :/  Posle toga sam kupio 2 komada na budzi ali nisu bili ni za kurac..

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko sad kosta adapter za pedalu?mora kupim..

 

nisam ga odavno kupovao..zadnji sam dobio od jednog drugara a nesto nisam u poslednjih par godina pratio cene,niti sam pri parama da mogu da biram...

 

el ima neki kvalitetniji do 1500 din?

 

hvala :pivopije:

 

Imaš stabilizovane za po 600 dinara u radioklubu, od 650 mAh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti u RK imaju stabilizator, ali mi se cini da mi je drug rekao da oni u sebi imaju neki chopper ili sl., a to ne valja za gitarski signal zbog suma. Imam i ja jedan takav od 1000mA, ali dzaba mu stabilizator kad ima taj chopper u sebi ili sta vec...jednostavno, nisu pravljeni sa nama gitarosima na umu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest kome_treba_display_name

Eeeee zdravo ljudi ,pomazite,gde mogu da se kupe EMG magneti u srbiji,nameracio sam se na njih i to mi je ? XD Isto,ako imate neki predlog,tj alternativu,slobodno iznesite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle uveren si u kvalitet?

 

taj radio klub beshe ispod Crvenog Krsta?

 

da ne kupujem znachi, kod ovih gulikoza za 2000,kad vec ne moram.. :bigblue:

 

Jest', ispod Crvenog Krsta.

 

Dok nisam kupio pedalboard koristio sam taj stabilizovani od 650 mAh za 3 pedale i super je radio, bez ikakvih problema (pitaj našeg zajedničkog druga Mareta, on mi je i preporučio taj da uzmem :D).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeee zdravo ljudi ,pomazite,gde mogu da se kupe EMG magneti u srbiji,nameracio sam se na njih i to mi je ? XD Isto,ako imate neki predlog,tj alternativu,slobodno iznesite...

 

http://www.kupujemprodajem.com//Zakk-Wylde-EMG-set-91944-oglas.htm

 

 

kao sto rece Vuk, imas kod Marica nove, 105EUR je bio komad, pre par meseci kad sam ja jurio magnete..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite o ovom pojacalcetu?   Marshall MG50 DFX. ima da se nadje za 250EUR po oglasima...

 

Dobro bi mi doslo za tezge, da ne teglim ono moje cudoviste..

e da, ovaj lik sto mi nudi to pojacalo, kaze da je made in India. WTF?!                     

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite o ovom pojacalcetu? Marshall MG50 DFX. ima da se nadje za 250EUR po oglasima...

 

Dobro bi mi doslo za tezge, da ne teglim ono moje cudoviste..

e da, ovaj lik sto mi nudi to pojacalo, kaze da je made in India. WTF?!

 

 

 

meni je MG serija super,jeste pravljena u Indiji,ali to ne znachi da je skart,ipak je to Marshall

Share this post


Link to post
Share on other sites

sjajan drajv ima MG serija, a sva pojachala su kompaktna i lagana

 

ako hocesh da ojachash i da imash lampshki ton, za neznatno vishe para imash tog valveking-a :haha:

 

inache, kinez

 

potrazi peavey u artistu

Edited by .Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...