Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

ako mogu sagorelo petnes puta sam se registrovo vise svaki mejl po jedan a neki su mi nickovi nenormalni i neznam koji je sa kojim mailom.trebao bi mail novi da otvaram pa tek ovo da bi pitao radi li on uopste te pedale,te koji tiu je mail,te moze li ovo te koliko to kosta...

 

dajte mi njegov mail habmakera vi

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad ću ja da ga pitam na forumu....pa ti javljam....

 

@ranis:

bubanj je akustični nstrument, ovo za kutije ti je vuk lepo rekao....isti je zvučnik unutra....lepo je vuk rekao....sve je lepo objasnio....

 

evo ti rocketroll-ovog space, pa ga tamo kontaktiraj.....

 

http://www.myspace.com/rockettroll

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala tajler,hvala roket,i hvala vladi republike crne gore.

 

posto nece izgleda moci ovo sto sam ja zamislo,ima li ko da mi preporuci jeftinu varijantu digitech whammyja,emulacija na nekom jeftinom procesoru,ili nesto slicno?nisam pri parama da kupujem citav whammy,a jedan sam kupljen ispustio,a treba mi samo opcija 2 oct up.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakon je polytune,super je to za snizene stimove,izaberes koji hoces i normalno se stimujes,ne moras da buljis i da gledas da li je zica u C,F ili sta vec...A i ovo sto mozes odjednom da ischekiras stanje svih zica je ludilo...jako dobra spravica.Svaka im cast..cim se pojavi gledacu da pazarim :) Izlazi navodno u martu

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Starshooter

 

Pa gotovo uvek tuner ide prvi u lancu pedala tako da nema sta da brines :)

Inace pretpostavljam da ce je biti ako imaju i neke druge TC.Electronic pedale kod nas....uostalom uvek neko moze da ti dobavi negde iz Evrope.

 

@ Vuk

 

Kako ne vidis nista revolucionarno? Ako hoces da proveris stim recimo na bini ili ako si se pak rastimovao ne moras da drndas zicu po zicu da bi cuo koja je ok a koja ne vec okines sve odjednom i on ti sam prikaze koja je od 6 zica rastimovana (kao gore na slici).Moze da bude i par njih a on ce sve da prepozna i da ti prikaze.Znatno stedis vreme i stimovanje traje 10 sekundi fazon a i kao sto rekoh ima super podrsku za drop stimove.Samo izaberes koji ces stim i stimujes se normalno kao sto bi i u standard E recimo...ne moras da gledas da li ti je odredjena zica C,F,D i ne moras da se bakces oko bilo cega vezano za podesavanje FLAT-# opcija recimo...poenta je da stedi brutalno vreme i sto ti daje mogucnost da uvek budes dobro i precizno nastimovan

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jbg, uglavnom mi djitre imaju odredjene shtimove, ne drkam se sa preshtimavanjem (osim mozda da povisim shestu iz dropa :mhihi: ), tako da uglavnom znam koji su tonovi i tu ne moze da bude mnogo odstupanja na probi/svirci. Shtimer mi uvek hromatika i cao :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne znam ni chemu sluzi FLAT opcija :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flat - # ti je half step down

E standard ; E#(Dis ili D#)- half step /# ; D - whole step /## ; C# - 1 1/2 steps /###,C two whole steps /####,B(H) itd.

 

Po meni sve sto je ispod C zvuci muljavo i nerazgovetno...da ne upotrebim neki drugi izraz :) a vi Nu metalci sta...uglavnom u Drop D,Drop C

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi jel' egzistira taj Rocket roll mitski sa muzickog foruma il' je to mit?i ako egzistira,moze mi neko dati mail da ja fino ispisem njemu sta meni treba i da on meni fino pismeno obrazlozi sta i koliko kosta?

Ako te zanima nesto od preko javi mi se,mozda zavrsimo nesto... 064/373-45-83 Borko....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flat - # ti je half step down

E standard ; E#(Dis ili D#)- half step /# ; D - whole step /## ; C# - 1 1/2 steps /###,C two whole steps /####,B(H) itd.

 

Po meni sve sto je ispod C zvuci muljavo i nerazgovetno...da ne upotrebim neki drugi izraz :) a vi Nu metalci sta...uglavnom u Drop D,Drop C

 

Сине, # је знак за повисилицу. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...