Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Ja se ne secem na Death,ja sma urezivao slayer pogresio si:) to mozda heavy jerk:),i jedini solo koji volim je onaj iz perenial quest koji je svirao chika boby na neck magnetu:)JEdnostavno neke stvari nemogu da se odsviraju na bridgu kao sto je 8 finger taping :)moze al ti treba josh dvaes kurca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TužneUši

Zna li neko cenu Epiphone les paul custom-a u Mitrosu?

Sajt im je u off-u,pa ako neko vec zna cenu,neka napise.

Hvala unapred!

 

trazi polovni idu u dobrom stanju za pola i manje cijene (oce to tako sa overpriced a losim gitarama)

Edited by TužneUši

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde u Bg mogu da kupim civije za elektricnu gitaru i koje?

Zanimaju me neke ispod 50e

Takodje recite mi sta mislite o lefthanded verziji Aria-e od 150e,valja li bilo cemu?

Imam Ibanez Grx20l,pa me cisto interesuje da li da menjam civije i stavim bolje magnete ili da pazarim novu gitaru.

Problem je sto nije velik izbor levorukih gitara a nemam 400 e za nesto bolje,niti mislim da vrede te pare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Music trade prodaje framuse, mix valja sperzel (a mozda i schaller) - oko 50 evra bi trebalo da se krecu cene kompleta (locking, pretpostavljam da su regularne jeftinije). Kod marica su ranije bile one guitar parts chivije, neka prejeftina varijanta, ali ne znam da li ih i dalje imaju.

 

Ako nemash para za bolji instrument, onda je bolje da budzish ono shto imash. Aria ne valja ni za potpalu.

Edited by .Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde u Bg mogu da kupim civije za elektricnu gitaru i koje?

Zanimaju me neke ispod 50e

Takodje recite mi sta mislite o lefthanded verziji Aria-e od 150e,valja li bilo cemu?

Imam Ibanez Grx20l,pa me cisto interesuje da li da menjam civije i stavim bolje magnete ili da pazarim novu gitaru.

Problem je sto nije velik izbor levorukih gitara a nemam 400 e za nesto bolje,niti mislim da vrede te pare...

 

ganjaj polovnjak,ibanez prodaj,ne ulazi u njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja svako malo vidim neku interesantnu dzitru a za ljevoruke na kupujem-prodajem,bili su neki silni MIJ stratovi (jedini stratovi po meni koji su icemu,),neke epije,cak i neke hevi dzitre pa i high-end gitara,ali koliko kontam to je van njegovog domasaja.moguce da samog sebe lazem kao za ljevoruke je ne zajmaj pare blagoje.

 

e sad,ako mislis da ce teze prodat' svoju,tu si u pravu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...