Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

E jbg.

 

Jbt ne mogu sad da nadjem, juče sam odma našao. Lik mi je opisao finiš ovako (nakon što je pitao kolegu): gitara je plava, i ima kao neku vatru. :haha:

Sad razmišljam, možda mu je ovaj rekao da je flame maple u pitanju a ovaj preveo.

Jer, ako je ovo u pitanju, to je već druga priča, uzeo bi je odma. http://www.musicmattersuk.co.uk/acatalog/dkm2big.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

DK2M se ne pravi u blue ghost flame finishu, ovo mi izgleda kao custom farba ili je menjano telo.

 

EDIT: moguce da je ranije postojao DK2M u toj varijanti, sada definitivno ne.

Edited by bojan j.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se, sjutra ću zvati ponovo.Ako stvarno jeste ovo u pitanju za 5 dana ću držati u ruci DK2M. :wub:

e sad, strah me da nije ova odvratnost u pitanju (nadjoh sliku): http://www.allacoust...t/jc9812408.jpg

Ništa, sjutra zovem pa što bude.

 

U NS-u u Mitrosu rade samo debili.

Ja sam bio danas u Mitrosu i sigurno nisam video onu drugu sliku sto si postovao.

Ovakvo nesto sam video http://www.musicmattersuk.co.uk/acatalog/dkm2big.jpg ali ne mogu

100% da tvrdim jer nisam gledao Jacksone pa nisam bas ni obracao paznju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, super onda.

 

Hvala vam na pomoći, još bi samo zamolio nekoga kome je u prolazu NS mitros da svrati i provjeri koja je gitara u pitanju, da ne bi cimao druga bezveze do NS-a iz BG-a. Ja ću sutra svakako zvati da provjerim, ali bolje biti siguran.

Još samo nisam siguran koliko mi je pametno da kupujem posredstvom nekoga ko pojma nema o gitarama. Ali računam da ne mogu da zajebu, jer je gitara nova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nije pametno. I novoj gitari moze stosta da fali ili da postoji nesto sto se tebi ne svidja. Bolje idi licno, manja je steta da das kes za kartu/benzin i da se vratis praznih ruku nego da zavrsis sa novom gitarom koja ti ne odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvar je sto je lik iz cg a nije bas tako lako otic' i vratiti se,a da ovako zapuca za ns pa na kraju se ispali i nije bas lijepo,a ni jeftino (min. 50 e,gubi se jace od citavog dana). 

 

moj ti je savjet sjedi dok ne iskrsne neko ko zna o gitarama.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, teško li je bit' crnogorac.

Evo sad zovem ove narkomane opet, i lik mi kaže imamo snow white. :violent:

I cijena je 39000 sa koferom. Džabaluk praktično.

Ne znam što mi je činiti, svirao sam ja tu gitaru (ne konkretno taj komad) i bila mi je savršena, ne znam kolika sad može biti razlika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma reče ovaj da je ipak u pitanju snow white, ajde da im vjerujem. Kakav si ti kofer dobio, i jel imala kakvu grešku gitara?

 

Ivorycrown -

Nemam pojma, tvrdi obični kofer valjda.

 

A u NS nemam baš nikoga, ni ko zna ni ko ne zna o gitarama. Jedino eto ako je neko od forumaša voljan da mi učini uslugu ako mu je usput. :)

Edited by Andrija Smith

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvar je sto je lik iz cg a nije bas tako lako otic' i vratiti se,a da ovako zapuca za ns pa na kraju se ispali i nije bas lijepo,a ni jeftino (min. 50 e,gubi se jace od citavog dana). 

 

moj ti je savjet sjedi dok ne iskrsne neko ko zna o gitarama.

 

 

Nisam znao da je iz CG... Cek, jel stvarno ne postoji neka radnja u CG gde moze da se nabavi DK2M?

 

U tom slucaju najbolje da neko na licu mesta proveri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sajt se ažurira često koliko i princ jebe.

ja sam bio prije 2 nedjelje i cijene su bile kao sa sajta tj one sa popustom.i to sam se bas raspitao jer ja ocu da uzmem onog kevin bond rhoadsa sto cami tamo godinama.e sad,ako se sta promijenilo u ove zadnje dvije nedjelje,onda banja.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...