Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Ja volem V bash pomnogo, ali Dean ima najruzniju glavu ikada. A josh i belo, kao da si crnac koji lechi komplekse (ne dozvoljavam obrnutu psihologiju - CRN JE METALJ!!!!!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi, aj neki savet- U bridge poziciji mi stoji EMG 89, na neck bih stavio SLV, a za mid ne znam, na midu je takodje single kao i na necku, misli0 sam SA da stavim, kao neki prelaz :S ali nemam pojma XD sta vi mislite? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam stalak sa kog djitra visi umesto shto se telom oslanja, moze bilo koji oblik :rockdevil:

 

da, jebo srednjak, ionako zvuchi kao kurton u odnosu na bridz i nek u 99,99999% sluchajeva

Edited by .Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volem V bash pomnogo, ali Dean ima najruzniju glavu ikada. A josh i belo, kao da si crnac koji lechi komplekse (ne dozvoljavam obrnutu psihologiju - CRN JE METALJ!!!!!)

 

 

samo crnci u bijelim podkoshuljama !!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi,bacite preporuku za neki usb interfejs za dzirtu,preamp je i definitivno pokojni,treba mi nesto sto jeftinije a da sto bolji DI signal salje u komp i da ima ASIO ili da ASIO4all sljaka ispod 5ms latencije,softver me ne zanima koristim revalver,guitar rig i impulse tako da softver nije problem.kupio bih DI box ali stvarno AD konvetori na mojoj integrusi mislim da su krenuli da rikavaju.

 

bacio sam oko na toneport gx posto sam imao ux2 koja je odlicno radila ali su mi 2 mic pre-a bila nepotrebna.kakvi su ostali,posto sam samo sa slajm6 imao iskustva?znaci treba mi samo instrument in,i da je sto jeftinije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ljudi koliko bi mogla da vredi Ibanezova gitara S serije,mislim da je model S540 serijski broj F98 33719 Japanac,na par mesta je udareno al nista strasno.

Nije moja i nije na prodaju,pitam cisto radi reda,zanima me:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazenje po oglasima hteo sam da izbegnem,jedino sto sam nasao da lik prodaje S540 za 1100eura.

Zaboravih da dodam da je ovo S540 Custom Made HsH,a telo je valjda maple/mahagony,Super Wizard.

Hvala,u svakom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi ako zelis da tajtujes pojacalo sa tom pedalom,moze bit' da ce da radi,nece ni ts9 bas sa svakim pojacalom,npr kazu ljudi da recti najbolje radi sa ts808,piviji sa ts9kom,itd...najbolje bi ti bilo da je zajmis na sat dva i probas sa tim pojacalom koje su namjerio da tajtujes.

 

ako si htio bas bluzi ts9 zvuk,sumnjam da ce ti bilo kakav suvi dist to donijeti,ali,boze moj,znam par bluzera koji furaju MT-2 na klin kanal sa sve gejnom na 9 sati i po njima to je to...ima nas svakakvih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...