Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

blagoje, uzeo sam ga novog, nadam se da mu servis još nije potreban :)

 

znaš šta se kaže, novo je novo :)

 

 

hvala brale!

 

Kako onda nisi imao pare za engla? Koliko znam taj novi je oko 1200€, a novi powerball je 1300 i nešto....A mnogo bolje radi powerball....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa postoje dva razloga zasto ga ljudi vole

1 Power ,jedna od prvih reci koju su naucili gledajuci power rengere kojima se i dan danas dive

red_ranger_gay.jpg

2. Ball ili ti mudo ,organ koji sluzi za sviranje oldschool metala ,kao i velika tajna za sve one koji slushaju i sviraju moderne pravce !!! :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, teba mi savet hitno, dobio sam nekog les paula iz 84te, u olicnom je stanju, ali stvarno odlicnom! Ima odlicnu distorziju, al bas bas... Koliko bih mogao da uzmem za njega??? E da, i nisam uspeo da utvrdim ko je proizvlodjac :(

Edited by \\Warlock

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve zavisi koji proizvodjach i koji model... cena moze da ide od 200-300 eura za neki fino odradjen no name do 2000-3000 eura za nekog gibson...verovatnije da je ono prvo, poshto nije istaknut proizvodjach nigde

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

ибањез, први ''лосут'' модели су били без ознаке. међутим, они нису из 84, већ негде са почетка 70их.

 

може се десити да је то добра џитра, окачи слике да је видимо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukoliko je japanska kopija les paul-a iz tih godina, može biti da je dobra stvar. Japanci su u to vreme imali dosta firmi koji su proizvodili kopije 1/1, baš bezobrazne kopije. Te gitare su jako cenjene i danas su jake na ceni.

http://www.guitarsja...ar_Archive.html

 

To pricha zato shto on ima takvu gitaru... :D

 

shalu na stranu....ako je u pitanju ta gitara (Ibanezov les paul)...onda je to dobar komad...

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provalio sam je :D

U pitanju je nasa proizvodnja, Melodija Les Paul.... U svakom slucaju necu da je prodajem... Crko mi Warlock mamu mu jebem u picku, mislio sam da je do ulaza al djavola, zamenio sam ulaz al sad pisti kao da ga karaju crnci, i to bas sad kad mi treba... posluzice i melodija :D:pivopije:

 

SDC11678.jpg

 

SDC11679.jpg

 

SDC11680.jpg

 

SDC11682.jpg

Edited by \\Warlock

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo cak i pristojno izgleda.sta se frcis,treba ti samo novo ozicenje,u najgorem slucaju pot je riknuo,mada meni se cini da se masa odlemila,ako bas ne umijes i neces da sam to sredis a boli te kurac da dajes 1000 kinti za setup dako se nadje neko sa foruma da ti sredi to.koji je warlock?ima/nema floyd?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jok.rek'o da je floyd pa da je masa nazad kod federa pa samo da je sprcnes,ovako ili je zalemljena za bridz ili ko zna dje.

 

to je bolan jedan lem,u najgorem sluaju pot i koji lem,platis pivo majstoru i to je to.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

gubis gain (preamp),oscilacije u volume-u i manje bottom-a (poweramp),cudno svijetle ili iskricaju (tad je stvarno crkla)...promijeni V1 u preampu (prva lampa u lancu) sa bilo kojom,moze i V2 ili V3,ako je bolje vrijeme je da mijenjas preamp lampe.ta V1 je pod najvecim udarom i najbrze se trosi.

 

izguglaj,ovo sam napisao iz malog mozga,mogu vrlo dobra objasnjenja da se nadju.takodje,idi na mf.com i pitaj,armija dezurnih sveznalaca samo ceka da prosipa mudrosti.

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze neko da mi sibne neke korisne linkove o Lampaskim pojacalima i u cemu su oni bolji od standardnih(ili kako god)... Brat je uzeo da uci sviranje elektricne gitare (nakon 6 godina akusticne), pa zeli da sazna sto je vise moguce o takvim pojacalima :) Ako nije problem naravno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...