Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Dokopah se još kinte i sada se premišljam oko kupovine procesora, pogotovo što mi je umakao jedan oglas. :haha: Kontam da uložim u pristojnu đitru, pa par pedalica i polako dalje... Ciljam LP telo i slične fore, imate li preporuke?

 

Iskopah ovo na brzinu na Mitrosu, valja li išta? Pogotovo ovo poslednje, nisam još čuo da neko koristi Charvel.

 

Epiphone LP Standard Ebony

Ibanez ART120-BK

Ibanez ART320-TGB

Charvel Desolation DS-2 ST

 

Po cenama se vidi otprilike koliko bih odvojio. Znam da je često prva preporuka Ibanez GRG270, ali mi taj oblik stvarno ide na kurac. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Epiphoneom cesh najblize stici klasichnom LP obliku, ali Charvel izgleda predrk... sve djitre koje si ostavio su vrlo slichne, osim shto je Epi pasivac... ja vishe volim pasivno + vishe kontrole (nekako mi LP bez 4 pota kao sakat) i da je prekidach na mestu za LP (!!!!), ali ti se mozda dopadne Ibanez, mozda bolje legne. Lichno, uporedio bih Epi i Charvel prvo, pa bih onda druge dve isprobao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

isprobaj sve,ako bas nisi siguran zbog saunda casti pivom vuka ili mene nekim vinom pa cemo otic sa tobom da iscekiramo sve.sad je novogosinja sezona,popusti na sve strane samo da sto se vise proda,ko zna na sta se sve moze naleceti.isprobaj i hamere u miksu,na akciji su a sunburst archtopovi su sjajno odradjeni ako ti se svidi oblik.christian olde wolbers jackson je na snizenju 400 e,znam da nije LP ali je najpametnija pazarina za te pare.jel bas hoces novo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga,moras se podsjetiti da bi znao da ocijenis kako ti lezi vrat i sl. kad budes uzimao.povedi nekog sa sobom iskusnijeg da vidi ako ima nekih falinki,da skonta saund i sl.

Znaću to lako, ruka mi je naviknuta na jedan profil. Izvući ću već nešto iz malog mozga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nosi to kod pece

 

P&K Audio

TC Stari Merkator, II sprat (iznad Eurosalona)

Palmira Toljatija 5, Beograd

Tel: 011/260-30-85, 063/230-503

Radno vreme: od 9h do 17h, subotom od 10h do 15h

E-mail: [email protected]

 

tasman(pancevac,kako ga ko zove):

063 830 44 94

 

kiki (marshall guru):

 

011 3281349

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece puno uticati, zavisi koliki je deo otpao...ali meni lichno je to krpeloncija koju ne bih mogao da gledam svaki dan u svojim rukama... a i 400 evra je way to much za takvu gitaru, pa josh i krpljenu, pogledaj kupujem prodajem, pa vidi koliko ljudi obaraju cene i boljim gitarama od te...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Japancheros za 400 evra? Super je to ako ima Duncane i nije mu pojeden floyd... koliko je veliko oshtecenje i kako je zakrpljeno tj. koliko se vidi?

 

edit: nashao sam na oglasima djitru, lik nije stavio slike odmah nego kenja kako ce na mail... zaobici.

 

edit 2: ovaj lik prodaje rr3 sa futrolom i stalkom, ali su mu magneti azijski invaderi... za 450 jura

Edited by Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcu da spustim cenu, to sam i imao u vidu, pa sta znam, nove su oko 700eu i jace, imam i opciju za Dinki DXMG sa aktivnom elektronikom i EMG 85 za istu cenu....

 

e ne znam jos, dobijam slike veceras pa cu da share-ujem, stara je oko2 god...

 

e da lik rece da je zalepio, e sad kako ne znam i oblozio izolir trakom, sta ga znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne daje mi se 450 eu za gitaru staru 5 god i jos da menjam magnete...

Japancheros za 400 evra? Super je to ako ima Duncane i nije mu pojeden floyd... koliko je veliko oshtecenje i kako je zakrpljeno tj. koliko se vidi?

 

edit: nashao sam na oglasima djitru, lik nije stavio slike odmah nego kenja kako ce na mail... zaobici.

 

edit 2: ovaj lik prodaje rr3 sa futrolom i stalkom, ali su mu magneti azijski invaderi... za 450 jura

Edited by \\Warlock

Share this post


Link to post
Share on other sites

plus sto uz nju ide kofer,tj tako barem kazu u mitrosu.

edit:mislim na wolbers signature..

vuce u tom mitrosu ima sve i svasta.eno prodaju i onu matoru jsdk seriju koja se prestala proizvoditi jos prosle ili preprosle godine?

i to prodaju na nekom popustu za 200e,a inace su 370e.

sad bas gledam imaju cak i js1 i js2 od 170-200e,a kada nisu na popustu kostaju 270e.

preterase ga bas sa cenama.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...