Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

http://www.guitarsite.com/discussion/messages/17424.shtml

 

You will find if you use the Lavender Oil on a soft (small) cloth and mixed with some

of your own elbow grease rubbing it will actually clean off the residue scum and after

adding a bit more clean oil, it will look and smell unreal. "No Scratches" "No Knives"

Just Ahh!!

 

Hm, mozda bih stvarno mogao da probam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lavanda je odlicna za neki zen,ovo neki klinovi u duru zappa tripovanje levitacija rekreativne droge i taj rad.s' obzirom da je tebi satanisticki neki mikri maus na avataru prije bi probao da se poserem na fretboard neko dropovanje u RA stim,gejn do panja pa do kurca.

 

probaj lavandu,ja cuh samo dobre stvari o njoj cunjam da ces usrati.samo gledaj da je sto vise cista,da nije razblazivana vodom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='19 decembar 2011 - 13:45' timestamp='1324298733' post='2449377']

za snimanja menjam zice ako je ozbiljno snimanje, inace komplet bar 6 meseci drzi :bigblue:

 

treba te ubiti. :mhihi:

 

Napishem al metalci navilki da se bune protiv autoriteta pa kad mu kazes nesto da nije dobro odma skace STA TI TU MENI TO!!:)

 

Nabavi sekirce ili mac...pa kad krene da se buni-ti,ti ti budjavi,dodji vamo,vi's ovo,e ima sad dodes kuci,sredis djitru,pa cu te pustim na snimanje,ako ce se pravis pametan,biraj sta da di secem.

A sekiru ostavi tupu.

 

Nego aj kad ste informisani tako (NESHO ULECJI SA TAJNIM INFORMACIJAMA :D), iam neko lavandino ulje ovde, je l' dobro da time mazem fretboard? :haha:

 

Tutni u kofer,da zajebavas moljce,jos bude aromaticni kofercic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prokupljanin bolje se namazi tom lavandom kad sviras :)Prvi harmonic mu dodje kvinta drugi oktava,distorzija izdize harmonike ,tako da sviranjem obicnog power chorda moze covek da izvali razliku,u principu znam da Sale iz Scarpsa je 90tih mazao vrat zejtinom(isto je biljno ulje) i donekle svako ulje ce da sluzi svrsi ali vrat se ulja zato sto drvo gubi ta svoja prirodna uljapa jelte logicno je da treba da nadjes slicno ulje......

@sale hobi mi je da pravim macheve i sekire tako da nije na odmet,ali veruj mi kad drzis sekiru metalci samo oce da se slikaju sa njom :P

@vuk pico kad ces meni da kuvas?:)

NEgo el ima zainteresovanih da bi pravili flightcase za gitaru ili head ,nadjoh majstora i sve ali jeftinije bi bilo dosta kad bi nas bilo vishe(zbog materijala)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas uzeh ovu lepotu (kačim sliku sa neta, jer su fotke sa mobilnog krš).

 

LTD-EC-200QM_1.jpg

 

Lepo leži, vrat po mojoj meri, tamniji zvuk (što sam otprilike i ciljao), coil split (detalj koji je donekle prevagnuo).

 

Pozdrav i ovde za Blagoja koji se iscimao sa mnom da obiđemo radnje, pogotovo što kaže da njemu niko nije imao da pokaže i objasni kada je kupovao. Poštovanje. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala, fala. :)

 

Utisci slede čim je malo više izdrljam, sinoć je već bilo kasno, samo sam je na kratko kroz sluške propustio. Treba i na setup da je nosim, a do tada ću da se čudim E štimu. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre oko nedelju dana zovem mitros i pitam da li i dalje imaju Jackson DK6, kazu da nemaju i da su prodali... Dobro, nema veze, bacim se ja da trazim polovnjake oko 400eu, nadjem isto u nisu Jackson RR3 i super, danas se spustim do nisa i za svaki slucaj banem do mitrosa kad imam sta i da vidim, visi njima tamo na zidu DK6, pitam el za prodaju, kazu za prodaju... Normalno uzo sam DK6, al me iznerviralo to sto oni ne znaju sta im visi na zidu u radnji 10x10m, jos na sajtu je pisalo da uz nju ide i neki kofer koji naravno nisu imali i eto... Dzaba sam cimao lika i buljio u kupujem prodajem ko moron i jbg...

 

imam jedno pitanje, zasto mi se pojacalo samo stisava i pojacava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre oko nedelju dana zovem mitros i pitam da li i dalje imaju Jackson DK6, kazu da nemaju i da su prodali... Dobro, nema veze, bacim se ja da trazim polovnjake oko 400eu, nadjem isto u nisu Jackson RR3 i super, danas se spustim do nisa i za svaki slucaj banem do mitrosa kad imam sta i da vidim, visi njima tamo na zidu DK6, pitam el za prodaju, kazu za prodaju... Normalno uzo sam DK6, al me iznerviralo to sto oni ne znaju sta im visi na zidu u radnji 10x10m, jos na sajtu je pisalo da uz nju ide i neki kofer koji naravno nisu imali i eto... Dzaba sam cimao lika i buljio u kupujem prodajem ko moron i jbg...

 

imam jedno pitanje, zasto mi se pojacalo samo stisava i pojacava?

Za pojacalo postoji vishe razloga ali najcesce je da ti pada napon u prostoriji,otisle lampe,neodgovarajuci strujni kabal iz pojacala,probaj sve stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...