Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

To ti je tamo iza Beogradskog Dramskog na Krstu. 29ka, 83ka recimo idu do pozorista, i onda pitaj par prolaznika kako da dodjes, snaci ces se.

 

edit: au, zaboravi ovo sto sam rekao gore! Evo vidim da se promenio i naziv radnje, kao i adresa. Sad se zovu 'Kelco', i nalaze se na Bulevaru Kralja Aleksandra 326 (kapiram da je to ona gornja strana).

 

http://kelco.rs/

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmmm...

 

nas svom džeksonu sam metnuo 81. i 85. (još davno...)

 

al vidim dosta je tih 81. i 60. u kompletu.

 

vuče me taj eclipse sve više i više, gledam na njega kao na neki svoj maximum koji mogu da priuštim, a da je u pitanju pristojna gitara koja će da odradi posao. prestrašno izgleda, nadam se da tako i zvuči...

 

 

sad razmišljam šta da metnem u rotora(peavey exp) , koji je sav mahagoni, neke pasivce, koji će da oru...

njegovi magneti, ne daju maximum te giatre, definitivno.

Edited by Belaj Lama

Share this post


Link to post
Share on other sites

JB i 59, standardna kombinacija :D

 

Meni je u ovom momentu JB omiljeni magnet, lepo se nadrka, ali i ischisti. Kompletan magnet, shto bi ljudi rekli.

 

Ako imash para i nachin da nabavish, probaj da nadjesh Bare knuckle, oru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod Simora, stizu mi 2 vrlo uskoro. Pa, ako nekome treba EMG 707, dacu ga povoljno :)

Mada kontam da ovo pada na gluve usi, jer ima tipa 5 ljudi sa sedmozicanom u Srbiji :haha:

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duncan Distortion i '59, bas idem danas da ih pokupim. Stigli! :)

Uzeo sam i Superswitch za custom wiring, Duncan potove...'samo jos' da mi stignu EMG-style poklopci za magnete, i da mi majstor sve to ugradi. Tako da opet moram da cekam hahaha

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...