Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Evo i ja da uskocim sa totalnim oftopikom. Nudim za zamenu svog Hamera Calq-a, maple telo, maple bolt on vrat, rouzvud fingerboard, quilted maple top, emg hz magneti, licencirani floyd itd, setupovana pre 15 dana za drop c, ernie ball 11-52 su na njoj... Generalno je u odlicnom stanju, jedino ulaganje koje sam ovde vec ranije napomenuo je od 1000 dinara, zamena srafa na rupi za floyd... Ako neko ima nesto u slicnom cenovnom rangu za zamenu, slobodno nek mi pusti pm, pristajem i na zamene uz moju doplatu, moze i veca doplata.

 

 

 

P.s. Nisam stavio na berzu ovo, zato sto u principu ne jurim da se otarasim ove gitare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Која је фора са овим хеви шит кор данлоповим срањима од жица ? Већ ми друга висока Е жица пуца(ова је у Д стандарду) а није ни месец прошао од када сам је намонтирао . А претходно је била на њеном месту иста таква хеви кор десетка(ова је била у цис стандарду),која ми је пукла у рекордном времену од 3 недеље,јел ја нешто погрешно радим ?

 

Isturpijaj kobilicu. Ne znam koji je tvoj slucaj, ali pucanje zice cesto zna da se desava kad menjas debljine zice u odnosu na one koje si ranije imao zbog drugacijeg ureza u kobilicu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isturpijaj kobilicu. Ne znam koji je tvoj slucaj, ali pucanje zice cesto zna da se desava kad menjas debljine zice u odnosu na one koje si ranije imao zbog drugacijeg ureza u kobilicu.

Cime da isturpijam?Dao si mi poprilicno logican odgovor,mada sam ranije devetke koristio,stvarno moze da skodi ako je samo do nijanse?
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cime da isturpijam?Dao si mi poprilicno logican odgovor,mada sam ranije devetke koristio,stvarno moze da skodi ako je samo do nijanse?

 

Nekom finom turpijom, ne bas onom za nokte :D. Ja sam svoje probleme sa pucanjem zica tako resavao, a javljali su se obicno pri menjanju debljine istih. Kad menjas debljinu zica moras da pazis na vise stvari, a to su: istoniranost gitare, visina zica, urez u kobilicu, eventualno zakrivljenost vrata gitare, mozda i jos nesto, ne mogu da se setim :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos samo ovde da pitam!

Da li neko ima na prodaju, ima vezu, ili moze da mi nabavi Dimarzio PAF-103 krem boje *neck* ili neki magnet Dimarzio, humb da zvuci tako (i da je krem boje).

Hvala u svakom slucaju. 100% bih ga kupio, samo javite cenu *naravno da je normalna*.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam gitaru sa belim pickguardom, srednjim belim magnetom, krem bridge magnetom, i...?

Sta sada? Crni neck? Uzas. Treba mi krem, onda ce biti super! :) Jebi ga. Snacicu se nekako, nadam se. Hvala u svakom slucaju, ako nesto uleti javljate, sigurna sam musterija! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek oce da pravi ko dejvov strat,sta ga napadoste odma jebem mu sandalu.:)

 

Na k/p mozes samo docekujes da ti ponude koke nosilje,prasence za na razanj,usisivac ko nov i 3 motike al sa drskom od bukve.

 

 

cudo da oni iz mix music-a nece da naruce,nekada si preko njih mogao i lokomotivu da narucis,ako nisu na lageru imali barem jednu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaroslav, heretik gitarski, je uskochio kenjanjem, a niko nema pomoc za problem. Ono shto je sigurno- lakshe cesh ukombinovati ceo crni komplet magneta, nego krem. Za krem budi spreman da platish vishe (no homo).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je. Daveov strat! :)

1. Ne moze da se menja na ovom modelu.

2. Farbanje ne bi bilo dobro, ogulilo bi se i izgledalo bi jako lose (aljkavo).

 

Snacicu se nekako, sada sam gledao neki Music store u Nemackoj pa mozda sredim tu nesto...

Inace, javicu vam sta sam uradio, hvala svima u svakom slucaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...