Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

lou:

 

sad opet svirah onog tokai-ja honeyburst-a u artistu,za druga kupio bogner alchemist-a,nije mi dobro.

 

probali u mitrosu i standarde i traditionale,pa u artistu FGN.cak i traditionali su smijesni za FGN,narocito za onaj sa "violin" finisom koji je jel i najskuplji.stoji da su gibsoni precijenjeni,da FGN nudi za u lovu mnogo,mnogo,ali jebes mi sve ako onaj honeyburst nije rodjen za stonercine,kao da sam pajkcina kipti iz nje.

Sećam se masti, sećam. Koliko je, beše, stajao, mislim da nisu bile velike pare za takav zvuk?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam skoro kod Glave uzeo jednog Washburna, chak mi je i oborio cenu. Mislim da sam za zivota ostavio najvishe para u "Artistu", vishe nego na oglase xD

 

Josh jedna novost - nenadano cu da ponovo drljam svog Vipera, javio mi se Mirko Tasic, pa sam se setio da bih mogao da sredim djitru :D

Edited by Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

lulu:

 

sad je jos i jeftiniji,opet je glava u fazonu da spusta cijene i sl(u stvari je on kao uvijek u tom tripu,sad ili on dobija pis jeftino robu,ili umije to tako da predstavi,ili su u buli pa daj samo da se prodaje,ili je kombinacija svega toga,ko ce njemu znati),cini mi se oko 350e,ali me ne drzi za rijec,on je nesto srao o tome a ja sam deljao neku stonercinu i jebalo mi se za sve na svijetu u tom trenutku.ono,stoji da ovaj FGN violin jeste mnogo ozbiljnija sprava,tj da je bolja od gibsona od 2300e i to za klasu,ali bi ja npr za stonercinu uzeo onaj honeyburst uvijek prije.probah i druga dva koja ima u sopu,i SGja koji je tek pis jeftin,super je i to,ali onaj komad ima neki trip,dal' magneti,dal' potovi,ili ko zna.

 

vuk:

 

kad rece tasic,kolika je sansa da se sa njim u neko doglednije vrijeme napravi dil,drug ima zajebanog strata kojem treba parcijalna restauracija plus setap,treba lik a mi salje gitaru iz cg pa da je ja nosim njemu,ne bih da se to sad nesto oduzi pa da covjek pomisli kako sam mu skurco gitaru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mirko je vazda voljan, samo mu se javi i lepo se dogovorite :D

 

Ja bi trebalo sutra da skoknem do njega, a ako ne, najdalje do ponedeljka, tako je trazio.

Edited by Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kontao sam da je tako,jer na par slika na ivici mozes da provalis koliko je pozutio zapravo taj OW,ali ovaj odje je imao bas vintidz OW,sigurno bar 20tak god,balavio sam za njim ali je brzo otisao,pa rekoh da nisi slucajno ti srecan vlasnik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicna sprava,a i sigurno je korisnije da snimas komplet probu nego samo sebe.ako idete komplet kroz razglas eventualno da uzmes neki portabl snimac,alesis ili tascam,ali sumnjam da stavljate overe na probi i da ozvucavate djitre,da ne pricam koliko je zajebano nahvatati dobar miks a da ne smeta po nasim studijama i da ide sve kroz razglas,tako da mu ovo dodje najjednostavnije i prakticnije rjesenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...