Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Pa ti mora da radish u Mitrosu?Znachi  Yamaha je Ok za pochetnike?

 

Ne radim u Mitrosu ali imam coveka koji mi iz Nemacke ekstra jeftino nabavlja opremu...a sto se tice Yamahe...Pacifica ti je ubedljivo najbolja gitara za te pare...

 

za koliko mi nabavis behringer vamp-2? smile.gif)

 

Ti to pitas ozbiljno ili se zajebavas...inace POD ti je bolji biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde pitacu coveka...nego reci mi koliko kosta Vamp-2 u odnosu na Pod?...pitam zato sto ako nije velika razlika u ceni mozda uspem da iskombinujem da ga dobijes za iste pare kao Vamp-2 biggrin.gif ...trazicu mu da nam da popust...ja sam vec narucio neka sranja za sebe a ortak je narucio Korg AX100G...pa ako se i ti prikljucis nagovoricu ga da nam smanji cene 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta znam, vrlo rado ako mi ponudis prihvatljive cene (tj on ne ti wink.gif)

 

 

sto se tice vamp za cenu pod, tesko...:

 

cena(pod v2.0)/cena(vamp 2) = 1.7

 

to je odnos na www.music123.com i vervatno u ostalim prodavnicama sirom sveta, koliko je odnos kod nas, to ne bih znao wink.gif)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad cu vam ja reci posto je sta....U slucaju da taj lik donosi sve to iz musik-produktiv (a verovatno da donosi posto to valda vazi za najvecu prodavnicu muzicke opreme u € i njih 500 odavde dovlace robu odande), cena V-amp 2 je oko 140€, a POD ti je negde 300 i kusur....Uostalom proverite na www.musik-produktiv.de

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje moje glasi koliko je dobra boss-ova pedala metal distortion(to je naziv pedale) i jedan mali komentar:marty KE3 serija je odlicna cak i made in japan uostalom pravi marty je svirao na made in japan ali ja isto tako preporucujem js seriju ima sada u mitrosu za 280-300 eur.

isto tako garantujem za rg 570 ibanez

pozdrav!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sharky: radi se o gitari, ne pedali

 

mr. torture: ima u sky... ili ih je bar bilo, ne znam sada... takodje nisam siguran dal koji mg15...

 

 

J&D gitare (bela, crna, sunburst) i Marshall pojacala

dobijate na poklon kabl i popust od 50 eur

 

J&D + MG10 = 185 eur

J&D + MG15 = 240 eur

J&D + AVT50 = 525 eur

 

 

dakle imaju, al nije u spisku pod pojacalima... serem im se u sajt...

 

 

e da, kad smo vec pricamo o zoomu i domacim prodavnicama wink.gif

 

 

 

PONOVO NA LAGERU!!!

 

Najprisutniji procesori na svim svetskim binama

 

 

link vodi ka strani:

http://www.skymusic.co.yu/muzicki_instrume...707iiguitar.php

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da kad smo vec kod marshalla mg wink.gif) zanimaju me mg30 i mg50, sa efektima ili bez...

 

jel neko probao?utisci?

 

koje su cene ovde...? polovni me vise interesuju ali nikad nisam video u oglasima da se prodaje neki... i kolko ima smisla pazariti recimo 30-icu ukoliko se nece koristiti iskljucivo u sobi wink.gif (sobzirom da je 30w i 10" zvucnik)... pedeseticu sam probao pre oko pola godine i kolko se secam (a posto sam senilan ;P) zvucala je odlicno i glasno smile.gif)

 

bilo ko? smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde pitacu coveka...nego reci mi koliko kosta Vamp-2 u odnosu na Pod?...pitam zato sto ako nije velika razlika u ceni mozda uspem da iskombinujem da ga dobijes za iste pare kao Vamp-2 biggrin.gif ...trazicu mu da nam da popust...ja sam vec narucio neka sranja za sebe a ortak je narucio Korg AX100G...pa ako se i ti prikljucis nagovoricu ga da nam smanji cene 8)

 

 

Jel' neko jos svirao na ovom Korgu 100G? Ja ga imam nekih godinu dana i cini mi se ok, ali ja nisam nesto mnogo eksperimentisao sa njim pa me zanima da li je neko naisao na neku ozbiljniju manu, osim kako se meni cini da nema dovoljno "jake" distorzije. Mislim, neke je bas tesko napraviti da zvuce dovoljno cvrsto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam Pacificu 120S oblik telecaster H-H, i Pacificu 112S H-S-S strat oblika,

obe su u prelepom prirodno drvo finishu, stvarno izuzetnog kvaliteta za povoljnu cenu.Kupljene su pre manje od godinu dana i nisu puno svirane.

Posto mi je jedna trenutno visak prodaje se.Takodje nudim pojacalo Fender

Frontman 25R najbolje pojacalo za vezbu i manje svirke za svoju cenu.

Jos ako nekom treba izuzetan profi procesor Digitech RP-2000 nudim i to.

Nabavio bih polovan ZOOM 707 ili slican jeftiniji.

064/6127538

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Ivan88

e vidis njemu je i ona najveca mala (XXXXXXXXXXL bese? wink.gif

 

izgubio sam na probi malu jazz III i idem odam sutra da je kupim wink.gif mnogo je gotivnija od velikih (i crvene i crne!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...