Jump to content

Xandria


Recommended Posts

CD je imao nesto metal momenata, ali nikad nisu uspeli da istupe iz prljavstine deathrocka, tj. gothica maksimalno zagadjenog punkom. znaci idu nemcuge, pa finci iz new yorka.

 

mada, ako cemo iskrenu prvu metalcinu uvode fieldsi. dosta se oslanjaju na proto doom.

 

A to bi bili.....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj benda sam cula - kod drugarice (zvucalo ok)

i slusala - samo Eversleeping (spot).

 

Sta ja znam... ok je bend, ali sigurno bih prezivela bez njihove muzike u zivotu :)

 

Spot je lepo odradjen, ali su mi smesni tipovi iz benda - pokreti kao da sviraju ne znam kakav thrash, a muzika koju proizvode je kao iz onih muzickih kutijica. Iako nije losa melodija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

D 387 XANDRIA 2007 Save My Life [MCD] Gothic Metal 13.03

 

 

Nisam ni pustio da cujem kako zvuci ... ovo je najava novog albuma,ali prema proslom cenim da je ovaj bend unisten komercijalom ljigavom, kao sto je bio prosli album ... mozda i pustim ovih dana da cujem ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xandria-Salome_The_Seventh_Veil-(Promo)-2007-MTD

 

 

A evo pojavi se album. Uzeh sad ipak da cujem ... pa ono ima nesto malo metala, nije tragicno, moze da se slusa. Bolje je nego sto sam ocekivao. Mekana produkcija, stil manje vise standardan. Nije ovo nista novo, sladunjavo je, al ajd ... prezivecemo. TV Viva ce sigurno imati shta da pusta narednih par meseci ;)

 

E da ...samo da dodam da sam uvek cenio Nightwish zato shto su mogli da postanu ovako neshto, ali nisu... cak su vremenom postajali cvrsci i manje komercijalni, ali ne manje kvalitetni.

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Skinuh novi album (Salome The Seventh Veil) i meni se izuzetno svidja, narochito "On My Way" i odlichna baladica "The Wind And The Ocean" Nisam slushao njihove ranije radove (mada sam ih mozda i nekad negde chuo), ali ovaj album je bash ok.

a da- toplo predlazem bend "Those Endless Eyes" i album Awaits Behind... (mislim da im je to i jedini, ako se ne varam), Black Desire i ja smo poludeli zadnjih dana slushajuci ga. Pa ko voli..

Ne vidim da ima tema za ovaj bend pa sam morao negde da napishem. Al ako vam se svidja Xandria ovo ce da vas oduva.

Edited by MAN O WAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

otvoris novu temu

a nisam bas sigurna da bih htela da cujem novi album xandria-e, mada mi se ravenheart mnogo svidja ali oni zvuce nekako narodnjacki ali ne previse samo nekako komercijalno ili sta vec

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...