Jump to content

Xandria


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Izasao je novi album pod nazivom "India".

 

Bledunjavo izdanje koje se i moglo ocekivati s obzirom na trendove slicnih bendova koji ne spadaju u prvu klasu pravca. Podseca me na poslednje izdanje Visions Of Atlantis .... poneka zarazna melodija bez ikakve energije. S obzirom da volim da slusam ovu vrstu muzike generalno sa zenskim vokalima, nisam bas previse ohrabren razvojem scene ... ideje su se istrosile a komercijalizacija u svom najgorem vidu je uhvatila bendove u mashinu .... ovaj album moze da se slusa, ali nije nista posebno. icon_uhoh.gif Samo se naslovna pesma India donekle izdvaja kvalitetom, i podseca na neki Nightwish fazon po malo, a vecina ostalih pesama vuku na neke najneuspelije WT momente ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa time sto si rekao...

 

CD me nije nesto odusevio na prvo slusanje, a i ne verujem da cu se truditi da ga preslusam jos neki put. Kao dobre pesme bi izdvojio naslovnu India, Fight Me i Now And Forever.

 

Poz! icon_wink.gif

icon_mrtav.gif

 

Od njih ne bih ni ocekivala nesto preterano dobro...

Pesmice su im slusljive,ali posle nekoliko slusanja pocinju da nerviraju(bar mene)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Mislim da su neki malo pobrkali stvari... Pevaljka Xandria-e nema nikakve veze sa L'Ame Immortelle, jedino zajedničko što te dve pevačice imaju jeste boja kose. Ova iz Xandria-e je mršavo mlado stvorenje po imenu Lisa. icon_da.gif

Skidala sam oko 2 sata spot ''Eversleeping'', lepo je odrađen, ali pesma nije ništa novo. Vrlo kliše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da volim da slusam ovu vrstu muzike generalno sa zenskim vokalima, nisam bas previse ohrabren razvojem scene ... ideje su se istrosile a komercijalizacija u svom najgorem vidu je uhvatila bendove u mashinu ....

Slazem se... mene recimo nervira sto sada bendovi slabo koriste growl ili sto, jos gore, totalno umeksavaju zvuk... pola takvih bendova ne bi ni trebalo svrstati u gothic a kamoli metal icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti mora da se salis... hoces da skeniram neku fotku sa koncerta, pa da joj brojis salame... iste su debljine, samo lisu znaju malo bolje da srede za spot icon_smile.gif

Au, nisam videla fotke sa koncerta, ali, brate, u spotovima je večito u nekim odorama, a faca joj je uzana i odaje utisak mršavosti... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

pevaljka ima malo tanak glasic, ali lepo zvuci. bas opustajuce. jako mi se dopala ona stvar lioness, sa ravenhearta, kao i naslovna ravenheart. i znaci i ona je debela? pa naravno, kakva je to gothic pevacica, a da je mrsava, nema tu 'leba icon_smile.gif , mada u onom spotu za ravenheart mi bas izgleda kao anoreksicna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Da, to zakljucujemo samo po fotkama sa koncerta, ali, kao sto vec rekosmo, u spotovima i na fotkama je srede da deluje mrsavo. Eto, kakvi su to vesti manevri. icon_da.gif Meni je njen glas malo iritantan, nekako pihtijasto-babski. ph34r.gif

 

Skoro sam nabavila ''India''-u... Bas nista novo. Pevljive melodije, prijatne za slusanje. Ali, brate mili, oni textovi su na nivou deteta od 12 godina koje zeli biti goth... ''Like a rose on the grave of love...'' icon_uhoh.gif

 

Em sto imaju i nepismene izlete sto se engleskog tice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xandria ima fenomanalnog zenskog vokala, Lisu, koja, inace, ima skolovan glas, i predivne pesme! Ja ne bih (izmedju ostalog) slusala gothic da nije bilo njih! Volim Kill The Sun i RavenHeart, ali India me smara, jedva sam ga preslusala....

Edited by DeathSkull

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...