Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

subtle bas i nije hip hop .... ali dobar album, mada mi new white najbolji.

 

E&A je jedini koji ti treba od Eyedea & Abilities. eyedea je mnogo bolji sa freestyle-om nego kad pise rime, mislim mnogo mi dosadan na albumima, a na freestyle battle mi je uvek rabavan. on je inace prestao da repuje i sad peva u nekom indie rock bendu :D

 

a dj abilities je mnoooooogo jak tehnicar, a beatovim njegovi mi nisu nesto.

 

cutove sto je radio na El-P - Fantastic Damage je vrhunac njegove karijere, mozda najmuzikalni DJ performance posle Endtroducing-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vam, hip hop nistarije ;) :

 

HIP HOP TRIBUTE TO METALLICA - The Ultimate Mash-Up

 

1193950262_1.jpg

 

Tracklist:

1.Sad But True

2.Master Of Puppets

3.Fuel

4.St. Anger

5.Enter Sandman

6.Frantic

7.One

8.I Disappear

9.Jump In The Fire

10.For Whom The Bell Tolls

 

Band Members:

Cee – Rap Vocals (Songs 1, 3, 5, 7, 9)

Rhashidi - Rap Vocals (Songs 2, 4, 6, 8, 10)

Sean McLaughlin – Singing Vocals

Steven Klingler – Live Drums

 

http://rapidshare.com/files/66796531/HH_BY_MET_05_05_by_KamaZoh_mediaportal.ru.rar

pass: www.mediaportal.ru

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogi ljudi lose kapiraju hip hop....hip hop je zapravo kultura koja se sastoji iz repovanje,brejkdensa i crtanja grafita....e sad..o repu mnogi,pogotovo metalci,imaju lose misljenje,a znaju samo za 50 cent i eminem....poslusajte ljudi malo domacu ug scenu kao npr blokovski,delfagor,deniro itd pa onda sudite....

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D ovo je oficijalni 100000000000000000000000000000000000000000000 post na internetu nekog lika sto objasnjava kako hip hop nije muzika nego kultura, four elements i ta sranja :D

 

inace blokovski je najdosadniji reper koji sam cuo u zivotu, domaci i strani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

subtle bas i nije hip hop .... ali dobar album, mada mi new white najbolji.

 

E&A je jedini koji ti treba od Eyedea & Abilities. eyedea je mnogo bolji sa freestyle-om nego kad pise rime, mislim mnogo mi dosadan na albumima, a na freestyle battle mi je uvek rabavan. on je inace prestao da repuje i sad peva u nekom indie rock bendu :D

 

a dj abilities je mnoooooogo jak tehnicar, a beatovim njegovi mi nisu nesto.

 

cutove sto je radio na El-P - Fantastic Damage je vrhunac njegove karijere, mozda najmuzikalni DJ performance posle Endtroducing-a.

 

e sad sam bio kod ortaka i pustao mi je neki battle sa eyedea-om i nemam pojma.. bas me smara to..

preslusao sam e&a i stvarno je dobar al mi first born i dalje(muzicki) bolji. tekstove jos nisam detaljno pogledao. valjda mi se vise svidja jer je atmosfera mracnija.. a i matrice su super.. a ovaj the many faces of oliver ne bih ni da slusam jer na njemu valjda nije abilities?

e a kool keith je stvarno jebeni bolesnik.. koji je njemu kurac.. :)

 

 

moze neko pliz da mi digne prvi album subtle-a, nesto nisam uspeo da ga nadjem.. !!!!!!!!!

 

klabing, klabing, zezanje do bola.. hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, sage i aesop rock su vec klasika, meni je bolji aesop, tj. vise sam ga slusao

 

edit: nije da im je nesto preterano slican stil ali mi nekako uvek idu zajedno, verovatno zato sto su dva najpopularnija (i najuticajnija?) UG hip-hopera

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni bezveze novi Saul..ima par stvarcica, sunday bloody sunday obrada je katastrofa

 

album Amethyst Rock Star je mnogo bolji.

 

od sage-a najvise volim A Healthy Distrust, zbog produkcije i zato sto je najmanje emo.

 

personal journals je ok, mada me opet smara taj emo momenat, previse repa o ribama kao atmosphere. novi album mi je bas dosadan bio.

 

aesop mi je daleko omiljeni od svih njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Kako ja volem da slušam hipop kad se napušem trave. Uh! sunac ti jebem!

Pustim ili nekog starijeg 2pac-a, Cyppress- temples of boom, ili prvog TQ-a i IAM. Odvali me u totalu dibidus, i onda manijački ogladnem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja brate opako furam ovih dan Herbaliser i Lord-finesse-a....Neko sluso?

 

 

Od domacih:

 

 

Djecaci

Voodo Popaj

Edo

TBF

Ivan Vukovic

MarChelo

Bad Copy, Be ge

 

 

Ako hocete dobro da se ismijete potrazite na netu Metal Znak Smrti(da lik je reper, izbjeglica iz Bosne koj zivi u US) i General Two(ne GENERAL WOO, on je oglican btw.).....pisanje su.

Edited by Mitja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...