Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

NAJPOZNATIJA SRPSKA HIP-HOP GRUPA PRTI BEE GEE NASTUPICE 9 APRILA U CLUBU AMNESIA... POSLE VELIKE BALKANSKE TURNEJE NA RED JE DOSAO I NOVI SAD... NA PROSLOGODISNJEM NASTUPU ODRZANOM U DECEMBRU, BILO JE PREKO 1000 LJUDI... NOVOSADSKA PUBLIKA CE IMATI JEDINSTVENU PRILIKU DA PRISUSTVUJE PROMOCIJI CETVRTOG ALBUMA POD NAZIVOM "BEZ SECERA".... PORED BEOGRADJANA NASTUPACE I DVE NOVOSADSKE GRUPE. ROLL & RAP I MUDA IZ HUDA.... SVE OVO NAM GARANTUJE NEZABORAVAN SPEKTAKL....

 

 

ULAZ: 250 rsd... INFORMACIJE I REZERVACIJE NA: 065/amnesia

 

VIDIMO SE.............

 

Do jaja novo albumče, bilo im je i vreme da ga privedu kraju, nego malo mi je teško da poverujem da im je bilo 1000 ljudi na koncertu u NS, jel ima neko slike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Teša - daj ne seri :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: gdje njih iskopa...

 

Dječaci su kult! Jbg, malo je možda vama zajebano zbog dijalekta i ikavice razumit, al prejebeni su. Meni je familija, njen većinski dio upravo iz tog dijela zemlje pa sam odrastao uz ikavicu i dalmoške izraze :)

 

 

Evo malo komercijalnijeg zvuka! Meni uz Beogradski sindikat, ACC i Mučeničku grupu možda i najbolja hip hop skupina na Balkanu (Dječaci su van kategorije).

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Teša - daj ne seri :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: gdje njih iskopa...

 

Dječaci su kult! Jbg, malo je možda vama zajebano zbog dijalekta i ikavice razumit, al prejebeni su. Meni je familija, njen većinski dio upravo iz tog dijela zemlje pa sam odrastao uz ikavicu i dalmoške izraze :)

 

 

Evo malo komercijalnijeg zvuka! Meni uz Beogradski sindikat, ACC i Mučeničku grupu možda i najbolja hip hop skupina na Balkanu (Dječaci su van kategorije).

 

ja bas pregledavao sta ima hrvatska rep scena da ponudi i jako me cudi jedna stvar.ima dosta stvari koje podsecaju na rep sa mtvija ali nema uopste ono bas nadrkanih likovi u skupim trenerkama sa tekstovima kako su zajebani.dali postoji neki hrvatski ekvivalent napoleonu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koe Napoleon?

A taj gangsta rap ja ne podnosim organski.

 

U biti se tu u hr rapu svodi sve na kvartovske priče, pogotovo zagrebačkih repera, dosta sranja s lokalnim domoljubljem i na kraju klasika socijalne teme.

MTV zvuk je mnogo popularan i ekipa se forsa s tim, da. Šteta. A prije nije bilo to kao danas... stara škola je bila najbolja u to doba u regionu. Nisu jebali komerc kao danas. Onda su počeli snimat duete i spotove s Ivanom Kindl, Ninom Badrić, Massimom... i sve pošlo u kurac. Nove generacije su se onda pogotovo počele furat na to i sad je MTV rap "in", jebiga...

 

Riga mi se na svaki spot u kojem se spomene/prikaže npr. Dubrava. Neka hvala...

 

 

A evo jednog lika, retaj teški, iz Sarajeva... heheh, Bošnjak u Sloveniji, papak, dobio po pičci u Sarajevu pred god i pol od lokalnih hardcorera. tj. ja sam tad bio u zagrebu pa su mi pričali oni. bahatio se.

 

E zbog ovakvih se čovjeku rap da zgadit...klasični SA papak... gengsta :udri:

Edited by *Nameless*
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovde mi je rađa pokidao više nego na topu.

http://www.youtube.com/watch?v=adxrOZtPj_4

 

ipak:

"s tolko bilog život u kvartu je slalom,

ekipa diže kila baš kao pešalov,

il' ćeš podvući crtu il' ćeš povući crtu,

trećeg nema, jer u kvartu je tako"

 

Doktorat, mada mi je Vojko za nijansu bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Jebo ja tetku onom Napoleonu,kao nešto mali repuje,a glup ko kurac.

 

Ondak,vido sam i onog emifet dobermana,isto kao neki rep,pominje kurve,i onda kadar nekih devojcica kako pricaju...treba ga prebiti ko somurdu,mu pićka strinina da mu pićka balava strinina.

 

Jebo ti domaći hip hop,svi nešto snimaju spotove,a niko koncerata,a o prodaju albuma ni da ne prićam.Daj i ja da snimim video mog kurca,pa da kaćim na jutjub,ima odma budem naj popularniji na poslu.

 

 

stavim mu kaćket naopaćki,i repujemo:

 

Moj kurac i ja,

Gde ja tu i on,u pićku il kenju,

ulećemo ko na aerodrom

 

Bam bam bam,svaka kurva zna,

kad vidi siluetu moga kurca,

bez oklevanja,mora da da.bam bam bam

 

Nosim ga zadenutog u toki kaiša

jer stalo je u erekciji,jebo mu ja miša

Vadim ga ko pištolj dzesi dzejms,

Prcam žestoko,duboko ko osamdestreće Hari Rejms

Svaka kurva smeška se i obliziva slatko

Kad uđe on u bilo koju rupu,teško il lako

Al filing je vrh,ah tako opako

 

Idemo...solo!

 

(Lemmy Sixx guitar solo)

 

Svakoj kurvi maksium svoj dajem

Svakoj svanjiva sa srećnim krajem

Vole kada osvanu u stau s moje jaje

Svaka vojvođanska kera laje,

što svaka sojka meni daje

Svaki lala,kuka,plaće,da ima upola vaki

znao bi sobom šta će,

ovako svake,velike mu gaće,pa spadaju ko jesenje lišće

dok moja ruka zenske vime stišće,

a ždrebac prvojebac negde na poljani se propinje,

uz povetarac omirisava šmek sveže pićke.

 

(Speed dead growl outro)

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti bi se tamo savrsheno uklopio, shto se ne preselish tamo?

 

pa iskreno da ti kazem mozda bi mi i bilo ok tamo,mada ja vise volim sredine sa vise ljudi

 

Jebo ja tetku onom Napoleonu,kao nešto mali repuje,a glup ko kurac.Ondak,vido sam i onog emifet dobermana,isto kao neki rep,pominje kurve,i onda kadar nekih devojcica kako pricaju...treba ga prebiti ko somurdu,mu pićka strinina da mu pićka balava strinina.Jebo ti domaći hip hop,svi nešto snimaju spotove,a niko koncerata,a o prodaju albuma ni da ne prićam.Daj i ja da snimim video mog kurca,pa da kaćim na jutjub,ima odma budem naj popularniji na poslu.stavim mu kaćket naopaćki,i repujemo:Moj kurac i ja,Gde ja tu i on,u pićku il kenju,ulećemo ko na aerodromBam bam bam,svaka kurva zna,kad vidi siluetu moga kurca,bez oklevanja,mora da da.bam bam bamNosim ga zadenutog u toki kaišajer stalo je u erekciji,jebo mu ja mišaVadim ga ko pištolj dzesi dzejms,Prcam žestoko,duboko ko osamdestreće Hari RejmsSvaka kurva smeška se i obliziva slatkoKad uđe on u bilo koju rupu,teško il lakoAl filing je vrh,ah tako opakoIdemo...solo!(Lemmy Sixx guitar solo)Svakoj kurvi maksium svoj dajemSvakoj svanjiva sa srećnim krajemVole kada osvanu u stau s moje jajeSvaka vojvođanska kera laje,što svaka sojka meni dajeSvaki lala,kuka,plaće,da ima upola vakiznao bi sobom šta će,ovako svake,velike mu gaće,pa spadaju ko jesenje lišćedok moja ruka zenske vime stišće,a ždrebac prvojebac negde na poljani se propinje,uz povetarac omirisava šmek sveže pićke.(Speed dead growl outro)

 

mozemo i da pravimo duet u repu

 

Nije mi jasno zašto "repuju" na ekavskom ako su iz Berana?

 

ni meni nije jasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...