Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

Hip-hop je sranje kao i vecina hip-hopera

Zbog cega sranje? Jer ti ne treba nikakav talenat za to - ne moras da znas da sviras ni da pjevas vec samo da pricas neka gangsterska sranja

 

Zasto hip-hoperi - jer su egoisti kakvih nigdje nema!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

respect! nego sta!!

 

ljudi ko sto su COmpany Flow, Talib Kweli, Black Eyed Peas, Jurassic 5, THE ROOTS!!! Nas, Dr. Dre, Eminen, Busta Rhymes

imaju vise kreativnosti i bolji su muzicari od ukupno cele power metal scene...

 

zato svi smatraju da su metalci glupi...

 

zato sto sve pljuju sto nije metal.....i nemaju pojma o muzickoj vrednosti bilo cega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jer ti ne treba nikakav talenat za to

 

smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif 'de si faco! smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif lupiyo i ost'o ziv smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Ostao ziv naravno

Jer reperi pjevaju? ne, znaci ne treba im glas - jer sviraju gitaru, bubnjeve, klavir, trubu... ne znaci ni to im ne treba - znaci nikakav poseban talenat sem da pisu glupe textove ( cast izuzecima ) im ne treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smrt crnačkoj muzici!

 

What's the fuckin' matter with ya????

 

Jer reperi pjevaju? ne, znaci ne treba im glas - jer sviraju gitaru, bubnjeve, klavir, trubu... ne znaci ni to im ne treba - znaci nikakav poseban talenat sem da pisu glupe textove ( cast izuzecima ) im ne treba

 

Prvo, kaze se "da li pevaju...", a ne "jer pevaju".....

 

A drugo, rime u crnackom repu imaju poruku, i to dublju poruku od maltene svih textova u muzici...To su textovi koji nastaju iz zivota, iz nesrece, iz siromastva.....A da im ne treba talenat neki za pevanje ili sviranje, ne treba....pa sta sada...Ne mora svaka muzika da ima elemente rock-a....

 

Respect underground hip-hopu, smrt onim debilima sa MTV-a (Eminem isl)

 

A sta fali Eminem-u???? :? :? Da nema lose rime mozda..???Los ritam...?? Ne bih ja rekao.....

 

I takodje volim i postujem RUN DMC....Bronx rap, tu je sve pocelo....

 

Respect, and R.I.P Jam Master Jay biggrin.gifa: biggrin.gifa:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]Respect underground hip-hopu, smrt onim debilima sa MTV-a (Eminem isl)

 

A sta fali Eminem-u???? :? :? Da nema lose rime mozda..???Los ritam...?? Ne bih ja rekao.....

 

I takodje volim i postujem RUN DMC....Bronx rap, tu je sve pocelo....

 

Respect, and R.I.P Jam Master Jay biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

OK, los primer... Mislio sam na one sa zlatnim kajlama od 6 kila, sa shornaest drolja u bikinijima oko sebe... Eminem nije u tom fazonu ali mi je slucajno pao na pamet zbog toga sto svaki drugi klinac nosi majcu sa njegovim likom...

 

Respect to IceT, Cypres Hill

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect underground hip-hopu, smrt onim debilima sa MTV-a (Eminem isl)

 

Respect podzemlju (The Roots pre svega, pa onda Azad, Dilated Peoplez, Big Pun, Talib Kweli, Phaorahe Monch), i Eminemu, kao jedinoj dobroj komercijali! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

Disrespect za P. Diddy-a, Nelly-a i ostali shljam! biggrin.gif

 

Od ovih gore bi izdvojio Azad-a... bolesno inovativni shvaba... jes' da ga nishta ne razumem, ali chovek ima skill-a smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada se preterano nisam time ponosio, ali ima stvari od Cypress Hill-a i Eminema koje mi se svidjaju. Par ljudi mi je reklo da bi mi se verovatno i Wu Tang Clan svideo, ali ja nikako da se nakanim da ih preslusam. Ice T kao nije los, ali meni se uvek svidjao daleko vise u Body Count fazonu, sto je vec metal.

 

Inace, muzika ko muzika. Nikakav poseban respekat (jes' vido reci smile.gif ) ili odsustvo istog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikad se nisam przio na socijalu u tekstovima (osim dok sam bio u OTPOR-u i slusao punk, soc rock i agro metal)

nikada ne mogu da se sazivim sa problemima nastalim iz (intelektualne) lenjosti

nikada ne bih promenio boju koze

nikada nisam osecao bilo kakvo postovanje prema kriminalcima

ne mislim da je droga najvece zlo ovog sveta

nikada ne slusam nesto sto neko moze da napravi za 15 min u eJay-u ili fruity loops-u

nikada nisam voleo poziranje

 

i jedina stvar vezana za hip hop koju postujem je

 

SLAYER feat. Ice-T - DISORDER

 

ali to je vec metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA NADUVAJTE JAJA AJS NIGRUTINA!

PRAVA GETO PROTUVA STO RIME IZUVA!

 

Beli Trash rap iz Koteza i sa Banetovog brda rulz! Da, i Voodoo Popeye.

To je u stvari anti-rep posto se Ajs bas napljuvao i crnaca i zeldija...

 

Zeldi rep tipa 187 je sranje.

Nigga` rep je sranje

Gangsta rep je sranje.

 

Jebote, textovi su "nemam love, matora mi keva, pa sam zaje'bo dilera iznad mene za pare, pa moram da ga roknem :? "

 

Toliko o textovima, a ko se ono zesce prokenj`o da za rep treba vise talenta nego za power? Ajde care, objasni mi samo po kom principu?

 

E da, Run DMC i Ice T su ok, kao i oni likovi nikad ne znam kako se zovu sto imaju stvar Funky Cold Medina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...