Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

respect! nego sta!!

 

ljudi ko sto su COmpany Flow, Talib Kweli, Black Eyed Peas, Jurassic 5, THE ROOTS!!! Nas, Dr. Dre, Eminen, Busta Rhymes

imaju vise kreativnosti i bolji su muzicari od ukupno cele power metal scene...

 

zato svi smatraju da su metalci glupi...

 

zato sto sve pljuju sto nije metal.....i nemaju pojma o muzickoj vrednosti bilo cega.

Pitam se imash li ti mozga!!! Da li si bre ti normalan...niko tebe ne tera da slushash power. Idi pokrij se,takvu si glupost lupio i ostao ziv :ne: :ne: Za RAP i hip hop nije potreban nikakav talenat, da repuje ume i bilo koja baba sa ulice, Iti hocesh da kazesh da je Busta Rhymes talentovaniji recimo od jednog Iced Earth-a. Pazi sam si pomenuo da su bolji muzichari od celokupne power scene.Vecina od vas nikako da shvati da su reperi tutubani kojima manjka talenat za muziku,koji ne umeju nishta drugo vec da ubrzano prichaju u mikrofon,prde i smrde,njih bi trebalo sve u za zid pa metak u chelo.

Oni su glavni krivci shto je muzika danas otishla u kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cak i da stvarno imas tih 100 god kao sto ti pise u profilu(a sudeci po tvojoj prici nemas vise od 16),nemas pravo da vredjas druge na forumu i da blebetas o nekim mecima u celo i sl.Covek je rekao svoje misljenje a ako se ti sa njim ne slazes ubedi ga u suprotno nekim argumentima za promenu.

P.S.Nisu hoperi krivi za propast muzike,vec smaraci koji ne vide dalje od svog nosa(bilo koje muzicke opredeljenosti)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To shto ti mislish da ja imam 16 god.to je tvoje subjektivno mishljenje i apsolutno nisi u pravu. Ja Lazu nisam opsovao,vec sam mu rekao da ochigleno nije normalan, chim tako neshto govori.

Iz dana u dan na ovom forumu otkrivam sve veci broj pozera..tako da se iskreno pitam da li uopshte da posecujem ovaj site.

Vi ipak ne shvatate da se meni digne pritisak kada neko pomene rap,hip hop (ne)kulturu. A da tebe mozda ja ne smaram,da necesh mozda reci da sam ja kriv za propast muzichke scene :? :ne:

___________

Uxor contenta est,quae bona est uno viro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

definitivni :x za hip hop

 

premda se ne bi slozio da ne treba talenta za takvu "muziku", ipak nije ni kvalitetno repanje toliko jednostavno - problem kod takve muzike je sta je vecina stvari IDENTICNA, sta se dobije izbacivanjem neke suvisle melodije iz vokala + koristenjem uvijek vrlo slicnih ritmova i gitarske ili opcenito instrumentalne podloge

 

u prilog im ne ide sta su dolovce preplavili danasnje muzcke kanale (tv, radio...)

 

 

a to za power - so true smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikada ne bih promenio boju koze

nikada nisam voleo poziranje

 

1. :? :? :? skroz si prs'o....pa koji su to beli hoperi tripovali da su crni...crni da su beli???? (kad kazem hoperi bas to mislim...a ne "hoperi" biggrin.gif )

 

2. u svim pravcima ima poziranja...sta koji qr sve vezujete za hip hop???? pa na onom gothicu ima mnogo gorih "pozera"...izigravanje depresivnosti neke :roll: a i koliko ti likova znas da mozes da ocenjujes da su hoperi pozeri???? i ko su uopste pozeri???? jel' to o hip hop poziranju zbog oblacenja i govora? (a pretpostavljam da jeste jer da stvarno poznajes bar 3-4 hopera ne bi tako pricao)....ja mislim da je mnogo gori pozeraj sminkanje po onim goth nightovima, nosenje mantija i ostalih gluposti al' sta ja znam o tome? nista biggrin.gif zato cutim...da bi nesto mogao da ocenjujes moras da poznajes

 

 

e kad S i maniac i ostali koji misle da za hop nije potreban talenat i da se pesma moze uraditi za 15 min urade jednu stvar (sa sve textom biggrin.gif ) nek' se javljaju....'oce neko u crunch cokoladu da ni maniac, ni S, ni lestate, ni Wolf NE ZNAJU da repuju??? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

stari albumi Wu Tang Clana- solo Ol' Dirty Bastard :mrgreen:,GZA,RZA, Gravediggaz :wink: Public, Bone Thugs'n'Harmony :mrgreen: ,Ice T...

 

:wink::mrgreen:

 

Al' ipak najvise volim Ol' Dirty Bastard ohmy.gif

 

:mrgreen:

 

Respect podzemlju (The Roots pre svega, pa onda Azad, Dilated Peoplez, Big Pun, Talib Kweli, Phaorahe Monch), i Eminemu, kao jedinoj dobroj komercijali! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

i Snoopu...jes da je sve posle prvog albuma sranje al' Doggystyle je ipak Doggystyle biggrin.gif A Big Pun i nije nesto...meni je on ranije biyo ql al' smori nekako njegovo repovanje smile.gif Talib Kweli...yeah smile.gif

 

P.S. Nisam pomenuo josh jednog choveka... KRS One, respect smile.gif

 

E Simo, Simo :ne: smile.gif

 

prikljucujem se crunch opkladi sa Maxom biggrin.gifa:   biggrin.gifa:  :da:

 

Znaci dve crunch cokolade...momci sta kazete? biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi ipak ne shvatate da se meni digne pritisak kada neko pomene rap,hip hop (ne)kulturu. A da tebe mozda ja ne smaram,da necesh mozda reci da sam ja kriv za propast muzichke scene :?  :ne:  

___________

Uxor contenta est,quae bona est uno viro!

Ako ikad metal propadne,propasce bas zbog takvih kao sto si ti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj drug je obozavalac pravog hip-hopa, znaci old school(covek ima prvi hip-hop album iz 1967). Omiljeni bend mu je Cypress Hill. Nisam ljubitelj hip-hop-a, ali ga postujem (taj old school), medjutim ova sranja, kao sto su eminem i 50 cent, to nije hip-hop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikada ne bih promenio boju koze

nikada nisam voleo poziranje

 

 

 

 

e kad S i maniac i ostali koji misle da za hop nije potreban talenat i da se pesma moze uraditi za 15 min urade jednu stvar (sa sve textom :D ) nek' se javljaju....'oce neko u crunch cokoladu da ni maniac, ni S, ni lestate, ni Wolf NE ZNAJU da repuju??? :mrgreen:

Neka hvala radije cu ja da "drndam" svoju gitaricu,nego li da gubim vreme uz neki tamo hip-hop.

Normalno da ne znam da repujem, koji ce to qrc meni...ja sam metalac a ovo je METAL site, da sam na funkciji moderatora,ja bih ovu temu momentalno obrisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, sto se tice old school hopa, to jos nekako mogu da svarim..Ali cinjenica je da hoperi uzidzu na pijedestal svoje zivotne price, kako su ziveli u bednim krajevima grada, bili zrtve zlostavljanja od strane belaca, stalno u svadji sa jos nekom bandom... Rekao je jednom Eminem za nekog svog sticenika (izvinjavam se sto mu ne znam ime) da ce sigurno uspeti jer ima bolju "pricu" i od njega samog! Sta to znaci??? Imaj tuznu zivotnu pricu i ti si muzicar??

 

I jos jedna stvar...svi ti hoperi danas, oni kao poticu iz geta i zato ne mogu da svare likove koji su navodno puni love i sl. A pogledajte izgled (npr. u spotovima) svakog od tih hopera..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecina ljudi ne shvata da je takva muzika pravljena za klince...jer ja licno ne poznajem ni jednog "normalnog" coveka koji mi je rekao da i posle 20-te godine jos uvek slusa rap...to je ustvari samo jedna "faza" kroz koju vecina ljudi prolazi dok je mlada

 

Respect... znate kako, svaku muziku treba postovati kakva god ona bila, Ali... Rap nije muzika! pa je s'tim ne treba ni postovati

 

A sto se tice ljudi koji slusaju i Rap i Metal za njih ne treba trositi reci

Share this post


Link to post
Share on other sites

To brate Friedman-e, sve tri kljuchne stavke koje si naveo, apsolutno stoje- a oni koji slushaju(kombinuju) rap i metal da se u zemlju zakopaju.

Ne moze se vala brkati babe i zabe.

Il' si reper ili si metalac( samo slushajte vi oba-onda samo dokazujete da ste nevidjeni pozeri). biggrin.gifa: biggrin.gifa:

______________

Uxor contenta est,quae bona est uno viro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...