Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

Ma hip hop smara...

gomila idiota koji pevaju o tome kako su kresnuli neku ribu....

E da i imajte na umu da Rao i HipHop nije isto

mada 98% svega toga smara...

 

A ja vidim da ti nemash pojma o tome... ne postoji rap i hiphop, a kamoli josh da se razlikuju! Postoji hiphop, a mc-ing (bacanje rima, repovanje, od te rechi je i nastao taj glupi termin "rap" :roll: ) je jedan od elemenata te kulture...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedna cinjenica sto se tice onoga da su hoperi egoiste:

Recimo pjesma Without Me - Eminem

Pjesma govori o tome da nema Eminema cijela muzicka scena bi bila sranje: It feels so empty without me

Kakav debil moze tako nesto da napravi???

 

Sigurno ima jos ovakvih primjera ali jebiga nisam upucen

 

to Powerslayer:I kakve veze imaju metalci sa Lotr-om???

u svakom slucaju lotr film je sranje tako da ne znam koliko ti "neukusa" treba da bi neki branio taj film

Share this post


Link to post
Share on other sites

sranje je prejaka rec za lotr film. komercijala bolje zvuci... i ne tvrdim da je to "metalski" film... ni knjiga nije "metalska"... ali slazem se da u metalu ima epsko fantazijskih motiva... i cak mislim da su simpaticni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedna cinjenica sto se tice onoga da su hoperi egoiste:  

Recimo pjesma Without Me - Eminem  

Pjesma govori o tome da nema Eminema cijela muzicka scena bi bila sranje: It feels so empty without me  

Kakav debil moze tako nesto da napravi???

 

Pa i mi na forumu svaki drugi post pisemo da smo pozercine, gay-evi, blablablabla, sta vec pa to nije istina nego zajebavanje.....ja bi rekao i da je ta pesma zajebancija.....

 

Evo ti isecak iz pesme od Dark Funeral - Satans Mayhem:

 

"Satan

The horned emperor of depths

Lend to me dark demon wings

Grant me the strength for my journey

 

Enshrined in the dark in a cold black casket

Cursed to live in this grim immortal existence

Father, show mercy upon my tormented soul

Reveal the darkened path to the realms of hell.....

Realms of hell"

 

Koji bolesnik ovo moze da napisei peva????? Ako je to pevanje i muzika uopste?????

 

 

 

Sigurno ima jos ovakvih primjera ali jebiga nisam upucen

 

Pa sto pricas ako nisi upucen???

 

to Powerslayer:I kakve veze imaju metalci sa Lotr-om???  

u svakom slucaju lotr film je sranje tako da ne znam koliko ti \"neukusa\" treba da bi neki branio taj film

 

A sta fali filmu LOTR???? mada to sam nije tema, ali zivo me interesuje, jer govoris mnogo stvari koje nisu tacne i pricas napamet....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedna cinjenica sto se tice onoga da su hoperi egoiste:

Recimo pjesma Without Me - Eminem

Pjesma govori o tome da nema Eminema cijela muzicka scena bi bila sranje: It feels so empty without me

Kakav debil moze tako nesto da napravi???

 

Sigurno ima jos ovakvih primjera ali jebiga nisam upucen

 

to Powerslayer:I kakve veze imaju metalci sa Lotr-om???

u svakom slucaju lotr film je sranje tako da ne znam koliko ti \"neukusa\" treba da bi neki branio taj film

 

Ne vredi tebi objashnjavati... :ne: Shto se pesme tiche, prochitaj izmedju redova (ili bolje prochitaj redove, tj. text smile.gif ) i videcjesh da se chovek zajebavao, i da se pride isprdeo na MTV smile.gif Nije ti fora da izvlachish rechenice iz kontexta...

 

A samo pogledaj txtove Manowara ili power metalaca, po tom tvom kriterijumu metalci ispadaju 284 puta vecji egoisti... :roll:

 

A za LOTR... pa metalci se (uglavnom) pale na epic fantasy i te tripove... no, nebitno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedna cinjenica sto se tice onoga da su hoperi egoiste:

Recimo pjesma Without Me - Eminem

Pjesma govori o tome da nema Eminema cijela muzicka scena bi bila sranje: It feels so empty without me

Kakav debil moze tako nesto da napravi???

 

Sigurno ima jos ovakvih primjera ali jebiga nisam upucen

 

to Powerslayer:I kakve veze imaju metalci sa Lotr-om???

u svakom slucaju lotr film je sranje tako da ne znam koliko ti \"neukusa\" treba da bi neki branio taj film

 

Ne vredi tebi objashnjavati... :ne: Shto se pesme tiche, prochitaj izmedju redova (ili bolje prochitaj redove, tj. text smile.gif ) i videcjesh da se chovek zajebavao, i da se pride isprdeo na MTV smile.gif Nije ti fora da izvlachish rechenice iz kontexta...

 

A samo pogledaj txtove Manowara ili power metalaca, po tom tvom kriterijumu metalci ispadaju 284 puta vecji egoisti... :roll:

 

A za LOTR... pa metalci se (uglavnom) pale na epic fantasy i te tripove... no, nebitno...

 

Procitaj neki od mojih gornjih postova gdje sam rekao sta ja mislim o textovima u Power metalu a i u Blacku takodje ( to je ono sto se tice Dark Funerala )

 

To Gothic Angel: Zasto je Lotr los??? Pa koliko imas vremena da ti pricam

Svako ko je citao Tolkiena prije nego sto je gledao film sigurno dijeli isto misljenje - ja kao ljubitelj Tolkiena ( znaci i Silmarilion i Hobbit, mada me je potonji smorio ) ne mogu odati ama nikakvo priznanje filmu, prvi dio sam jos kako sazvakao, a posto ovo nije tema o Lotr-u samo cu u kratim crtama reci sta mi se najvise ne svidja da objasnim svoje postupke: Gandalf Vranolujni, jedan jako napet i ozbiljan i nevjerovatno inteligentan carobnjak je napravljen kao dobrocudni starcic koji udara u plafone i radi slicne gegove, Tom Bombadil licnost starija od prstena je izbacena iz cijele price, Utvare Prstena, nemilosrdni crni jahaci bivaju prevareni tako sto hobiti bace drvicu u stranu i ovaj odma potrci za njim kao pseto - citav film je pravljen bez imalo ozbiljnost

Film broj 2: to vise nije Lotr prica je otisla u neku trecu krajnost, ubacuju se nekakve Varge, put od Rohana do Helms Klamma je neki totalno deseti, ovamo dolaze vilenjaci u pomoc ljudima s kojima su inace bili u strasnoj zavadi al' eto da svrate malo, Legolas vozi skejtove po zidinama, a Gimli je posebna prica ( ko da je izasao iz Pracetovog romana, tip je prava parodija na epsku fantastiku ) itd. Ovo su samo kratke crte napominjem...

 

I zasto ste vi uopste toliko zapjenili da branite hip-hop, za recimo Blues, Jazz, Rhytm & Blues ( naravno stari ne ovo sto se sada naziva R n' B-om a to je inace nastalo pod uticajem hip hop kulture ) ili neke druge zanrove koji se mogu nazvati muzikom

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko kaze da je Eminem komercijalan, je samo gledao spotovo a nikad nije preslusao ceo album...

 

i ko kaze da ta covek nezna da repuje....taj nema ni pola mozga.

 

zato ga i crnci postuju...zato sto baca rime bolje od 99% crnaca na sceni....

u komercijalnom repu, mislim da je sam NAS bolji od Eminema.

upravo biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedna cinjenica sto se tice onoga da su hoperi egoiste:

Recimo pjesma Without Me - Eminem

Pjesma govori o tome da nema Eminema cijela muzicka scena bi bila sranje: It feels so empty without me

Kakav debil moze tako nesto da napravi???

 

Sigurno ima jos ovakvih primjera ali jebiga nisam upucen

 

to Powerslayer:I kakve veze imaju metalci sa Lotr-om???

u svakom slucaju lotr film je sranje tako da ne znam koliko ti \"neukusa\" treba da bi neki branio taj film

Without me je pjesma zajebancija,puna ironije.Da bi to shvatio moras procitati tekst

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rap je odlicna stvar sve dok se ne shvata suvise ozbiljno(kao i bilo koja druga muzika). Volim da cujem neke grupe,od stranih:Public Enemy,Roots, Wu tang, Beastie Boys,Ice-T,Streets;od domacih:Sunshine, Straight Jackin, Ajs,Bad Copy,Popeye... Medjutim 80% scene mi zestoko ide na nerve. A i vecina nasih mladjanih repera slusaju Paf Fegija i 50 para a nisu ni culi za PE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...