Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

hip hop je sve na svetu.to ti je kultura koja obuhvata i rep i r&b i grafite i celu tu zajebanciju i brakedance.sada je pravi andergraund dostupan svakom klincu i postaje prava komercijala.zato mi pravi hip hoperi vise ne slusamo hip hop vec klasiku i bethovena.znaci da razjasnimo hip hop je svuda oko nas i da se zna prva rap stvar je snimljena jos daleke 1972. mnogo pre techna ili new age-a.zato svi kobas u ruke i bacajte ga na beyonce i jlo.sinan sakic rules.

 

i zapamtite:nije bitno kako si obucen vec kako to nosis.ali bitno je da nam je hip hop omogucio da su danas najmodernije stvari bas u nekom hip hop fazonu,cast izuzecima.eto to je hip hop.

 

hip hop je kultura i nacin zivota.

 

Ovo nisam ja napisao, vec moj ortak biggrin.gif

 

Da da kako da ne. laugh.gif i onda je mrmot izdrkao komsiji u cmarinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

hip hop je sve na svetu.to ti je kultura koja obuhvata i rep i r&b i grafite i celu tu zajebanciju i brakedance.sada je pravi andergraund dostupan svakom klincu i postaje prava komercijala.zato mi pravi hip hoperi vise ne slusamo hip hop vec klasiku i bethovena.znaci da razjasnimo hip hop je svuda oko nas i da se zna prva rap stvar je snimljena jos daleke 1972. mnogo pre techna ili new age-a.zato svi kobas u ruke i bacajte ga na beyonce i jlo.sinan sakic rules.

 

i zapamtite:nije bitno kako si obucen vec kako to nosis.ali bitno je da nam je hip hop omogucio da su danas najmodernije stvari bas u nekom hip hop fazonu,cast izuzecima.eto to je hip hop.

 

hip hop je kultura i nacin zivota.

 

Ovo nisam ja napisao, vec moj ortak biggrin.gif

Zesca ti budala taj ortak

 

A ti zesce sernjas....isto kao i ovaj feget ispod tebe sto je pisao.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud to da pojedini ovde bas brane hip-hop?

 

Zato sto je muzika STVAR UKUSA, a o ukusima NE TREBA RASPRAVLJATI ! :evil::evil::evil: (uf sto sam se naljutio biggrin.gif )

 

Ljudi slicnog ukusa mogu da raspravljaju o detaljima, ali ovako ne vodi nicemu... Zato ja kazem : "BRACO METALCI I GOTICI, TORNJAJMO NASA NEVEROVATNO ZGODNA DUPETA SA OVE TEME I PRICAJMO O NECEMU STO STVARNO RAZUMEMO"... smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis grofe, kad vec spominjes gej... Prva stvar koja mi padne na pamet u vezi toga je nasminkani, mrsdavi, dugokosi lik koji se na Him-ovom

koncertu probija u prvi red i vice: " Vill, I love you ! " ...

 

Zvuci poznato ? biggrin.gif

 

Dont get me started... ! :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

na deset piva samo iz trash-a. ja mogu da se foliram, toliko sam siguran u sebe... cak mogu da idem i na placebo, koliko sam siguran da nisam gay... toliko sam siguran da mi cak ni homofobija ne treba...

sto se svirke tice, u kakvom stanju bio mogao sam da kazem i "i love jesus..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

citat:

 

"na deset piva samo iz trash-a. ja mogu da se foliram, toliko sam siguran u sebe... cak mogu da idem i na placebo, koliko sam siguran da nisam gay... toliko sam siguran da mi cak ni homofobija ne treba...

sto se svirke tice, u kakvom stanju bio mogao sam da kazem i "i love jesus..."

_________________

 

komentar:

 

".. i toliko sam siguran da nisam gej da cu sad da pustim ova dva crnca da me kresnu... " biggrin.gifsmile.gifsmile.gif:cry:smile.gifsmile.gifbiggrin.gif

 

-izvini molim te, to je jace od mene... Svi znamo da nisi gej :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, slažem se da o ukusima ne vredi raspravljati, ali moram da primetim (iako znam da ću zvučati kao Lestate) da određene grupe ljudi slušaju određenu vrstu muzike. Tako ja još u životu nisam naleteo na inteligentnu osobu koja sluša hip-hop (ili narodnjake) kao svoj primarni muzički pravac. I to je fakat koji govori nešto o hip-hopu kao muzici. Znam da ovo nije politički korektno (a znate koliko sam ja politički korektan), ali to je utisak koji sam ja dobio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sad si naleteo na inteligentnu osobu koja slusa hip-hop biggrin.gifsmile.gif

 

ali koliko ti poznajes osoba koje stvarno slusaju hip hop???

 

serete...joj kako serete...vas nisu dovoljno tukli kad ste bili mali :wink:biggrin.gif

 

...na svu srecu imam sarenije drustvo pa znam da niste u pravu....i da, odredjene grupe ljudi slusaju odredjenu vrstu muzike....al' te grupe se ne razlikuju po inteligenciji :ne: :ne: :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, Mariyeta, znam da si ti inteligentna i da slušaš hip-hop, ali takođe znam da slušaš i metal i Gothic. Ono što ne znam je koliko čega od ova tri slušaš. Poenta je da smatram da je mnogo veća verovatnoća da se naleti na inteligentnu, interesantnu i/ili zabavnu osobu među ljudima koji slušaju metal. (Svakako je i veća verovatnoća da se naiđe i na drogiranu i/ili pijanu budalu među metalcima, ali...)

Ono što hoću da kažem je da su hiphopperi u principu dizelaši (sadašnji ili bivši), kriminalci ili wannabe kriminalci, plavuše sponzoruše, fašisti, hrišćani i slični... A da, tvrdim da se od takvih metalci razlikuju između ostalog i po inteligenciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta je da smatram da je mnogo veća verovatnoća da se naleti na inteligentnu, interesantnu i/ili zabavnu osobu među ljudima koji slušaju metal. (Svakako je i veća verovatnoća da se naiđe i na drogiranu i/ili pijanu budalu među metalcima, ali...)

 

Ja se ne bih slozio sa ovim. Iz mog dosadasnjeg iskustva, svako ko odluci da sebe definise kao osobu koja ne pripada mainstream kulturi prvo krene kao metalac jer su to oprobane vode. Odnosno, ne treba ti neko preterano mozganje. Iron Maiden, Metallica, Nu Metal bagra itd. se pustaju maltene isto koliko i mainstream muzika te je dovoljno potrositi celih dva sata u preslusavanju te muzike i eto vec si metalac. Do sada sam vec razradio refleks da kada cujem nekoga da izgovara "ja sam metalac" automatski to asociram sa "ja sam glup". Ogromna vecina inteligentnih ljudi koje poznajem, a koji slusaju metal, se ne definisu kao metalci. U stvari, metal kao zanr je odavno prestao da bude nesto definisano. Definisati se kao metalac je slicno kao definisati se kao 'mainstreamer' (ako takav termin u opste postoji).

 

Ono što hoću da kažem je da su hiphopperi u principu dizelaši (sadašnji ili bivši), kriminalci ili wannabe kriminalci, plavuše sponzoruše, fašisti, hrišćani i slični... A da, tvrdim da se od takvih metalci razlikuju između ostalog i po inteligenciji.

 

Slazem se oko dijagnoze hopera, ali se ne slazem oko dijagnoze metalaca. Jedna prosta linija razmisljanja: Prosecan IQ bilo kog coveka je 100. Let's face it, osoba sa IQ 100 je glupa (mozemo raspravljati o tome kako sam dosao do ovoga naknadno, ukoliko se neko ne slozi). Medjutim, presek ne znaci da su svi toliko inteligentni, vec da je polovina ljudi jos gluplja. Ta racunica je primenjiva na bilo kom slucajnom uzorku ljudi, tu ukljucujuci i metalce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam primetio ranije... STA TI MENI "BRKICU" ?!! Nemo' da sad padne jedan "asswiping" !!! biggrin.gif

 

Nadam se da si mislio "asswHiping"...

Ovo sto si napisao je malo... chudno :roll:

 

Slabo spavam ovih dana... ispiti ... Naravno da sam mislio

na ASSWHIPING ! Zar ti ja licim na nekog ko upraznjava "cudne"

stvari kao sto je ASSWIPING ??? :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...