Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

atmosphere fanovi su odrasli sa njima, zato su idalje popularni i relevantni. ja ih nisam nikad nesto mnogo voleo, ali postujem to sto rade.

 

mnogi reperi se trude da ostanu mladi i da repuju celog zivota o istim stvarima, slug sad repuje o svojoj porodici i o zivotu odraslog coveka.

 

a njegovi fanovi identifikuju sa tim jer su oni sad u istoj poziciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih pratio do When Life Gives You Lemons...Jednostavno više ne mogu da više da svarim taj ''rep za belce'' dosadno repovanje o svakodnevnim stvarima, to mi je baš ono muzika za pametnjakoviće koji će da ti drže pridike kako pravi hip hop ne treba da govori o novcu, nasilju i sličnim "negativnim stvarima'' jer to "nije hip hop''. Govorim o Rhymesayers,Anticonu i ostalim ''alternativnim" etiketama, slušao sam to pre ali mi je odjednom sinulo koliko je to u stvari loš fazon, isto kao oni smarači tipa Jedi mind tricks, AOTP itd.

Edited by sleep024

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam pojma, ni ja ne slusam taj fazon toliko vise, ali mislim da ima mesto na trzistu za to. slug je uvek repovao o svom zivotu. pa mu se menja tematika kako se on sam menja.

 

anticon likovi su se pogubili totalno. sole je koliko sam skapirao lud ko kurac. ne pratim bas dugo sta rade, jedino serengeti mi bude zanimljiv.

 

imao i dose one neku bas super strofu skoro. dobar je on kad idalje repuje i ne pravi neku istripovanu dens muziku.

 

ovu strofu je bas sabio

 

https://soundcloud.com/user3105090/mestizo-feat-doseone-turning

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je poslednji atmo osim par pesama bio mlak, ali verujem da novi može biti dobar iz prostog razloga jer je when life gives you lemons bio odličan, a nije puno vremena prošlo od tada, a pokazali su sa pesmom bob seger npr. da to može biti dosta zanimljivo. žao mi je što imaju odličnih pesama koje izbace između albuma, a nema ih na njima, pa prođu nezapaženo. eto bob seger prva ili minnesota nice koju su izbacili pre family sign-a. vrhunska stvar i jedna od retkih novijih koja nije u tom porodičnom fazonu pa se i ne bi uklopila u koncept albuma.

 

http://www.youtube.com/watch?v=n9V0GhZpK_E

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...