Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

Mrzim domaci hip-hop jer mi je sve smucio burazer mog decka (kojima je inace Shkabo iz Bg Sindikata burazer od tetke),znam napamet sve od njega,Bitcharki ,Ajsa i moronskog Marcela.... wallbash.gif ...protiv svoje volje naravno!!!!

mesecima je pustao sve jedno te isto i na kraju mi se sve smucilo.... icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam shvatio da je Boro jos pre par stranica ubo sustinu...rekao je "Respect za onih 10% sto valja"...znaci jednom jedinom recenicom bez svadje i bez poredjenja...i tu je trebalo zalkjucati temu icon_da.gif

E moj Marinko, vole ljudi mlatiti praznu slamu pa šta ćeš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj Marinko, vole ljudi mlatiti praznu slamu pa šta ćeš...

Veruj mi Boro tebi najvise zavidim od svih ljudi na forumu ...ono na sta bi ja potrosio dosta vremena i texta ti stavis u dve recenice icon_da.gif ...jebiga valjda se tako covek rodi...bolje da se ja drzim gitare a? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

malopre reche jednu!?!?!?

 

 

aj jos malo da se prichamo dok se ne unisti ovaj thread icon_smile.gif

 

voli l' neko mos def-a!?!?!

 

izlazi mu novi album uskoro. izdaje i neku freestyle kompilaciju s brdom ortaka na 6 (!!!!!!!!!) diskova.

 

nema nigde reklame ali sam cuo od jednog od ortaka koji je radio nesto na toj ploci!

 

ZAKON!!!

 

prilicno stojim iza toga da je blackstar jedan od najboljih hip hop albuma EVER!!!

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

black star je bruka od albuma.

 

Jedva cekam taj free style album.

 

Inace, cuo sam da ce Mos Def da glumi u Hitcher's Guide to the Universe, movie version...uloga Arthur Dent.

 

Nisam nijednom pomislio da je Dent crnac dok sam citao knjigu...ali ko zna...mozda me iznenadi icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff... ne znam da li Prti Bee g spada u hip hop... spada je li? Elem ja nisam bas fan ali zato je onaj pevač iz tog benda (zove se na ,,V'', onaj najluđi što se skinuo go u kst-u na masembalu i što sam sebe šiša a što je najgore i brije) je Nakanicin (BOROOOO) dobar ortak i onda su nas sada njih dve (Nakanica i Britnica leptirica) non stop smarale sa njima i naučila sam pola pesama napamet... nemam nikakvo mišljenje o njima - samo me zanima je li i oni spadaju ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAJOOOOOOO

user posted imageuser posted image

 

 

user posted image

 

 

 

 

 

user posted image

 

MOOOOOLIM ??? Što urlaš ? icon_smile.gif

Čekaj, ja sam loša sa ovim stvarima... je l mogu da pogađam?

Prvo znači da hoćeš sa me mlatiš ili samo ćuškaš do iznemoglosti, je l da ?

 

Onda želiš da ispoljiš svoju ljubav prema nekome ali nešto te sprečava... i na kraju, jedu ti se palačinke ? icon_confused.gif

 

Nisam ja za ove stvari. no.gifmhihi.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest slayer1

Rep je prazna muzika, mrzim ga i ne shvatam kako belci koji ne zive u getu mogu da repuju. I mrzim repere jer su 90% njih pozeri.

Edited by slayer1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rep je prazna muzika, mrzim ga i ne shvatam kako belci koji ne zive u getu mogu da repuju.

 

Ne lupaj bre,ne repuju oni SAMO o getu,verovatno si pogledao novi spot 50 Centa pa mozes ovako da seresh???

 

evo belih repera koji ne repuju o getu...

Eyedea,Slug,Aesop rock,El-P,Necro,Ill Bill...

 

mozda bi mogao da poslusas pa onda da komentarises a??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...