Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

 

overio je pre dva dana. u krevetu. icon_cry.gif

 

...overa ili je srcka pukla krajnje je nebitno u ovom trenutku... lik je ziveo hiljadu na sat, u toj ekipi bio najveci i kao takav prvi stigao na cilj ... ako neko trazi uzrok svega, uzrok je zemlja u kojoj zivimo i kako se u istoj zivi ...

 

... da je danas postojao stage na NG i da su se na njega popeli svi oni koji nesto sviraju, taj cert bi trajao jedno 48 sati .... ali ta ekipa se verovatno nikada nigde nece live okupiti do na ovom poslednjem stage nastupu moskrija, jedinom na kome je cutao ....

 

slava pepelu ....

 

r.i.p.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je bas bedak sto ih nisam slusao na xzitu.............imali su probu posle nas u oranzu bas pred exit..........delovao je sredjeno, ali opet razvaljeno od nechega............kakav je smeshan chova bio..............eee........

Ja nisam mogla dastignem na Ajsa, bukvalno sam trčala posle Slayera ali nisam stigla icon_cry.gif ! Ali kasnije je Ajzak imao sa Timbetom mini koncert. Bilo je strava!

Od hip hopa slusam samo ovaj domaći i to samo ovu 43 ekipu (43 zla, bad copy, prti bee gee i naravno Ajzaka). Tekstovi su genijalni, beat je dobar, nesmaraju... Jedva čekam da Sveži ima neki nastup! Bedak mi što su otkazali ono za Moskrija. Imate informacije na forumu

OVOM OVDE.

Elem,Moskri icon_cry.gif ,zgotivila sam ga zbog pesme Pajp, baš je bio kul lik, bedak...

 

43 BARABO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nirvana icon_mrgreen.gif

To ti nikad neces razumeti! Kurt nije uzimao drogu da bi bio faca ili da bi izgledao ne znam kako uzviseno,vec zato sto je imao problema sa stomakom i zato sto mu lekovi nisu pomagali pa je rekao sebi :Ako Cu Da Se Osecam Kao Ovisnik Onda Cu To I Da Budem!!!!!!! dok ovi retardirani reperi misle da su face ako stave pet kila nakita pantalone spustene do kolena i da se drogiraju svaki dan po sto puta!!!! Razlika izmedju nirvane i bilo kog takvog repera je velika!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cini mi se da si malo glup.

Meni se ne cini, znam 100%.

 

 

SLUSAJTE VAS DVOJICA MAJKU VAM JEBEM, NOSITE SE U PIZDU MATERINU JEBO VAS TRUE METAL. NIJE MI JASNO STA ZAMISLJATE KOJI KURAC? AJDE OVOG BODOMA NEKAKO I SHVATAM, LIK IMA 14 GODINA ALI ONAJ VARG JE ZESCI RETARD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se ne cini, znam 100%.

 

 

SLUSAJTE VAS DVOJICA MAJKU VAM JEBEM, NOSITE SE U PIZDU MATERINU JEBO VAS TRUE METAL. NIJE MI JASNO STA ZAMISLJATE KOJI KURAC? AJDE OVOG BODOMA NEKAKO I SHVATAM, LIK IMA 14 GODINA ALI ONAJ VARG JE ZESCI RETARD

ja vidim da si samo ti ovde retard!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se ne cini, znam 100%.

 

 

SLUSAJTE VAS DVOJICA MAJKU VAM JEBEM, NOSITE SE U PIZDU MATERINU JEBO VAS TRUE METAL. NIJE MI JASNO STA ZAMISLJATE KOJI KURAC? AJDE OVOG BODOMA NEKAKO I SHVATAM, LIK IMA 14 GODINA ALI ONAJ VARG JE ZESCI RETARD

Zasto si tako nervozan,druze..pa svako ima svoje misljenje.Ja tebe nisam nijednom napao...mada znam kad sam ti zap'o za zub..onda kad sam rekao da se death metal ponavlja..pa to je moje misljenje.Ti reci za black sta hoces,nece mi smetati, i dalje cu smatrati da si normalan..ovde smo da razmenimo misljenja a ne da se svadjamo..OK? pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti nikad neces razumeti! Kurt nije uzimao drogu da bi bio faca ili da bi izgledao ne znam kako uzviseno,vec zato sto je imao problema sa stomakom i zato sto mu lekovi nisu pomagali pa je rekao sebi :Ako Cu Da Se Osecam Kao Ovisnik Onda Cu To I Da Budem!!!!!!! dok ovi retardirani reperi misle da su face ako stave pet kila nakita pantalone spustene do kolena i da se drogiraju svaki dan po sto puta!!!! Razlika izmedju nirvane i bilo kog takvog repera je velika!!!!!!!

meni je ovo malo smeshno laugh.gif

 

To ti nikad neces razumeti!

 

pogotovo ovaj deo laugh.gif

 

 

sorry, nishta lichno, volim i ja nirvanu, samo musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je rekao da su Metalci glupi jer govore da je svaka druga muzika sranje...

koliko znam,ovo je Metal forum, a u okviru Metal foruma imamo i teme ne-metal muzike,medju njima i hip hop..da li na nekom hip hop forumu postoji tema o Metalu, osim pljuvanja?I sve vreme govorite o toleranciji, a napadate nas sto smo Metalci, pa gde je onda vasa tolerancija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...