Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

Guest Isus Banovanik

ahhh.. pickaranje je izgubilo smisao zbog tvog nestrpljenja..

 

zar nisi mogao da sacekas jos malo pre nego otkrijes da si na visem duhovnom nivou? icon_evil.gif sada je gotovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@aggressor55

 

ajde da se uzajamno slihtamo na svakom topicu..

 

ja cu budem varg, ti budi ovaj drugi icon_smile.gif posto mi se cini da si malo mladji..

Varg tr00 brate po metalu, ovo mesto je postalo previse untr00 metalno, pichkin park, rasmus, korn. Ajmo mi na drugi neki forum pichkin park, rasmus, korn su sranje. Ovo ovde su sve primitivci koji nisu vredni nase paznje jer smo mi tr00 pichkin park, rasmus, korn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varg tr00 brate po metalu, ovo mesto je postalo previse untr00 metalno, pichkin park, rasmus, korn. Ajmo mi na drugi neki forum pichkin park, rasmus, korn su sranje. Ovo ovde su sve primitivci koji nisu vredni nase paznje jer smo mi tr00 pichkin park, rasmus, korn

vidis kako si ti pametan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Isus Banovanik
Jebi me Varg, moj brate po metalu, jebi me u dupe pichkin park, rasmus, korn

eto je l vidite kako je lepo kad se svi pucamo u bulju umesto u venu ko onaj wannabe camuga sto je crko?

 

drago mi je da jos ima normalnih ljudi. kao sto je lake_bodom. svaka ti cast brate pivopije.gif

 

e da, je l nightwish funky opera il nije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eminem nije kreativniji od power metal muzicara...

EMINEM NIJE REPER!!! icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

On je govno od čoveka i nije nikakav umetnik! icon_mad.gif

 

I prekinite da dolazite na ovu temu da bi pljuvali hip hop! Ja prva slušam metal ali mi na pamet nije palo da serem okolo da je samo to dobro i kvalitetno! Pogledajte malo dalje od svog nosa! Nisam hip hoperka ali cenim to što par ljudi rade. I pre bi otišla na njegov nastup nego na npr Kraljevski Apartman. I kao vas, pizdavam materina, nije sramota što pljujete čoveka koji je umro (ne bitno dal od droge il su ga lupila kola)? Zbog takvih 'troo' metalaca kao što ste vi mene je više postalo sramota da kažem da sam metalka... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eminem nije kreativniji od power metal muzicara...

EMINEM NIJE REPER!!! icon_mad.gif

On je govno od čoveka i nije nikakav umetnik! icon_mad.gif

 

I prekinite da dolazite na ovu temu da bi pljuvali hip hop! Ja prva slušam metal ali mi na pamet nije palo da serem okolo da je samo to dobro i kvalitetno! Pogledajte malo dalje od svog nosa! Nisam hip hoperka ali cenim to što par ljudi rade. I pre bi otišla na njegov nastup nego na npr Kraljevski Apartman. I kao vas, pizdavam materina, nije sramota što pljujete čoveka koji je umro (ne bitno dal od droge il su ga lupila kola)? Zbog takvih 'troo' metalaca kao što ste vi mene je više postalo sramota da kažem da sam metalka... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

EMINEM NIJE REPER!!! icon_mad.gif

On je govno od čoveka i nije nikakav umetnik! icon_mad.gif

 

I kao vas, pizdavam materina, nije sramota što pljujete čoveka koji je umro (ne bitno dal od droge il su ga lupila kola)?

1. cuti glupa si!

 

eminem ima do jaja textove...to sto je komercijalan je druga stvar. covek je talentovan i zna da odradi odlicnu pesmu.u to da l' je govno ne ulazim...

 

2. nemoj biti licemerna i psovati keve druima zbog necega sto i ti verovatno radis (kao clan SRSa pretpostavljam da 'pljujes' pokojnog Djindjica....ako ne, onda nisi TROO radikal evotigana.gif ). Jebi ga, nekog jednostavno boli qrac sto je taj lik riknuo....ako ga nisu postovali dok je bio ziv, sto bi sad? (da se ogradim, ja ovim ne pljujem po Moskriju samo kontam kako nekog moze da zaboli za to)

Edited by Mariyeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. cuti glupa si!

 

eminem ima do jaja textove...to sto je komercijalan je druga stvar. covek je talentovan i zna da odradi odlicnu pesmu.u to da l' je govno ne ulazim...

 

2. nemoj biti licemerna i psovati keve druima zbog necega sto i ti verovatno radis (kao clan SRSa pretpostavljam da 'pljujes' pokojnog Djindjica....ako ne, onda nisi TROO radikal evotigana.gif ). Jebi ga, nekog jednostavno boli qrac sto je taj lik riknuo....ako ga nisu postovali dok je bio ziv, sto bi sad? (da se ogradim, ja ovim ne pljujem po Moskriju samo kontam kako nekog moze da zaboli za to)

1.eminem je kreten

2.ona nije glupa samo je iznela svoje misljenje

3.za tog lika sto je umro me tako savrseno boli qrac jer ako je bio reper moze da se nosi u pm

4.ovo je bio moj poslednji post sto se tice pljuvanja repa i hip hopa

5. musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.eminem je kreten

2.ona nije glupa samo je iznela svoje misljenje

3.za tog lika sto je umro me tako savrseno boli qrac jer ako je bio reper moze da se nosi u pm

4.ovo je bio moj poslednji post sto se tice pljuvanja repa i hip hopa

5. musik20.gif

1. kakve to veze ima sa njegovim textovima?

2. jel' bi 'debino ti je misljenje' bilo bolje?

3. ..kad si retard

4. bas lepo

5 evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...