Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

Inace,sinoc sam sanjao Ajzaka i jos cetvoricu-petoricu,nisam zapamtio njihove face,uglavnom,pozirali su ko metalci,sa dugim kosama i koznim jaknama.Pa jos i prekrstili ruke..

To su znaci koje si dugo cekao... to je buducnost... uskoro... Burzum..... the darknesss... yo yo yo... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi karo? - koga?

onu malu slatku

jesam - idi sad proveri patku!

Proveri qrac jer sve je zarazno!

 

To je samo dokaz da iz Ajzakovih tekstova može nešto i da se nauči.

Inače, ako ne znate Ajzak se ustvari zove Vladan Aksentijević.Da se zna, molim lepo

Naravno, ako nemas svoj mozak.

Edited by Nigga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam nešto malo mozga al ne bi mogla tako dobro da ga sročim kao on. U tome je poenta bro'. Zanimljivije je kad on kaže da proverimo qrac nego kad ja to kažem.

Ok, onda je on malouman. Nemam nista protiv rap-a, ali ti nasi niggaz nista pametno ne umeju da kazu niti smisle (mislim ni americki nisu nesto specijalno, izgubljen je smisao 'TAJ NEKI', sve se svodi na gangsteriju, kurve i pare.. i velicanje svog organa)... no.gifpukeface.gif

 

Bro'

Edited by Nigga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, onda je on malouman. Nemam nista protiv rap-a, ali ti nasi niggaz nista pametno ne umeju da kazu niti smisle (mislim ni americki nisu nesto specijalno, izgubljen je smisao 'TAJ NEKI', sve se svodi na gangsteriju, kurve i pare.. i velicanje svog organa)... no.gifpukeface.gif

 

Bro'

Pazi to sam i ja mislila i slažem se da su rep textovi sranje (i domaći i strani). Ne volim ni ja tu priču: mafija, keš, kurve itd. Ali Ajzak, Bad Copeez i 43 ekipa imaju totalno retardirane textove, likovi se zajebavaju maximalno i meni je to strašno zanimljivo za slušati. On je više zabavljač nego muzičar. A i sviđa mi se što peva samo o ribama i drogi i ne smara za socijalnim temama. Lik je teški zajebant, nije to ništa ozbiljno. Pa ako si video neke njegove spotove video bi da se sprda sa svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi to sam i ja mislila i slažem se da su rep textovi sranje (i domaći i strani). Ne volim ni ja tu priču: mafija, keš, kurve itd. Ali Ajzak, Bad Copeez i 43 ekipa imaju totalno retardirane textove, likovi se zajebavaju maximalno i meni je to strašno zanimljivo za slušati. On je više zabavljač nego muzičar. A i sviđa mi se što peva samo o ribama i drogi i ne smara za socijalnim temama. Lik je teški zajebant, nije to ništa ozbiljno. Pa ako si video neke njegove spotove video bi da se sprda sa svima.

Okej nigga, neka se on sprda i zabavlja, ali onda nema tu sta 'pametno i naucno' da se cuje...

 

Pis niga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

evotigana.gif poz svima... pivopije.gif

uh...mrzi me da chitam sve ovooooooooooo...povrshno sam pregledala i vidim da mnogi pljuju hop violent.gif a,i, spominjete samo ajzaka,bad copyz, 43... icon_da.gif

shta kazete za sindikat-mislim da oni bacaju pametne rime

 

"citajuci ne napisane knjige, zaboravio si one napisane

a u tim si knjigama mogao da procitasi

da je pastir bio i dvaput krsten i veliki zupan srpski stevan nemanja i njegov sin stefan prvovencani kralj i sveti sava................"itd.! sve sama istorija, sad serem. (dugo nisam slusala disk, pa ako sam negde omanula,ups icon_redface.gif )

 

sta mislite o shkabu? icon_uhoh.gif

josh samo da pohvalim smekere iz prti bee gee-a icon_cool.gif

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ph34r.gif uh...daa, ovaj album je stvarno wallbash.gif ali kad ih uporedish sa ostalim nashim hoperima stvarno pametno govore...ah, tako ti je to kad zavrsis prvu beogradsku gimn. icon_cool.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Samo da i ja ne odlepim kad izadjem iz nje kao vecina, na zalost...

 

 

Oni jesu najbolji od svu decu hip hopa ( mhihi.gif ), al kad izuzmesh ovaj sluchaj od poslednjeg albuma... Ranije su bili genijalni, tako da je to ipak bio pozitivan uticaj prve bg. gimn...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi to sam i ja mislila i slažem se da su rep textovi sranje (i domaći i strani). Ne volim ni ja tu priču: mafija, keš, kurve itd. Ali Ajzak, Bad Copeez i 43 ekipa imaju totalno retardirane textove, likovi se zajebavaju maximalno i meni je to strašno zanimljivo za slušati. On je više zabavljač nego muzičar. A i sviđa mi se što peva samo o ribama i drogi i ne smara za socijalnim temama. Lik je teški zajebant, nije to ništa ozbiljno. Pa ako si video neke njegove spotove video bi da se sprda sa svima.

Iz istog razloga ja jedino cenim Ajzaka na našoj sceni. Ovi ostali su budale. Ajzak i ortaci se kvalitetno zajebavaju, vidi (čuje) se na kilometar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proverite Cycle Of Tyrants album,grupu chine Necro,Ill Bill,Goretex i Mr Hyde...na albumu gostuje i Igor Cavalera...ima 2 pesme u totalnom metal fazonu...Necro na pesmi Necrotura kaze I Love Metal,Reppin` to Death,rest in peace Chuck...a u istoj pominje i Flotsam & Jetsam i Piggy-ja iz Voivod...znaci ako gotivite Necra nabavljajte ovo obavezno,cisto ZLO bre! icon_mrgreen.gif

Takodje ako niste proverili Goretex-Art Of Dying,isto odlican album....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...