Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

Bolje bi ti bilo da vezbash akorde,a ne da se brukash sa hip-hopom,koji ce ti to djavo :?

 

Vezbam ja akorde, ali ovo moram da uradim, to je pitanje inata! I crunch nestle-a :mrgreen:

Kad im sad smislim socijala tekst ima da vide koga su vukli za jezik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gore utiche od grim necro blackera???? A kako to, ajde objasni mi...

 

A drugo... da odgovorim maniacu i ostalim tr00 kvlt metalcima... ja nisam metalac... ne volim nikakve shablone i ogranichavanja... slusham (uglavnom) metal... hiphop ne, ali mi se naj ortak bavi time, pa sam pored njega neshto nauchio (i otklonio neke predrasude koje sam imao)... to je cela pricha...

 

Trecje... kometarishete hopere, a nemate blage veze s njima... gledate MTV i komentarishete izgled? Geto-spike, a puni para? Pa ako vam je MTV merilo, onda je za vas metal Linkin Park i P.O.D., koji se skoro uopshte ne razlikuju od ovih ljigavaca! A to shto je Eminem rekao da ima bolju prichu, verovatno je mislio na txtove dotichnog, ili njegovu "ideologiju" uopshte... :roll:

 

Chetvrto. Ja znam barem 10ak ortaka koji slushaju hop, a imaju preko 20 godina, opet ste se prosrali... btw. zar vama niko nikad nije rekao da je metal muzika za klince, da cjete prestati da je slushate za godinu-dve? Trulih ste shvatanja, kao i takvi pajseri...

 

Sve shto u hopu iole valja, je u undergroundu, kao shto je sluchaj sa metalom... ali tr00 metalci to nikad necje da shvate... nikad tr00 metalac! Zbog ovakvih sam ja i prestao da koristim tu izlizanu rech...

 

P.S. Verovatno jedan od duzhih mojih postova :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi nisam rekao da sam troo metalac, vec sam rekao da NE MOZES slusati Rap/Hip-Hop zajedno sa Metalom jer to nema veze sa mozgom,jednostavno te dve stvari se ne mesaju (jedna potire onu drugu)...Za Rap ne treba da imas sluha, mozes da budes gluv i opet da se bavis sa tim...Ne kazem ja da to svako moze ali u svakom slucaju Rap je definitivno inferiorniji u udnosu na bilo koji drugi stil muzike...to bi ti bilo isto kao da imas seksualne odnose i sa muskarcima i sa zenama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne slusham hop privatno... nemam nishta protiv kad ortak pusti, chak shtavishe je i ok za neka takva okupljanja... a takodje nemam nishta protiv i ako neko slusha i hop i metal... njegova stvar, ja nemam shta tu da se mesham... ali me nervira kad dodje gomila napaljenih metalaca na ovakvu temu, pa krene da proziva sve redom... ako nemash neshto pametno da kazhesh, bolje cjuti, ili josh bolje, ne dolazi na temu!

 

P.S. Ovo je forum ne-metal muzike, a poshto je hop ne-metal muzika, onda je ova tema na svome mestu i nije potrebno da se zatvara biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaaaaa... uff... kad se sad nisam slogirala, kakvih debila ovde ima... Hip-hop moze da ti se ne svidja, al' bas da ga pljujes... Nece da moze...

U svakoj muzici postoji kvalitet i sund, komercijala i underground, tako daaa... A najvise pozera ima medju zatucanim metalcima, koji kenjaju kako ce da promene svet kvalitetnom muzikom a ne vide dalje od svog nosa. Sve je stvar zrelosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikada ne bih promenio boju koze

nikada nisam voleo poziranje

 

 

 

 

e kad S i maniac i ostali koji misle da za hop nije potreban talenat i da se pesma moze uraditi za 15 min urade jednu stvar (sa sve textom biggrin.gif ) nek' se javljaju....'oce neko u crunch cokoladu da ni maniac, ni S, ni lestate, ni Wolf NE ZNAJU da repuju??? :mrgreen:

Neka hvala radije cu ja da "drndam" svoju gitaricu,nego li da gubim vreme uz neki tamo hip-hop.

Normalno da ne znam da repujem, koji ce to qrc meni...ja sam metalac a ovo je METAL site, da sam na funkciji moderatora,ja bih ovu temu momentalno obrisao.

 

A ova soba se zove, "Ostala NE-metal muzika".... :roll: :roll: :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecina ljudi ne shvata da je takva muzika pravljena za klince...jer ja licno ne poznajem ni jednog \"normalnog\" coveka koji mi je rekao da i posle 20-te godine jos uvek slusa rap...to je ustvari samo jedna \"faza\" kroz koju vecina ljudi prolazi dok je mlada

 

Respect... znate kako, svaku muziku treba postovati kakva god ona bila, Ali... Rap nije muzika! pa je s'tim ne treba ni postovati

 

A sto se tice ljudi koji slusaju i Rap i Metal za njih ne treba trositi reci

 

Da se razumemo, ni brutalni black nije muzika pa nista s' tim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

:roll: ja i dalje stojim iza toga da je Em iskren.

 

Daaaaaaaaaj sinko, ako je neko neiskren onda je to Eminem, o njemu je lestate pricao kad je rek'o menjanje boje koze...

 

To sto je njega MTV digao u nebo, nema veze sa njegovim stilom....I nigde on ne spominje u textovima da bi zeleo da bude crn, zato ne kenjajte...

 

Covek ima OK textove, i definitivno talenta za rap...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne slusham hop privatno... nemam nishta protiv kad ortak pusti, chak shtavishe je i ok za neka takva okupljanja... a takodje nemam nishta protiv i ako neko slusha i hop i metal... njegova stvar, ja nemam shta tu da se mesham... ali me nervira kad dodje gomila napaljenih metalaca na ovakvu temu, pa krene da proziva sve redom... ako nemash neshto pametno da kazhesh, bolje cjuti, ili josh bolje, ne dolazi na temu!

 

P.S. Ovo je forum ne-metal muzike, a poshto je hop ne-metal muzika, onda je ova tema na svome mestu i nije potrebno da se zatvara biggrin.gifa:

 

Pa lepo si rekao....Ni ja ne vidim problem da slusam Hop i Metal...

 

Ali neko ko je "metalac" pa da slusa hop, to mu se ne slaze uz imidz smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Kao sto i Powery rece, ja SLUSAM metal, slusam Hop, slusam Jazz, Blues, ma sve zivo osim Dance-a i zabavnjaka u bilo kakvim oblicima.....

 

I sta sam ja sada??? Kao neiskren sam??? Pa ajde neka mi neko objasni gde gresim?? :? :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikada ne bih promenio boju koze

nikada nisam voleo poziranje

 

 

 

 

e kad S i maniac i ostali koji misle da za hop nije potreban talenat i da se pesma moze uraditi za 15 min urade jednu stvar (sa sve textom biggrin.gif ) nek' se javljaju....'oce neko u crunch cokoladu da ni maniac, ni S, ni lestate, ni Wolf NE ZNAJU da repuju??? :mrgreen:

Neka hvala radije cu ja da "drndam" svoju gitaricu,nego li da gubim vreme uz neki tamo hip-hop.

Normalno da ne znam da repujem, koji ce to qrc meni...ja sam metalac a ovo je METAL site, da sam na funkciji moderatora,ja bih ovu temu momentalno obrisao.

 

A ova soba se zove, "Ostala NE

A ko to kaze da je hip-hop muzika. Ne samo da nije ne-metal muzika,nego nije ni muzika gledajuci u globalu...zato upotrebi Delete biggrin.gifa:

______________

Uxor contenta est,quae bona est uno viro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mozda prosto razlicita raspolozenja donose i razlicite muzicke potrebe i apetite

 

Naravno ali sve u granicama normalnog biggrin.gifa:

 

ali tvoje normalno ne mora bti i moje,X-ovo,Y-ovo......

 

To si u pravu...sve sto sam napisao je sa moje tacke gledista i odnosi se samo na mene...pobogu koliko samo ljudi slusa rap i metal u svetu... ali sam siguran da vecina njih to slusa ne zato sto to vole vec zato sto je to Trendy iliti Cool...ali ako im se svidja onda OK biggrin.gifa:

 

Ima jedna stara izreka "Beauty is in the Eye of The Beholder"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni josh nije objashnjeno kako Eminem gore utiche na omladinu od vndergrovnd grim necromancera

 

Naravno da ne utice losije...koliko god ga neko mrzeo ili voleo, jebiga on ipak nije zao covek...sekte i satanizam su ipak mnoooogo gore stvari...niko ipak nece biti zrtvovan djavolu ili cemu vec zbog jednog Eminema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...