Jump to content

Dissection


Sisus

Recommended Posts

Ja trazio ov utemu ko lud neznam kako mi je promakla, inace mrzime da citam , ali citamo sam negde ranije kak osu fanovi ocrnili tesko Reinkaos zbog promene stila , ali ako mene pitate taj album sabija veoma, tu je malo ispod 2-gog albuma ali bolji od prvog.

 

Sve jedno Jon Nödtveidt je imao tako super ideje steta sto se samoubio, i samim tim ztrpao fenomenalnu grupu :(

 

Zna li se zasto se ubio?

 

Inace Mrtvi covece ako za 6 meseci nenadjes gitaristu i vox , evo ja se prijavljujem, sad cu da preslusam ovaj klip sto si ostavio. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam cuo nesto na foru da je planirao da se ubije, i onda kad je dosao trenutak u fazonu "ja sam svoju misiju na Zemlji izvrsio, idem sada kod mog Gospodara", presudio je sebi. Valjda je kod njega posle samoubistva nadjena knjiga onog Misanthropic Luciferian Order-a

Trebalo bi da je on bio jedan od nekolicine koja je osnovala to 'udruzenje', ne znam bas puno o tome (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu je malo ispod 2-gog albuma ali bolji od prvog.

 

Blasfemija! :)

 

Ja sam cuo nesto na foru da je planirao da se ubije, i onda kad je dosao trenutak u fazonu "ja sam svoju misiju na Zemlji izvrsio, idem sada kod mog Gospodara", presudio je sebi. Valjda je kod njega posle samoubistva nadjena knjiga onog Misanthropic Luciferian Order-a

Trebalo bi da je on bio jedan od nekolicine koja je osnovala to 'udruzenje', ne znam bas puno o tome (:

 

To je otprilike to. I svaka mu čast što je ostao dosledan onome u šta je verovao do kraja. Jedino je bedak što će mediji po pravilu to uvek da svrstaju pod "black metal violence" folder i izjednače recimo Jonov čin sa Deadovim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da budem pogan, ali realno, osim sto se Dead ubio samo malo teatralnije, neke razlike i nema :)

A sad, sto mediji vise vole da tih 10ak (samo)ubistava i ostalih zlocina u metalu izbacuju u prvi plan vise nego muziku, tu nema pomoci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za bubnjare vise u picku materinu, ja sam se zareko da cu u narednih godinu dana da kupim bubnjeve i da krenem polako, pa kako mi bude...

Btw ganjao sam ja bubnjara za Emperor tribute jedno vreme, i ako slucajno ovo cita neki sto voli i moze Tryma da skida, mogao bih ponovo da skupim ljude na brzinu, pa nek se javi hehehehehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali citamo sam negde ranije kak osu fanovi ocrnili tesko Reinkaos zbog promene stila , ali ako mene pitate taj album sabija veoma, tu je malo ispod 2-gog albuma ali bolji od prvog.

 

reinkaos sabija oba ranija dissection albuma

 

i nisu promenili stil

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Ovako piše kod njih na myspaceu:

 

Discography:

Into Infinite Obscurity '91

The Somberlain '93

Storm of the Light's Bane '95

Where Dead Angels Lie '96

The Past is Alive '98

Live Legacy '03

Maha Kali '04

Starless Aeon single '06

Reinkaos '06

The Somberlain reissue '06

Storm of the Light's Bane reissue '06

Rebirth of Dissection DVD '06

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...