Jump to content

Yngwie J. Malmsteen


Nik

Recommended Posts

:)

 

Hahaha, ima do cetvrtka da 50 tema po yumetalu bude osvjezeno glasinama o cetvrtku :) Pa, nece svi bas u Smederevo, mora nam ostati nesto i za slijedecu godinu, majku mu :)

 

Sledeće godine (tj 2009. ako si mislio) sve isto još jednu turu, pa onda još 2-3 dana za one bendove koji nisu mogli ove (tj sledeće :lol:) godine. :mhihi:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Rumors have been circulating for some time, but Guitar World has confirmed that Ripper Owens is indeed the new lead singer for Yngwie Malmsteen. Yngwie announced the news to the Guitar World staff today when he came to the magazine's New York headquarters for an exclusive interview and photo shoot.

 

Malmsteen and Owens, who formerly fronted Judas Priest, are hard at work on a new CD, which is currently scheduled for a July release.

 

http://www.metalstorm.ee/events/news_comme...hp?news_id=6067

 

 

Hahaha, znači ne verujem! :) Ovaj jadni Ripper će osećam opet da najebe, nema glas u stilu prethodnih Malmsteenovih pevača, moguće da će uslediti bacanje hejtova kao i kad je došao u IE...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja rekoh da sam samo cula - a ono sto se cuje i sto je uvek bilo "rekla/kazala" obicno ne bude istina, a to je pogotovo vezano za Srbiju i ovdasnje pojave, a da ne pricam koliko je bilo sansi da Malmstin dodje??? realno??? - ali koliko vidim na temi za castle festival, gosn. Pupak mi potvrdio to sto sam cula.

 

Tako da extra!!! Jeiij :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malmsteen i Ripper su već sarađivali na pesmi Mr. Crowley i ta kombinavija se odlično pokazala. Ako Ripper opet najebe, to neće biti zbog njegovog glasa. On ima fantastičan glas. To što je najebao u Judas Priest i Iced Earth, posledica je toga što su ti bendovi pravili LOŠU MUZIKU dok je svirao tamo. Njegov glas je možda bio i jedina svetla tačka tih albuma. E sad, znajući Malmsteen-a, on ionako nema neke genijalne kompozicije, tako da ne verujem da muzika može biti slabija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
'Ajde da se organizuje neka kladionica kol'ko ce da ostane.

 

1 album - 5

album i turneja - 7

..

3 albuma - kvota 75 :)

Ja kazem 1 album + par koncerata na turneji,kao i vecina Malmsteenovih pevaca koji pevaju na albumu... :lol:

Ima Yngwie da ga sutne iz tour busa cim mu pukne film... :lol:

Ima li neko novih vesti u vezi albuma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
melodija za sta? Pesma Rising Force se svakako ne nalazi na istoimenom albumu, ali da, i album je dobar kao i pesma :) Nadam se njegovom skorasnjem dolasku bar u okolne drzave, ako nece ovde...

 

 

mislio sam na album rising force.a i ostali su super.ma bog.prije neki dan sam slusao satriani-ja i ne znam,uporedjujem ih ,ne zna se koji bolji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...