Jump to content

Yngwie J. Malmsteen


Nik

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ja nisam pojma imao da je WH novi izasao, naleteo pre jedno pola meseca na tu informaciju negde, zaboravio da skinem, i sad me Laza podseti.

 

to mi je jedan od retkih power bendova koji mi je bas zakon, moram videti kakav im je novi album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

The Swedish government is in the process of reducing the number of coins in circulation by replacing them with bank notes, which are "safe, environmentally friendly and easy to carry," according to a report at Sweden's Dagens Industri. Legendary Swedish guitarist Yngwie Malmsteen is one of the names being mentioned to grace one of the new notes, which will be decided later this month.

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jedino ako ga u'vate u onoj pozi sa napućenim ustima dok obrće gitaru. Ili to, ili kako sedi na jednoj nozi a druga ispružena sa sve špicem okovanom belom kaubojkom. Jedino će puno štrasa morati da potroše na štampanje garderobe :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Nisam neko vreme bio na temi, nisam ni znao da je Yngwie izbacio novi album. Mada, nažalost, po njegovoj, sada već mogu reći tradiciji, ovde i nema baš šta novo da se čuje. Koliko god ga ja cenio kao gitaristu, albumi su mu, po mom mišljenju, postali totalno prazni, već godinama unazad. Prvo što mi je na ovom zasmetalo je UŽASNA produkcija, posebno kad je bubanj u pitanju. Jbt, ja bih mogao da mu nakucam 20x „zdraviji“ bubanj od ovog što je na albumu... no dobro. Uglavnom, evo sad sam negde na polovini albuma otprilike. Obzirom da pesme i nisu baš nešto što nismo već xy puta čuli od čika Yngwie-a, kao i da mi celokupan zvuk mnogo smeta, stvarno ne znam hoću li izdržati da preslušam ceo album. Jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Swedish government is in the process of reducing the number of coins in circulation by replacing them with bank notes, which are "safe, environmentally friendly and easy to carry," according to a report at Sweden's Dagens Industri. Legendary Swedish guitarist Yngwie Malmsteen is one of the names being mentioned to grace one of the new notes, which will be decided later this month.

 

:haha:

XAXAXAXAXA

XXXAXA

PA KAKO CE ONAKO DEBEO DA STANE NA TO SRANJE AXAXXA

Edited by Mita
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Bilo bi do jaja videti ga na novcanici!!!

 

Zadnjih godina su mu albumi sranje zato sto covek nece da dovede normalnog pevaca. Ova svraka od pevaca nije ni za kurac, a posebno ne neko ko treba da peva na njegovim albumima. Da ima nekog sa normalnim glasom ja mislim da bi i muzika bila znatno drugacija. Ima mnogo pevaca koji bi dali bulju da pevaju sa njim, ali on uzme bas ovog govnarka. Mora da je stvarno lud.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak sam nastavio da slušam album i zažalio sam. Do 10te pesme je sve još kako-tako i moglo da prođe, ali onda 2 fail-a za redom. :udri: Najpre je u Tide Of Desire potpuno iskopirao solo iz jednog od svojih najvećih hitova, Vengeance, a onda je potpuno bespotrebno dodao i kompoziciju Adagio B Flat Minor Variation, a to je tema koju je već iskoristio u okviru Icarus Dream Suite Op.4 i sad je samo presvirana i to lošije. E, Yngwie, Yngwie... :udri:

 

A što se pevača tiče, slažem se da bi mu neko drugi bolje legao. Iz mog ugla gledano, dobar potez bi možda mogao biti vraćanje Boals-a ili Edman-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...