Jump to content

The Cult


WS

Recommended Posts

  • 4 months later...

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...ewsitemID=73916

 

Novi album će se zvati Born Into This.

Iznenađen sam.

:)

Izlazi za Roadrunner.

 

Prije svega me zanima na šta će ličiti produkcija jer je Bob Rock bio odgovoran za posljednji album koji je bio iznenađenje po tom pitanju. I generalno prije njega, "i prije Bob Rocka, Bob Rock", a i Rick Rubin, Richie Zito, Amerika, Amerika, a sad rade sa ovim likom u Londonu.

 

Usput, pogledajte šta sve piše pod "labels" na http://en.wikipedia.org/wiki/The_Cult

:mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Fenomenalan album, mozda bih trebao ovde da zastanem i da zavrsim komentar ali ne. Ono sto sam prizeljkivao to se i desilo, ovaj album ide definitivno u borbu za album godine. Da da neki ce sigurno reci da preterujem ali to ozbiljno mislim. Nisam bas ocekivao ovakve komentare za album ali sta da se radi svako ima svoj ukus a ovaj album je odlican za moj ukus. Od pocetne Born Into This do zavrsne Sound Of Destruction oseca se njihova energija koju su imali nekada davno u njihovoj muzici. Jedina balada na albumu je Holy Mountain i sta da kazem balada koja je ostavila neverovatan utisak na mene, pesma za slusanje i uzivanje, a nakon nje ide I Assassin koju sam imao prilike da cujem na koncertu u Beogradu i mogu da primetim da je daleko bolja studijska verzija. A posle nje ide mozda cak za nijansu bolja Illuminated melodicna i mocna pesma. Zatim Tiger In The Sun pesma laganog ritma koja me podseca na Sweet Soul Sister. Sta reci za Savages i Sound Of Destruction treba ih preslusati da bi znali o cemu se radi. Eh da zaboravih da pohvalim i Dirty Little Rock Star koja me neodoljivo podseca na Lil Devil. Bio sam skeptican po pitanju Ianovog glasa medjutim covek je razvalio, mislim nije to vise onaj glas sto je nekada bio ali ne moze se nikako zameriti, covek me i dalje odusevljava. Pretpostavljam da ce mnogi reci da lupetam i da je ovo prosecan album ali u stvari ovo je vise nego odlican album. Za sve velike fanove Culta ovo ce biti odlican album a za one koji i ne gotive ovaj bend mozda i nece, jednostavno treba dati vremena da se ovaj album razume.Voleo bih da vidim jos neke komentare ali se nadam da nece biti negativnih jer ovaj album to zaista ne zasluzuje.

THE CULT IS ALIVE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Evo setliste od pre neki dan:

Nirvana

Electric Ocean

Lil' Devil

I Assassin

Witch

Revolution

Edie

Rise

Savages

Fire Woman

Phoenix

Dirty Little Rockstar

Wild Flower

SSS

 

Tiger In The Sun video

Born Into This

LRM

 

 

Shta znam... za razliku od nas ovi su dobili Electric Ocean, Lil Devil i Sweet Soul Sister, al opet bez Rain nije to to...

 

 

EDIT: Ova tri S su She Sells Sanctuary a ne Sweet Soul Sister.

Edited by -powerslave-

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

Pih kad sam ja to skinuo... sutradan odma posle koncerta... e sad ne znam dal je isto, ovaj snimak shto ja imam kida kolko dobro zvuchi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...