Jump to content

(Ritchie Blackmore's) Rainbow


WS

Recommended Posts

PROVOKATORcino......Stetocino.........cino

 

Ovo je trebalo da se isprati sa Joe Lynn Turner-om,zato sto smatram da je Straight Between The Eyes fantastican album i da zbog autenciteta treba jos da budui Rondinelli na bubanj i Rosenthal koliko znam svi su zivi

Mislim da su stari fanovi zasluzili malo vise od jednog cover benda ako Rici vec misli ne snimati novi materijal ili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад сам ја провокатор што сам препознао твој глас на овим снимцима из публике?

:tongue:

 

Шалу на страну, стојим иза тврдње о Бреговићу, с тим да је оно окупљање Дугмета било знатно кредибилније по питању чланства групе него ово што коментаришемо (а личи ми једно на друго по много ствари). Ово је вјероватно најјадније брзо узимање пара кад се ради о окупљањима бендова из доба прије Јуре Стублића.

И шта ме нервира - јер ме нервира - јебена жена му пјева јебене пратеће вокале. Па јел' та пичка златна па није могао ни дан без ње, коју пичку материну? (То је ако се узме у обзир да је она јебени разлог због којег он свира јебену ренесансну музику - у пичку материну - је ли...)

 

Јесам ли довољно псовао?

:lol:

 

Елем, могло је и на овај и на онај начин, да се окупе сви живи чланови, да се скупе живи чланови који су у најбољој форми тренутно, могло је и у овој постави (јер овај младић има надасве солидан глас а и ритам секција би могла да свира брже...) али овако бескрвно и преко курца (у пичку материну)... најгора опција, и ја сам изненадјен и увредјен и враћајте ми паре.

<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa on je isto ovo, potpuno nova postava sa svim novim članovima, radio i za "Stranger In Us All", a tad su svi ostali bili živi. Ok, tad je bio i novi album i veća turneja, ali ne vidim što je sad gora priča nego tad. I tad je Candice bila prateći vokal, bilo bi idiotski da sad, 20 godina posle i imaju bend zajedno, ne bude opet.

Edited by Angelystor
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Purple pesme svira jer je rekao da će da ih svira :haha:

 

Radi to od kad ima Rainbowa, 90ih ih je svirao isto ovoliko, jedino što je tad bilo mnogo više Rainbow pesama pa se nije toliko primećivalo. I da, svira "Child", što je nešto što DP ne svira tipa 20 godina već.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Шалу на страну, стојим иза тврдње о Бреговићу, с тим да је оно окупљање Дугмета било знатно кредибилније по питању чланства групе него ово што коментаришемо (а личи ми једно на друго по много ствари). Ово је вјероватно најјадније брзо узимање пара кад се ради о окупљањима бендова из доба прије Јуре Стублића.

 

 

Елем, могло је и на овај и на онај начин, да се окупе сви живи чланови, да се скупе живи чланови који су у најбољој форми тренутно, могло је и у овој постави (јер овај младић има надасве солидан глас а и ритам секција би могла да свира брже...) али овако бескрвно и преко курца (у пичку материну)... најгора опција, и ја сам изненадјен и увредјен и враћајте ми паре.

<_<

 

A to si zakljucio samo po tome sto se u bendu ne nalazi ni jedan od starijih clanova ? :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прекопирао је од Бреговића и број концерата!

:mhihi:

Да не спомињем ниво свирачке спремности и синхронизованост са свијетом рокенрола.

:mhihi:

 

Него, што рече један чоек на Блаебермаут: брадати шверцер би био идеалан и за групу Квин, само да се оној двојици старих педера бисексуалаца није толико осладило да им онај "Америкен Ајдол" шабанаџовић лиже чмарове.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije Blackmore nikada bio dobar svirac. On je onaj klasicni brljator, ali to pada u vodu kad covek napise nesto poput Stargazer. Covek je genijalan autor, to baca senku na njegovo lose sviranje. Na sta si mislio kad si rekao sinhronizovanost ? :)

 

A sto se Kvina tice, ima neki lik u Kanadi sto zvuci identicno kao Fredi. Ista boja, sve isto, a oni uzmu Lamberta jebenog. Jebi ga, mozda im se isplatilo :udri:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Синхронизованост: он је остао у свом садашњем фазону (modus operandi) који је далеко од рокенрола/хард рока, једнако као и Бреговић што се није из свињца прешалтао за Дугме - што вјероватно и није могуће, у оба случаја... Е, сад, руку на срце, Дугме је на крају оригиналне каријере било солидно удаљено од рокенрола (свињац); на Рејнбоу се 1995-97. (односно позном Ричију који је већ крајем '80-их био архаичан) можда могло наслутити куда ће то ићи... јер свакако није ишло у корак с временом.

 

А за шверцера и Фредија - лијеп је младић, занимљива појава, има лијеп осмијех и неочекиван глас иза тога. Има и браду а чини ми се да није педер. А фора да се узме идентичан глас по мени није баш најбоља: замјену у том случају сахране мјерења, поређења и паралеле.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

И шта ме нервира - јер ме нервира - јебена жена му пјева јебене пратеће вокале. Па јел' та пичка златна па није могао ни дан без ње, коју пичку материну? (То је ако се узме у обзир да је она јебени разлог због којег он свира јебену ренесансну музику - у пичку материну - је ли...)

Колико ја знам он је њу навукао на ренесансну музику!

 

 

Kendis je tu glavna. Boginja.

Јесте богиња! Домино дама!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад сам ја провокатор што сам препознао твој глас на овим снимцима из публике?

:tongue:

 

Шалу на страну, стојим иза тврдње о Бреговићу, с тим да је оно окупљање Дугмета било знатно кредибилније по питању чланства групе него ово што коментаришемо (а личи ми једно на друго по много ствари). Ово је вјероватно најјадније брзо узимање пара кад се ради о окупљањима бендова из доба прије Јуре Стублића.

И шта ме нервира - јер ме нервира - јебена жена му пјева јебене пратеће вокале. Па јел' та пичка златна па није могао ни дан без ње, коју пичку материну? (То је ако се узме у обзир да је она јебени разлог због којег он свира јебену ренесансну музику - у пичку материну - је ли...)

 

Јесам ли довољно псовао?

:lol:

 

Елем, могло је и на овај и на онај начин, да се окупе сви живи чланови, да се скупе живи чланови који су у најбољој форми тренутно, могло је и у овој постави (јер овај младић има надасве солидан глас а и ритам секција би могла да свира брже...) али овако бескрвно и преко курца (у пичку материну)... најгора опција, и ја сам изненадјен и увредјен и враћајте ми паре.

<_<

 

ma kakv bregovic , necu ni komentarisati

 

ja, par koncerata za fanove bi bio u redu da je postava od starih ljudi ali ovo novo bez albuma je nepotrebno

Ne nisam na ovim snimcima imao sam nekog posla i vidis koliko mi je vazno ali zato sam bio 1995 u Dizeldorfu,e to je bilo koncert...sto se tice pjevaca ,moze biti da je ovaj decko dobar ali sam prije 2-3 godine gledao turner-a na turneji sa Glenn Huges-om i obojica su bili fantasticni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поента цијеле приче је да је ово планинарење било за 55-годишње дебеле бркате швабе са репићима (и сецесионисте у Бирмингему, крају родном) који имају да плате ову карту, као и било коју карту било којег бенда којег слушамо, док би 15-годишњи млади рокер ја - који наравно нема за карту - јебао матер и Ричију Блекмору и свима који мисле да је ово за неки курац као што није ни за какав курац.

Испаде да више не постоји реченица "па који је ово курац?!" него да је све добро. А није.

 

Да брадати шверцер није шарм ниво "Владо Георгиев престао пити", ово би било тоталан промашај. Овако је статуса "није далеко". Дајте мало сјетите се дјетињства, кад сте пуштали клипе низ улицу, а сви ови бендови ваљали нечему.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korektno odsvirano, ali mi se ne svidja ideja da je sve to pod Rainbow imenom ostvareno. Marketinski potez (lova), automatski vise ljudi privlaci ako na karti pise Rainbow, a ne npr Ritchie Blacmore bla bla, sta vec. Da je izdao album sa novim clanovima i krenuo na turneju, ili samo par koncerta, drugacije bih gledao na ovo. Ovako mi nije to to. Sviralo mu se malo Hard Rock-a, a obavezno je morao nazvati Rainbow, ma da bre, i nije zbog para :mhihi: . Mogao je i u nekom klubu ovo da ostvari anonimno ako mu se sviralo zabave radi. Inace obozavam svaki Rainbow period.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...