Jump to content

(Ritchie Blackmore's) Rainbow


WS

Recommended Posts

  • 1 year later...

:)

 

I da se nadovežem na ovaj klip, pošto čitam sada ovu temu i postove iz ljeta 2016, jer ih tada nisam pročitao, i komentariše se ondašnje okupljanje pod imenom Rainbow, pa onda neko reče da li bi platio kartu za taj koncert. 

Razmišljam koliko mi sada zvuči pomalo nadrealno činjenica da je Blackmore's Night svirao u Domu sindikata u aprilu 2007, a sve to organizovala davno ugašena Terra Nostra.  Žao mi što nisam išao na taj koncert. Nisam tada imao ni stalan posao, pa samim tim ni love da idem gdje hoću, a sigurno bi mi bilo draže, ako bih imao opciju da biram, da Ričija vidim u takvoj postavi, nego kao ovaj sadašnji Rainbow, a zapravo tribute.   

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 years later...

Nisam znao gde ovo da stavim pa može ovde pošto je JLT u pitanju. Ovaj intervju pokazuje zašto njega smatram svojim duhovnim bratom i zašto je on čovek sa kojim bih se najpre družio iz sveta rok muzike. Većina su jajare i beskičmenjaci (sa godinama lista normalnih je sve manja i manja), ali ovde se može čuti naročito u drugom delu intervjua kakva je legenda Joe. Ovako treba da priča i da se ponaša pravi roker. Odgovorno tvrdim da je JLT najveći živi roker danas na svetu. Ko se ne slaže neka ga duva.

 

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kao da me cuo moj brat JLT pa resio da mi da materijala da potkrepim svoje tvrdnje te je danas postao cale. Rodio se sin Matteo. Neka mu je sa srecom i neka ga patka jos dugo sluzi pa da mu lepa beloruskinja jos dece rodi. Legenda ke 1951. godiste. Godinu dana stariji od mog matorog jbt. 

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...