Jump to content

Grave Digger


King Diamond

Recommended Posts

...

 

1987e godine su samo promenili ime, postava je ostala ista, i izbacili su album koji je tipicni rock, a kad su videli da publika to ne prihvata i da album nije slusan ni prodavan kao prva tri. Napravljena je pauza, Kris jeste izjavio da je bend raspao, ali posle 3 godine vratili su se sa albumom "The Reaper" i sa starim fazonom.

Danas jedini isti clan je Kris - pevac, a svi ostali clanovi su se menjali neverovatno.

Grave Digger je bas dosta clanova promenio, pogotovo bubnjara i basista!

 

Evo ako nekom znaci spisak starih clanova:

Uwe Lulis – Guitars (1986 – 2000)

Peter Masson – Guitars (1980 – 1986)

Tomi Göttlich – Bass (1991 – 1997)

Martin Gerlitzki – Bass (1983)

Willi Lackman – Bass (1983 – 1984)

René "T-Bone" Teichgräber – Bass (1984)

C.F. Frank – Bass (1985 – 1987)

Frank Ulrich – Drums (1994 – 1995)

Jörg Michael – Drums (1993 – 1994)

Lutz Schmelzer – Drums (1980)

Philip Seibel – Drums (1981 – 1983)

Albert Eckardt – Drums (1983 – 1987)

Peter Breitenbach – Drums (1991 – 1993)

 

Sadasnji clanovi:

Chris Boltendahl – Vocals

Manni Schmidt – Guitars (2000 – present)

Jens Becker – Bass (1997 – present)

Stefan Arnold – Drums (1996 – present)

Hans Peter "H.P." Katzenburg – Keyboards (1999 – present)

Thilo Herrmann – Guitars (2007 – present)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам скоро узео и Liberty or Death оргинал, мислим да сам платио око 12 еура, то је нешто више од 700 динџи, може се наћи на распродајама, ја углавном идем преко нета, свашта има по ибеју и сличним срањима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Потписујем.

 

ПС имам све на оргиналима, али ми је Екскалибур изгребан тако да имам неке чудне денс верзије целог албума хаха

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам скоро узео и Liberty or Death оргинал, мислим да сам платио око 12 еура, то је нешто више од 700 динџи

12 евра ти је око 1000 динара, не знам како си дошао до 700.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tako bilo bitno za ovu temu sto je neko nabavio original... pf...

Ne kontam ljude koji imaju potrebu da se hvale *metal stvarima* ...

 

Bitno je da se Grave Digger slusa i voli, sve ostalo je proseravanje.

 

swaka chast :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh koji proser tek sad za ploce... Bato realno da imam gramofon i ja bih gotivila da imam iste, ali totalno je nebitno ko je kakav metalac... Jebote nismo u osnovnoj skoli... Bitno je da se ta muzika voli i to je to....

Nije bitna kosa, nije bitna boja ociju, broj zuba, garderoba, obuca, kako sedis na wc solji...to je muzika koja ima veze sa usima i emocijama i to je to! Naravno neko je mnogo vise zivi nego neki drugi i to se vuce kroz imidz, ali sve je to stvar izbora i definitivno MNOGO NEBITNA STVAR.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh koji proser tek sad za ploce... Bato realno da imam gramofon i ja bih gotivila da imam iste, ali totalno je nebitno ko je kakav metalac... Jebote nismo u osnovnoj skoli... Bitno je da se ta muzika voli i to je to....

Nije bitna kosa, nije bitna boja ociju, broj zuba, garderoba, obuca, kako sedis na wc solji...to je muzika koja ima veze sa usima i emocijama i to je to! Naravno neko je mnogo vise zivi nego neki drugi i to se vuce kroz imidz, ali sve je to stvar izbora i definitivno MNOGO NEBITNA STVAR.

Апсолутно се слажем. Имам гомилу њихових плоча, али и дискове и чак касете, па ми је свеједно. Нит' ћу сам да се хвалим, нит' ћу кога да кудим због тога.

Иначе, да одговорим на птиања: тренутно кратка смеђа, смеђа, 31 (један умњак није никао), фармерке мајице и тренерке, беле патике и мартинке, углавном се ослањам на десни гуз. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh koji proser tek sad za ploce... Bato realno da imam gramofon i ja bih gotivila da imam iste, ali totalno je nebitno ko je kakav metalac... Jebote nismo u osnovnoj skoli... Bitno je da se ta muzika voli i to je to....

Nije bitna kosa, nije bitna boja ociju, broj zuba, garderoba, obuca, kako sedis na wc solji...to je muzika koja ima veze sa usima i emocijama i to je to! Naravno neko je mnogo vise zivi nego neki drugi i to se vuce kroz imidz, ali sve je to stvar izbora i definitivno MNOGO NEBITNA STVAR.

 

Ja imam gramofon otkad sam se rodio, ali kad su se diskovi pojavili ta starudija je izašla iz upotrebe.

 

Šta je problem što sam rekao da sam kupio Knights of the Cross i da mi se sviđa što imam najbolji album ovog benda na originalu? I Grobodan uvek kaže kad nešto kupi original i kaže da će to i dalje raditi i još me prozivao da sam gej, jer ne kupujem originale. Rekoh već da nisam bolji od njega. Kome smeta, ne mora da čita takve postove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...