Jump to content

Grave Digger


King Diamond

Recommended Posts

teske li su hrvatske nacionalne muke kad u gestici jednog nemcka prepoznaju srpstvo... sad je kris to sigurno zbog velikosrpske ideologije, da bi im pokvario koncert...

 

inace i bif iz saxona i smir iz destructiona pokazuju tri prsta na sceni, pa sve "srbin do srbina"...

mada kad sam pricao sa smirom znao je da je to srpsko, jer kaze da su dva puta bili u beogradu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да је неки Србин, довукао би бенд овамо. Мада, била би добра фора да је то викнуо, чисто да се види реакција публике.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta set lista od pre dve godine ima Morgane La Fey i Circle of Witches, ali nema pesme sa novog albuma, koji je neuporedivo bolji od Liberty or Death. I naravno, ovaj nastup je bio duži. A ja ne samo što više ne patim zbog toga što nisam bio na beogradskom koncertu, nego je ispalo bolje ovako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u je a ja bio u zabludi da mi se liberty mnogo vise svidja od novog, ali na srecu si ti tu da me uputis

lepo sto je tebi bilo ok i sto ti nije krivo sto si propustio koncert u bgu ali kao sto rekoh meni je ovdasnji koncert bio odlican, samo baphomet mi je falio na setlisti da bila savrsena, naravno savrsena za mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, onda je legitimno tvrditi da ni Diggeri uopšte nisu nešto posebno, da ni metal nije ništa posebno. Hajde da pređemo na Cecu, valjda će nam ona nadoknaditi kvalitet koji Diggeri, uprkos svem trudu, nisu dokazali.

 

 

Mislim u odnosu na prethodne albume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tome i govorim. Diggeri su se ovoga puta potrudili da izdaju album koji će biti u rangu sa njihovim najboljim izdanjima, za razliku od prethodna dva prilično bleda albuma. Moj je utisak da su u tome više nego uspeli, sad što ima onih koji ne misle tako, šta se tu može.

Share this post


Link to post
Share on other sites

axa ko zna kako bi reagovao da je neko rekao da je ballads of hangman los album, kad ovako reagujes za nista posebno

nije mi bas jasno da ovo sto si ti izlupao moze nekom da padne na pamet a da nije u pitanju zezanje, ali ti si ocigledan primer da ima i takvih likova

slazem se sa lemmy-jem

Share this post


Link to post
Share on other sites

potrudili se jesu, ali nije najbolji album, daleko od toga,

nije bas jedan od onih albuma koje kad odslusas sedis posle pola sata i ne znas sta te je snaslno... kao sto je ekskalibur

 

ali nije slab, ali mora da se preslusa jos par puta, da bih ocenio pravedno, ovo je prvi utisak

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...